HAC Logo 120

Twitter Facebook Instagram

Uitslagen CD Pupillenwedstrijd

31-08-2013, update 19.40uur

Meisjes junioren C

80m6 deelnemer(s)
1 Lieke Brouwers 21-01-1998 HAC 11.53 sec ptn -0.4
2 Sophie de Groot 29-07-1998 HAC 12.01 sec ptn -0.4
3 Chantal Claessens 1998 AV 't Jasper Sport 12.40 sec ptn -0.4
4 Juul van der Vorst 25-08-1999 HAC 12.93 sec ptn -0.4
5 Sacha de Greef 23-02-1998 HAC 13.05 sec ptn -0.4
6 Madelon Sanders 1999 HAC 13.49 sec ptn -0.4
80m - finale6 deelnemer(s)
1 Lieke Brouwers 21-01-1998 HAC 11.65 sec ptn -2.0
2 Sophie de Groot 29-07-1998 HAC 12.19 sec ptn -2.0
3 Chantal Claessens 1998 AV 't Jasper Sport 12.41 sec ptn -2.0
4 Juul van der Vorst 25-08-1999 HAC 13.29 sec ptn -2.0
5 Sacha de Greef 23-02-1998 HAC 13.44 sec ptn -2.0
6 Madelon Sanders 1999 HAC 13.71 sec ptn -2.0
600m3 deelnemer(s)
1 Sen Steegen 1999 ATLA Lanaken 1.49.07 min ptn  
2 Chantal Claessens 1998 AV 't Jasper Sport 2.02.82 min ptn  
3 Madelon Sanders 1999 HAC 2.18.16 min ptn  
ver4 deelnemer(s)
1 Sophie de Groot 29-07-1998 HAC 4.32 m ptn  
2 Lieke Brouwers 21-01-1998 HAC 4.20 m ptn  
3 Juul van der Vorst 25-08-1999 HAC 3.82 m ptn  
4 Sacha de Greef 23-02-1998 HAC 3.72 m ptn  
kogel4 deelnemer(s)
1 Sophie de Groot 29-07-1998 HAC 8.42 m ptn  
2 Lieke Brouwers 21-01-1998 HAC 6.68 m ptn  
3 Sacha de Greef 23-02-1998 HAC 6.29 m ptn  
4 Juul van der Vorst 25-08-1999 HAC 5.30 m ptn  
discus4 deelnemer(s)
1 Sophie de Groot 29-07-1998 HAC 19.12 m ptn  
2 Sacha de Greef 23-02-1998 HAC 16.87 m ptn  
3 Lieke Brouwers 21-01-1998 HAC 16.08 m ptn  
4 Juul van der Vorst 25-08-1999 HAC 15.44 m ptn  

