HAC Logo 120

Twitter Facebook Instagram

Vrouwen Senioren

150 meter4 deelnemer(s)
1 Renske van Os 31-03-1994 AV Generaal Michaelis 19.30 sec ptn +0.6
2 Moniek Riemersma 12-01-1987 NSAV 't Haasje 19.43 sec ptn +0.7
3 Jolijn Sandbrink 16-01-1990 AV Generaal Michaelis 19.54 sec ptn +0.7
4 Caressa Janssen 08-01-1987 NSAV 't Haasje 21.40 sec ptn +0.4
300 meter5 deelnemer(s)
1 Renske van Os 31-03-1994 AV Generaal Michaelis 41.90 sec ptn  
2 Jolijn Sandbrink 16-01-1990 AV Generaal Michaelis 43.85 sec ptn  
3 Caressa Janssen 08-01-1987 NSAV 't Haasje 45.75 sec ptn  
4 Moniek Riemersma 12-01-1987 NSAV 't Haasje 48.83 sec ptn  
5 Geke Kloosterziel 1993 NSAV 't Haasje 50.57 sec ptn  
1 mijl1 deelnemer(s)
1 Serana Kemp 12-03-1984 Eindhoven Atletiek 5.27.90 min ptn  
2 mijl1 deelnemer(s)
1 Geke Kloosterziel 1993 NSAV 't Haasje 13.24.85 min ptn  
ver0 deelnemer(s)
speer1 deelnemer(s)
1 Mandy Heesakkers 09-04-1991 HAC 26.53 m ptn  

Mannen Senioren

150 meter1 deelnemer(s)
1 Joost van den Brand 10-07-1994 HAC 19.13 sec ptn +0.6
300 meter0 deelnemer(s)
1 mijl5 deelnemer(s)
1 Kamiel Jacobs 18-01-1992 NSAV ´t Haasje 4.35.54 min ptn  
2 Rik Heijnen 12-08-1990 Atletiek Helden 4.36.25 min ptn  
3 Mark van Kessel 12-09-1989 AV Lopersgroep Deurne 4.36.52 min ptn  
4 Maarten van Rhijn 1982 De Keien Atletiek 5.08.11 min ptn  
5 John Klerkx 1974 De Keien Atletiek 5.14.44 min ptn  
2 mijl2 deelnemer(s)
1 Mark van Kessel 12-09-1989 AV Lopersgroep Deurne 10.06.50 min ptn  
2 Joep Chatrou 1990 HAC 11.46.62 min ptn  
ver3 deelnemer(s)
1 Erik Crombag 29-10-1982 NSAV 't Haasje 5.90 m ptn  
2 Joep Chatrou 1990 HAC 5.30 m ptn  
3 Ivo Bovendeerd 28-03-1994 Asterix 4.77 m ptn  
speer2 deelnemer(s)
1 Ivo Bovendeerd 28-03-1994 Asterix 42.80 m ptn  
2 Joep Chatrou 1990 HAC 39.42 m ptn  

Meisjes junioren A

150 meter0 deelnemer(s)
300 meter0 deelnemer(s)
1 mijl0 deelnemer(s)
2 mijl0 deelnemer(s)
ver0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)

Jongens junioren A

150 meter2 deelnemer(s)
1 Geoffrey Hibbs 1996 HAC 17.93 sec ptn +0.6
2 Andy van Hoek 1995 HAC 22.53 sec ptn +0.4
300 meter3 deelnemer(s)
1 Alwin van den Heuvel 03-05-1996 ATV Venray 38.11 sec ptn  
2 Geoffrey Hibbs 1996 HAC 38.30 sec ptn  
3 Andy van Hoek 1995 HAC 47.20 sec ptn  
1 mijl2 deelnemer(s)
1 Casper van der Putten 20-05-1995 Eindhoven Atletiek 4.24.09 min ptn  
2 Alwin van den Heuvel 03-05-1996 ATV Venray 4.44.80 min ptn  
2 mijl0 deelnemer(s)
ver0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)

Meisjes junioren B

150 meter3 deelnemer(s)
1 Lieke Brouwers 1998 HAC 20.60 sec ptn +0.7
2 Silke Peeters 27-04-1999 AV Valkenswaard 20.97 sec ptn -0.2
3 Bo Smit 03-02-1998 HAC 20.99 sec ptn +0.7
300 meter0 deelnemer(s)
1 mijl0 deelnemer(s)
ver2 deelnemer(s)
1 Lieke Brouwers 1998 HAC 4.46 m ptn  
2 Bo Smit 03-02-1998 HAC 4.43 m ptn  
speer1 deelnemer(s)
1 Bo Smit 03-02-1998 HAC 26.05 m ptn  