Jongens junioren C

100m10 deelnemer(s)
1 Mitchell Emmers 22-04-1998 AV Attila 12.34 sec ptn -0.1
2 Dirk Aarts 06-04-1998 HAC 12.63 sec ptn -0.3
3 Koen van den Brand 15-07-1998 HAC 13.53 sec ptn -0.1
4 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 13.60 sec ptn -0.3
5 Chris Rooijakkers 25-10-1998 HAC 14.01 sec ptn -0.3
6 Stef van Berlo 26-11-1999 HAC 14.29 sec ptn -0.3
7 Thijs Bron 18-12-1998 HAC 14.36 sec ptn -0.1
8 Wessel Vlemmings 21-03-1999 HAC 14.48 sec ptn -0.1
9 Boy van der Westen 1999 't Jasper Sport 15.39 sec ptn -0.1
10 Thijs Hermans 06-03-1999 HAC 15.99 sec ptn -0.3
100m - finale8 deelnemer(s)
1 Dirk Aarts 06-04-1998 HAC 12.48 sec ptn -0.7
2 Mitchell Emmers 22-04-1998 AV Attila 12.55 sec ptn -0.7
3 Koen van den Brand 15-07-1998 HAC 13.52 sec ptn -0.7
4 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 13.57 sec ptn -0.7
5 Chris Rooijakkers 25-10-1998 HAC 14.05 sec ptn -0.7
6 Stef van Berlo 26-11-1999 HAC 14.45 sec ptn -0.7
7 Thijs Bron 18-12-1998 HAC 14.49 sec ptn -0.7
  Wessel Vlemmings 21-03-1999 HAC dns sec ptn -0.7
800m6 deelnemer(s)
1 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 2.27.56 min ptn  
2 Chris Rooijakkers 25-10-1998 HAC 2.35.60 min ptn  
3 Wouter Jacobs 1999 ATLA Lanaken 2.39.54 min ptn  
4 Boy van der Westen 1999 't Jasper Sport 2.47.50 min ptn  
5 Thijs Bron 18-12-1998 HAC 2.52.15 min ptn  
  Tonnie de Benis 25-11-1999 AV Generaal Michaelis dns min ptn  
hoog6 deelnemer(s)
1 Dirk Aarts 06-04-1998 HAC 1.85 m ptn  
2 Mitchell Emmers 22-04-1998 AV Attila 1.60 m ptn  
3 Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC 1.40 m ptn  
4 Stef van Berlo 26-11-1999 HAC 1.40 m ptn  
5 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 1.30 m ptn  
6 Thijs Hermans 06-03-1999 HAC 1.25 m ptn  
kogel5 deelnemer(s)
1 Wessel Vlemmings 21-03-1999 HAC 7.94 m ptn  
2 Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC 7.14 m ptn  
3 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 6.94 m ptn  
4 Thijs Bron 18-12-1998 HAC 6.82 m ptn  
5 Chris Rooijakkers 25-10-1998 HAC 6.38 m ptn  
discus7 deelnemer(s)
1 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 24.91 m ptn  
2 Thijs Bron 18-12-1998 HAC 24.87 m ptn  
3 Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC 20.62 m ptn  
4 Koen van den Brand 15-07-1998 HAC 19.85 m ptn  
5 Stef van Berlo 26-11-1999 HAC 19.69 m ptn  
6 Thijs Hermans 06-03-1999 HAC 18.71 m ptn  
7 Wessel Vlemmings 21-03-1999 HAC 17.43 m ptn  

Meisjes junioren D

60m12 deelnemer(s)
1 Isa Stommels 17-08-2000 HAC 8.62 sec ptn -2.3
2 Jannah Doumpas 2001 AV 't Jasper Sport 8.95 sec ptn -2.3
3 Sanne Kastelijn 10-06-2000 AV Generaal Michaelis 9.11 sec ptn -0.9
4 Saskia Smink 13-01-2000 AV Generaal Michaelis 9.33 sec ptn -2.3
5 Joelle Adams 20-03-2001 AV Generaal Michaelis 9.43 sec ptn -0.9
6 Laura van Mierlo 25-11-2000 HAC 9.54 sec ptn -0.9
7 Louiza Kruiswijk 18-10-2001 AV Atverni 9.61 sec ptn -2.3
8 Femke Manders 06-09-2000 GAC 9.63 sec ptn -0.9
9 Channelyn Ambrosiussen 19-12-2001 HAC 9.96 sec ptn -0.9
10 Noa van Hees 11-06-2000 HAC 10.09 sec ptn -2.3
11 Anouk Peskens 2000 HAC 11.03 sec ptn -2.3
12 Anna Morang 09-04-2001 HAC 11.83 sec ptn -0.9
60m - finale8 deelnemer(s)
1 Isa Stommels 17-08-2000 HAC 8.58 sec ptn  
2 Jannah Doumpas 2001 AV 't Jasper Sport 8.99 sec ptn  
3 Sanne Kastelijn 10-06-2000 AV Generaal Michaelis 9.18 sec ptn  
4 Joelle Adams 20-03-2001 AV Generaal Michaelis 9.48 sec ptn  
5 Saskia Smink 13-01-2000 AV Generaal Michaelis 9.49 sec ptn  
6 Louiza Kruiswijk 18-10-2001 AV Atverni 9.52 sec ptn  
7 Laura van Mierlo 25-11-2000 HAC 9.57 sec ptn  
8 Femke Manders 06-09-2000 GAC 9.65 sec ptn  
600m10 deelnemer(s)
1 Lina Mebis 2001 ATLA Lanaken 1.50.44 min ptn  
2 Hannah Clerkx 2000 't Jasper Sport 1.51.26 min ptn  
3 Karlijn Bongenaar 29-06-2001 Prins Hendrik 1.57.34 min ptn  
4 Drea Vandooren 2000 ATLA Lanaken 1.59.33 min ptn  
5 Laura van Mierlo 25-11-2000 HAC 2.00.11 min ptn  
6 Channelyn Ambrosiussen 19-12-2001 HAC 2.00.69 min ptn  
7 Femke Leijssenaar 26-01-2000 AV 't Jasper Sport 2.02.80 min ptn  
8 Sanne Kastelijn 10-06-2000 AV Generaal Michaelis 2.08.30 min ptn  
9 Femke Manders 06-09-2000 GAC 2.12.45 min ptn  
10 Saskia Smink 13-01-2000 AV Generaal Michaelis 2.15.74 min ptn  
hoog10 deelnemer(s)
1 Sanne Kastelijn 10-06-2000 AV Generaal Michaelis 1.48 m ptn  
2 Louiza Kruiswijk 18-10-2001 AV Atverni 1.35 m ptn  
3 Adanna Abusomwan 21-02-2001 HAC 1.30 m ptn  
4 Femke Leijssenaar 26-01-2000 AV 't Jasper Sport 1.25 m ptn  
5 Joelle Adams 20-03-2001 AV Generaal Michaelis 1.25 m ptn  
6 Jannah Doumpas 2001 AV 't Jasper Sport 1.25 m ptn  
7 Karlijn Bongenaar 29-06-2001 Prins Hendrik 1.20 m ptn  
8 Natasja van Beurden 09-03-2000 AV Attila 1.20 m ptn  
9 Laura van Mierlo 25-11-2000 HAC 1.20 m ptn  
10 Saskia Smink 13-01-2000 AV Generaal Michaelis 1.15 m ptn  
kogel13 deelnemer(s)
1 Maxime Beverwijk 23-01-2000 Prins Hendrik 11.92 m ptn  
2 Isa Stommels 17-08-2000 HAC 9.91 m ptn  
3 Saskia Smink 13-01-2000 AV Generaal Michaelis 8.52 m ptn  
4 Natasja van Beurden 09-03-2000 AV Attila 8.38 m ptn  
5 Joelle Adams 20-03-2001 AV Generaal Michaelis 8.24 m ptn  
6 Karlijn Bongenaar 29-06-2001 Prins Hendrik 7.55 m ptn  
7 Louiza Kruiswijk 18-10-2001 AV Atverni 7.44 m ptn  
8 Anouk Peskens   HAC 6.58 m ptn
9 Adanna Abusomwan 21-02-2001 HAC 6.54 m ptn  
10 Laura van Mierlo 25-11-2000 HAC 6.32 m ptn  
11 Channelyn Ambrosiussen 19-12-2001 HAC 6.23 m ptn  
12 Anna Morang 09-04-2001 HAC 5.64 m ptn  
13 Noa van Hees 11-06-2000 HAC 5.43 m ptn  
14 Sanne Kastelijn 10-06-2000 AV Generaal Michaelis 5.33 m ptn  
speer13 deelnemer(s)
1 Maxime Beverwijk 23-01-2000 Prins Hendrik 32.25 m ptn  
2 Natasja van Beurden 09-03-2000 AV Attila 24.93 m ptn  
3 Hannah Clerkx 2000 't Jasper Sport 22.42 m ptn  
4 Isa Stommels 17-08-2000 HAC 20.67 m ptn  
5 Karlijn de Jong 30-04-2000 HAC 20.09 m ptn  
6 Jannah Doumpas 2001 AV 't Jasper Sport 18.45 m ptn  
7 Laura van Mierlo 25-11-2000 HAC 16.72 m ptn  
8 Anna Morang 09-04-2001 HAC 14.50 m ptn  
9 Louiza Kruiswijk 18-10-2001 AV Atverni 12.40 m ptn  
10 Joelle Adams 20-03-2001 AV Generaal Michaelis 11.97 m ptn  
11 Anouk Peskens   HAC 11.20 m ptn
12 Saskia Smink 13-01-2000 AV Generaal Michaelis 11.18 m ptn  
13 Sanne Kastelijn 10-06-2000 AV Generaal Michaelis 10.09 m ptn  
  Noa van Hees 11-06-2000 HAC dns m ptn  
1000m hindernis3 deelnemer(s)
1 Karlijn de Jong 30-04-2000 HAC 3.46.94 min ptn  
2 Adanna Abusomwan 21-02-2001 HAC 4.10.59 min ptn  
3 Noa van Hees 11-06-2000 HAC 4.25.12 min ptn  