Jongens junioren B

150 meter11 deelnemer(s)
1 Nick Honings 01-01-1999 AV Lopersgroep Deurne 18.58 sec ptn +0.4
2 Dirk Aarts 06-04-1998 HAC 18.62 sec ptn +0.6
3 Daan van de Mortel 05-06-1999 AV Lopersgroep Deurne 18.90 sec ptn +0.4
4 Rens van Lierop 03-03-1997 HAC 19.07 sec ptn +0.6
5 Wesley Rijkers 20-04-1999 AV Lopersgroep Deurne 19.65 sec ptn +0.4
6 Koen van den Brand 15-07-1998 HAC 19.70 sec ptn -0.2
7 Stan Arts 1999 AV Lopersgroep Deurne 19.72 sec ptn -0.2
8 Bodhi van Selow 2000 AV Lopersgroep Deurne 20.57 sec ptn -0.2
9 Thijs Bron 18-12-1998 HAC 20.67 sec ptn -0.2
10 Juul Knoester 03-07-2000 GVAC 21.30 sec ptn -0.2
  Chris Rooijakkers 1998 HAC dns sec ptn +0.7
300 meter9 deelnemer(s)
1 Daan van de Mortel 05-06-1999 AV Lopersgroep Deurne 40.30 sec ptn  
2 Rens van Lierop 03-03-1997 HAC 41.03 sec ptn  
3 Abdikhani Mohamed 1999 Nijmegen Atletiek 41.99 sec ptn  
4 Dirk Aarts 06-04-1998 HAC 42.29 sec ptn  
5 Nick Honings 01-01-1999 AV Lopersgroep Deurne 42.41 sec ptn  
6 Stan Arts 1999 AV Lopersgroep Deurne 42.79 sec ptn  
7 Bodhi van Selow 2000 AV Lopersgroep Deurne 44.96 sec ptn  
8 Juul Knoester 03-07-2000 GVAC 45.09 sec ptn  
  Chris Rooijakkers 1998 HAC   sec ptn  
1 mijl6 deelnemer(s)
1 Stan van Helmond 1998 AV Lopersgroep Deurne 4.45.64 min ptn  
2 Alex de Groot 04-02-1998 AV Cifla 5.08.70 min ptn  
3 Teun van den Brand 27-08-1997 AV De Keien 5.10.23 min ptn  
4 Juul Knoester 03-07-2000 GVAC 5.18.41 min ptn  
5 Guus Heijnen 24-03-1999 Atletiek Helden 5.51.77 min ptn  
  Rens van Lierop 03-03-1997 HAC dns min ptn  
ver2 deelnemer(s)
1 Thijs Bron 18-12-1998 HAC 4.29 m ptn  
  Chris Rooijakkers 1998 HAC   m ptn  
speer3 deelnemer(s)
1 Thom van Hal 1998 HAC 29.87 m ptn  
2 Thijs Bron 18-12-1998 HAC 29.61 m ptn  
  Koen van den Brand 15-07-1998 HAC   m ptn  

Vrouwen Masters

150 meter0 deelnemer(s)
300 meter0 deelnemer(s)
1 mijl0 deelnemer(s)
2 mijl2 deelnemer(s)
1 Nicole Loeve 12-02-1964 HAC 12.27.97 min ptn  
2 Marjan Wintjes 15-08-1962 GAC 12.53.49 min ptn  
ver0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)

Mannen Masters

150 meter0 deelnemer(s)
300 meter1 deelnemer(s)
1 Frits van der Velden 08-05-1957 Atledo 50.60 sec ptn  
1 mijl4 deelnemer(s)
1 Peter van der Velden 29-11-1968 GVAC 4.45.13 min ptn  
2 Bert Zwart 16-04-1974 Eindhoven Atletiek 5.17.90 min ptn  
3 René Arts 06-10-1959 AV Lopersgroep Deurne 6.14.53 min ptn  
  Frits van der Velden 08-05-1957 Atledo dnf min ptn  
2 mijl5 deelnemer(s)
1 Ad Peeters 26-02-1966 AV Valkenswaard 11.13.59 min ptn  
2 Ruud Mom 22-11-1962 Eindhoven Atletiek 11.52.29 min ptn  
3 Sven van den Hurk 11-02-1972 AV Lopersgroep Deurne 11.55.35 min ptn  
4 Hoss Wilstra 19-04-1966 AV Lopersgroep Deurne 15.05.23 min ptn  
  Bert Zwart 16-04-1974 Eindhoven Atletiek dns min ptn  
ver1 deelnemer(s)
1 Frits van der Velden 08-05-1957 Atledo 3.51 m ptn  
speer1 deelnemer(s)
1 Frits van der Velden 08-05-1957 Atledo 29.90 m ptn  