Jongens junioren D

80m15 deelnemer(s)
1 Tygo van de Weijer 18-07-2000 HAC 10.89 sec ptn -1.4
2 Daniël van Tetering 18-09-2000 Nijmegen Atletiek 11.30 sec ptn -0.6
3 Tom Willems 04-05-2000 HAC 11.99 sec ptn -0.6
4 Niels Vlemmix 2000 't Jasper Sport 12.01 sec ptn -0.6
5 Rob Raymakers 07-11-2001 HAC 12.15 sec ptn -1.4
6 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 12.19 sec ptn -1.4
7 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 12.40 sec ptn -1.4
8 Bram Verhagen 27-01-2000 HAC 12.50 sec ptn -0.6
9 Gies Aarts 30-09-2001 HAC 12.73 sec ptn -0.6
10 Sam Smit 29-04-2000 HAC 12.79 sec ptn -0.6
11 Nick van Oorschot 20-07-2001 GAC 12.93 sec ptn -1.4
12 Xander Berens 15-06-2000 HAC 13.02 sec ptn -0.6
13 Martijn Jansen 29-01-2001 Scopias 13.44 sec ptn -1.4
14 Tom Verleijsdonk 21-09-2000 HAC 14.76 sec ptn -1.4
  David Ruiter 18-11-2001 HAC dns sec ptn -0.6
80m - finale8 deelnemer(s)
1 Tygo van de Weijer 18-07-2000 HAC      
2 Daniël van Tetering 18-09-2000 Nijmegen Atletiek      
3 Tom Willems 04-05-2000 HAC 11.96 sec ptn  
4 Niels Vlemmix 2000 't Jasper Sport 12.17 sec ptn  
5 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 12.38 sec ptn  
6 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 12.43 sec ptn  
7 Rob Raymakers 07-11-2001 HAC 12.46 sec ptn  
8 Bram Verhagen 27-01-2000 HAC 12.71 sec ptn  
  Daniël van Tetering 18-09-2000 Nijmegen Atletiek   sec ptn  
  Tygo van de Weijer 18-07-2000 HAC   sec ptn  
1000m7 deelnemer(s)
1 Stef Pannemans 2000 ATLA Lanaken 3.10.45 min ptn  
2 Joep Vermeulen 02-10-2001 Team Zevenheuvelen 3.14.93 min ptn  
3 Daniël van Tetering 18-09-2000 Nijmegen Atletiek 3.21.11 min ptn  
4 Niels Vlemmix 2000 't Jasper Sport 3.24.35 min ptn  
5 Jorre Lambrichts 2001 ATLA Lanaken 3.24.96 min ptn  
6 Martijn Jansen 29-01-2001 Scopias 3.33.70 min ptn  
  Jasper Weevers 11-04-2001 Prins Hendrik dns min ptn  
ver15 deelnemer(s)
1 Tygo van de Weijer 18-07-2000 HAC 4.41 m ptn  
2 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 4.23 m ptn  
3 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 4.09 m ptn  
4 Tom Willems 04-05-2000 HAC 3.98 m ptn  
5 Rob Raymakers 07-11-2001 HAC 3.88 m ptn  
6 Nick van Oorschot 20-07-2001 GAC 3.80 m ptn  
7 Niels Vlemmix 2000 't Jasper Sport 3.73 m ptn  
8 Sjoerd Waterschoot 15-08-2001 HAC 3.73 m ptn  
9 Gies Aarts 30-09-2001 HAC 3.43 m ptn  
10 Sam Smit 29-04-2000 HAC 3.38 m ptn  
11 Martijn Jansen 29-01-2001 Scopias 3.23 m ptn  
12 David Ruiter 18-11-2001 HAC 3.21 m ptn  
13 Sam van Aerle 26-07-2000 HAC 3.19 m ptn  
14 Bram Verhagen 27-01-2000 HAC 3.19 m ptn  
15 Tom Verleijsdonk 21-09-2000 HAC 3.10 m ptn  
kogel10 deelnemer(s)
1 Tom Willems 04-05-2000 HAC 9.64 m ptn  
2 Bohdy Wijnings 04-01-2000 AV Spiridon 9.45 m ptn  
3 Tygo van de Weijer 18-07-2000 HAC 8.59 m ptn  
4 Sjoerd Waterschoot 15-08-2001 HAC 7.76 m ptn  
5 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 7.42 m ptn  
6 Bram Verhagen 27-01-2000 HAC 7.40 m ptn  
7 Sam Smit 29-04-2000 HAC 7.32 m ptn  
8 Sam van Aerle 26-07-2000 HAC 6.37 m ptn  
9 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 6.17 m ptn  
  David Ruiter 18-11-2001 HAC dns m ptn  
speer12 deelnemer(s)
1 Joris Blom 27-01-2000 AV Spirit 34.52 m ptn  
2 Tom Willems 04-05-2000 HAC 32.00 m ptn  
3 Bohdy Wijnings 04-01-2000 AV Spiridon 31.20 m ptn  
4 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 27.37 m ptn  
5 Sjoerd Waterschoot 15-08-2001 HAC 24.19 m ptn  
6 Tygo van de Weijer 18-07-2000 HAC 23.75 m ptn  
7 Bram Verhagen 27-01-2000 HAC 22.59 m ptn  
8 Xander Berens 15-06-2000 HAC 19.70 m ptn  
9 Nick van Oorschot 20-07-2001 GAC 19.64 m ptn  
10 Gies Aarts 30-09-2001 HAC 18.88 m ptn  
11 Sam van Aerle 26-07-2000 HAC 17.33 m ptn  
12 Tom Verleijsdonk 21-09-2000 HAC 10.60 m ptn  
1000m hindernis6 deelnemer(s)
1 Tom Willems 04-05-2000 HAC 3.25.97 min ptn  
2 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 3.42.26 min ptn  
3 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 3.48.84 min ptn  
4 Sam Smit 29-04-2000 HAC 3.54.20 min ptn  
5 Sam van Aerle 26-07-2000 HAC 4.13.97 min ptn  
6 Sjoerd Waterschoot 15-08-2001 HAC 4.16.24 min ptn  

Meisjes pupillen A

StnrNaamgebvereniging60mVerspringenKogelstotenptn
  Kirsten Maes 29-01-2002 AV Unitas 10.26 3.42 6.62 1284 ptn
  Kia Vereijken 15-03-2002 HAC 9.92 3.21 6.09 1262 ptn
  Jaimy Lavrijsen 08-08-2002 DES 10.41 3.24 5.72 1171 ptn
  Sien Keiren 10-07-2003 AV Unitas 10.57 3.29 5.57 1150 ptn
  Willemijn Fuite 29-03-2002 Taxandria 10.90 3.03 4.89 1009 ptn
  Romy Lavrijsen 30-10-2003 DES 11.16 2.74 5.29 945 ptn
  Susan Verhoeven 04-01-2003 HAC 11.38 2.77 4.65 881 ptn
  Anke Mols 22-01-2002 AV Achilles Top dns dns dns 0 ptn
1000m7 deelnemer(s)
1 Jaimy Lavrijsen 08-08-2002 DES 3.54.89 min ptn  
2 Willemijn Fuite 29-03-2002 Taxandria 4.00.20 min ptn  
3 Kirsten Maes 29-01-2002 AV Unitas 4.03.59 min ptn  
4 Romy Lavrijsen 30-10-2003 DES 4.10.37 min ptn  
5 Kia Vereijken 15-03-2002 HAC 4.39.57 min ptn  
6 Sien Keiren 10-07-2003 AV Unitas 4.41.03 min ptn  
7 Susan Verhoeven 04-01-2003 HAC 5.10.82 min ptn  

Jongens pupillen A

StnrNaamgebvereniging60mVerspringenKogelstotenptn
  Thijs van Lith 11-02-2002 HAC 9.81 3.97 6.72 1469 ptn
  Laurens Buma 01-04-2002 HAC 9.98 3.82 7.63 1464 ptn
  Finn van Hees 12-01-2002 HAC 9.99 3.58 6.82 1369 ptn
  Daan Rosenschoon 25-02-2003 DES 10.10 3.37 7.10 1326 ptn
  Mike van Wouwe 22-04-2003 HAC 9.66 3.74 4.05 1271 ptn
  Jasper van Oudheusden 16-09-2003 HAC 10.81 3.21 5.42 1092 ptn
  Luuk van Lierop 20-07-2003 HAC 10.85 3.25 5.34 1090 ptn
  Luc Stappers 15-12-2003 HAC 10.89 3.27 4.85 1055 ptn
  Joaquin Isselt 11-11-2003 HAC 11.93 2.61 5.22 825 ptn
  Luuk van Hal 29-05-2002 HAC 12.35 2.28 5.68 746 ptn
  Quentin Adelaida 01-09-2003 HAC 11.41 dns 5.39 655 ptn
  Etiënne Buma 24-12-2003 HAC dns dns dns 0 ptn
  Rafaël Pronk 05-10-2003 HAC dns dns dns 0 ptn
1000m14 deelnemer(s)
1 Luca Mebis 2003 ATLA Lanaken 3.23.60 min ptn  
2 Daan Rosenschoon 25-02-2003 DES 3.25.23 min ptn  
3 Thijs van Lith 11-02-2002 HAC 3.34.41 min ptn  
4 Mike van Wouwe 22-04-2003 HAC 3.40.15 min ptn  
5 Finn van Hees 12-01-2002 HAC 4.05.40 min ptn  
6 Luuk van Lierop 20-07-2003 HAC 4.09.78 min ptn  
7 Luc Stappers 15-12-2003 HAC 4.35.21 min ptn  
8 Joaquin Isselt 11-11-2003 HAC 4.57.86 min ptn  
9 Jasper van Oudheusden 16-09-2003 HAC 5.01.34 min ptn  
10 Luuk van Hal 29-05-2002 HAC 5.11.28 min ptn  
  Etiënne Buma 24-12-2003 HAC dns min ptn  
  Laurens Buma 01-04-2002 HAC dns min ptn  
  Quentin Adelaida 01-09-2003 HAC dns min ptn  
  Rafaël Pronk 05-10-2003 HAC dns min ptn  

Meisjes pupillen B

StnrNaamgebvereniging40mHoogspringenBalwerpenptn
  Dewi Maas 26-04-2004 DES 7.96 1.10 12.70 984 ptn
  Lisa Brouwers 21-04-2004 DES 7.90 1.05 13.50 971 ptn
  Maartje Rosenschoon 04-10-2004 DES 7.70 0.90 14.32 911 ptn
  Maite van Hees 21-10-2004 HAC 7.96 0.90 15.01 876 ptn
  Cathelijn Brantjes 17-09-2004 HAC 8.31 0.75 7.62 568 ptn
  Carlijn Mols 21-01-2004 AV Achilles Top dns dns dns 0 ptn
1000m7 deelnemer(s)
1 Veerle van Erp 14-04-2004 SV Fortuna '67 4.01.11 min ptn  
2 Lisa Brouwers 21-04-2004 DES 4.11.62 min ptn  
3 Dewi Maas 26-04-2004 DES 4.22.61 min ptn  
4 Maite van Hees 21-10-2004 HAC 4.31.05 min ptn  
5 Maartje Rosenschoon 04-10-2004 DES 5.11.67 min ptn  
  Cathelijn Brantjes 17-09-2004 HAC dns min ptn  
  Carlijn Mols 21-01-2004 AV Achilles Top dns min ptn  

Jongens pupillen B

StnrNaamgebvereniging40mHoogspringenBalwerpenptn
  Ian van Dijk 16-09-2004 HAC 7.34 0.95 19.59 1098 ptn
  Roel van Engeland 25-01-2004 HAC 7.67 0.95 16.70 991 ptn
  Colin Arnold 25-08-2004 HAC 8.09 1.00 18.27 978 ptn
  Stef Langendonk 29-12-2004 HAC 7.97 0.95 14.34 900 ptn
  Dennis de Jager 05-08-2004 HAC 8.10 0.95 14.13 875 ptn
  Luke Smit 23-04-2004 HAC 8.09 0.95 13.54 867 ptn
  Yann vd Spijker 21-12-2004 DES dns dns dns 0 ptn
1000m7 deelnemer(s)
1 Ian van Dijk 16-09-2004 HAC 4.21.07 min ptn  
2 Dennis de Jager 05-08-2004 HAC 4.25.84 min ptn  
3 Stef Langendonk 29-12-2004 HAC 4.29.53 min ptn  
4 Roel van Engeland 25-01-2004 HAC 4.41.54 min ptn  
5 Luke Smit 23-04-2004 HAC 4.48.89 min ptn  
6 Colin Arnold 25-08-2004 HAC 4.53.79 min ptn  
  Yann vd Spijker 21-12-2004 DES dns min ptn  

Meisjes pupillen C

StnrNaamgebvereniging40mVerspringenBalwerpenptn
  Yara Vereijken 02-05-2005 HAC 8.20 2.56 13.47 771 ptn
  Maebh van Dijk 20-02-2006 HAC 8.03 2.37 7.42 642 ptn
  Domenique La Sala 03-11-2005 HAC 8.52 2.35 10.10 617 ptn
  Annekee Mager 19-05-2005 HAC 8.18 2.28 8.08 614 ptn
  Evy Loots 20-02-2005 HAC 8.37 2.37 8.39 609 ptn
  Sarah Smit 20-01-2006 HAC 8.75 2.20 10.02 553 ptn
  Claire van den Hurk 07-08-2006 HAC 8.92 2.10 11.00 528 ptn
  Mare van Campen 21-07-2005 HAC 9.43 2.22 8.09 426 ptn
  Nyva Sanders 17-09-2006 HAC 9.01 2.04 5.36 378 ptn
  Lidewei Brantjes 22-05-2006 HAC 8.95 1.83 6.12 364 ptn
  Julie Neerhoff 04-10-2005 HAC 9.06 1.56 6.14 295 ptn
  Selin Kaya 06-03-2006 HAC 9.66 1.50 8.24 259 ptn
  Sacha Yuen 02-01-2007 HAC dns dns 7.02 88 ptn
  Maureen Mols 24-06-2005 AV Achilles Top dns dns dns 0 ptn
600m14 deelnemer(s)
1 Evy Loots 20-02-2005 HAC 2.34.74 min ptn  
2 Annekee Mager 19-05-2005 HAC 2.35.68 min ptn  
3 Claire van den Hurk 07-08-2006 HAC 2.36.49 min ptn  
4 Sarah Smit 20-01-2006 HAC 2.38.66 min ptn  
5 Domenique La Sala 03-11-2005 HAC 2.39.03 min ptn  
6 Yara Vereijken 02-05-2005 HAC 2.41.03 min ptn  
7 Lidewei Brantjes 22-05-2006 HAC 2.45.72 min ptn  
8 Maebh van Dijk 20-02-2006 HAC 2.47.64 min ptn  
9 Nyva Sanders 17-09-2006 HAC 2.51.37 min ptn  
10 Julie Neerhoff 04-10-2005 HAC 2.51.68 min ptn  
11 Mare van Campen 21-07-2005 HAC 3.05.61 min ptn  
12 Selin Kaya 06-03-2006 HAC 3.58.74 min ptn  
13 Sacha Yuen 02-01-2007 HAC 4.07.36 min ptn  
  Maureen Mols 24-06-2005 AV Achilles Top dns min ptn  

Jongens pupillen C

        

Jongens pupillen C

StnrNaamgebvereniging40mVerspringenBalwerpenptn
  Joep ten Houten 25-02-2005 HAC 7.47 3.14 23.31 1162 ptn
  Merijn Aarts 30-07-2005 HAC 7.73 3.05 27.98 1153 ptn
  Jeroen van Lith 25-03-2005 HAC 7.53 2.80 16.71 989 ptn
  Alain Isselt 20-11-2005 HAC 8.43 2.28 24.99 847 ptn
  Niels Yuen 15-05-2005 HAC 8.33 2.69 17.03 834 ptn
  Kevin Terheijden 26-09-2005 HAC 8.78 2.63 21.03 813 ptn
  Victor van der Voort 2006 HAC 8.28 2.69 13.96 793 ptn
  Ramses ten Houten 26-11-2006 HAC 8.57 2.65 13.56 734 ptn
  Arno Raijmakers 17-06-2005 HAC 9.07 2.48 16.84 683 ptn
  Lukas van der Vorst 24-10-2006 HAC 8.91 2.28 16.04 652 ptn
  Thijmen Martens 25-11-2005 HAC 8.42 2.60 8.55 650 ptn
  Yarno van Woerkom 25-10-2005 HAC 8.79 2.29 10.39 572 ptn
  Lasse Reijnen 20-04-2006 HAC 8.76 2.54 6.53 542 ptn
  Ivo van Otterdijk 15-06-2006 HAC 11.91 2.12 16.07 401 ptn
  Youri van Oudheusden 12-09-2006 HAC 9.82 2.03 8.99 363 ptn
  Cas van den Wittenboer 18-03-2005 HAC 9.93 1.82 8.73 303 ptn
  Erin van Dijk 2006 HAC 10.10 2.02 7.02 286 ptn
  Niels Hofman 29-05-2005 HAC 9.70 2.08 dns 254 ptn

 

600m16 deelnemer(s)
1 Jeroen van Lith 25-03-2005 HAC 2.17.57 min ptn  
2 Joep ten Houten 25-02-2005 HAC 2.21.62 min ptn  
3 Arno Raijmakers 17-06-2005 HAC 2.22.94 min ptn  
4 Thijmen Martens 25-11-2005 HAC 2.28.17 min ptn  
5 Kevin Terheijden 26-09-2005 HAC 2.36.66 min ptn  
6 Lasse Reijnen 20-04-2006 HAC 2.38.90 min ptn  
7 Merijn Aarts 30-07-2005 HAC 2.43.30 min ptn  
8 Ramses ten Houten 26-11-2006 HAC 2.45.09 min ptn  
9 Yarno van Woerkom 25-10-2005 HAC 2.47.37 min ptn  
10 Alain Isselt 20-11-2005 HAC 2.47.41 min ptn  
11 Niels Yuen 15-05-2005 HAC 2.49.96 min ptn  
12 Lukas van der Vorst 24-10-2006 HAC 2.54.31 min ptn  
13 Ivo van Otterdijk 15-06-2006 HAC 2.57.02 min ptn  
14 Cas van den Wittenboer 18-03-2005 HAC 3.02.67 min ptn  
15 Youri van Oudheusden 12-09-2006 HAC 3.34.56 min ptn  
  Niels Hofman 29-05-2005 HAC dns min ptn  

Onze sponsoren