Meisjes junioren C

600m7 deelnemer(s)
1 Silke Peeters 27-04-1999 AV Valkenswaard 1.49.10 min ptn  
2 Latifah Asseldonk 04-05-1999 HAC 2.01.74 min ptn  
3 Laura van Mierlo 1999 HAC 2.04.04 min ptn  
4 Noa van Hees 11-06-2000 HAC 2.05.86 min ptn  
5 Claudia Steehouder 1999 HAC 2.10.07 min ptn  
6 Anouk Peskens 1999 HAC 2.11.13 min ptn  
  Chantal Maas 04-07-1999 AV Lopersgroep Deurne   min ptn  
hoog7 deelnemer(s)
1 Chantal Maas 04-07-1999 AV Lopersgroep Deurne 1.55 m ptn  
2 Eva van de Valk 24-06-1999 AV Lopersgroep Deurne 1.35 m ptn  
3 Laura van Mierlo 1999 HAC 1.35 m ptn  
4 Noa van Hees 11-06-2000 HAC 1.20 m ptn  
5 Latifah Asseldonk 04-05-1999 HAC 1.20 m ptn  
6 Claudia Steehouder 1999 HAC 1.15 m ptn  
  Anouk Peskens 1999 HAC   m ptn  
kogel7 deelnemer(s)
1 Chantal Maas 04-07-1999 AV Lopersgroep Deurne 10.67 m ptn  
2 Eva van de Valk 24-06-1999 AV Lopersgroep Deurne 7.40 m ptn  
3 Laura van Mierlo 1999 HAC 7.25 m ptn  
4 Anouk Peskens 1999 HAC 6.55 m ptn  
5 Claudia Steehouder 1999 HAC 6.44 m ptn  
6 Latifah Asseldonk 04-05-1999 HAC 6.00 m ptn  
7 Noa van Hees 11-06-2000 HAC 5.89 m ptn  

Jongens junioren C

600m22 deelnemer(s)
1 Daan van de Mortel 05-06-1999 AV Lopersgroep Deurne 1.34.82 min ptn  
2 Tom Willems 04-05-2000 HAC 1.38.42 min ptn  
3 Floran Thijs 1999 HAC 1.41.76 min ptn  
4 Tonnie de Benis 25-11-1999 AV Generaal Michaelis 1.42.04 min ptn  
5 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 1.42.43 min ptn  
6 Stan Arts 1999 AV Lopersgroep Deurne 1.43.29 min ptn  
7 Bodhi van Selow 18-02-2000 AV Lopersgroep Deurne 1.45.15 min ptn  
8 Wessel Vlemmings 21-03-1999 HAC 1.46.01 min ptn  
9 Jordi van der Kuijlen 1999 HAC 1.46.53 min ptn  
10 Nick Honings 01-01-1999 AV Lopersgroep Deurne 1.48.41 min ptn  
11 Daan van der Velden 21-02-2000 GVAC 1.48.90 min ptn  
12 Daan Verbakel 2000 HAC 1.51.94 min ptn  
13 Gijs Knoester 03-07-2000 GVAC 1.55.57 min ptn  
14 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 1.56.31 min ptn  
15 Tygo van de Weijer 2000 HAC 1.58.75 min ptn  
16 Sam Smit 29-04-2000 HAC 1.59.26 min ptn  
17 Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC 2.00.17 min ptn  
18 Bram Verhagen 27-01-2000 HAC 2.00.22 min ptn  
19 Anthony Brouwers 24-05-2000 HAC 2.01.25 min ptn  
20 Sam van Aerle 1999 HAC 2.03.67 min ptn  
21 Thijs Hermans 06-03-1999 HAC 2.08.12 min ptn  
22 Tom Kuijpers 1999 HAC 2.09.48 min ptn  
hoog17 deelnemer(s)
1 Tom Willems 04-05-2000 HAC 1.55 m ptn  
2 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 1.55 m ptn  
3 Tygo van de Weijer 2000 HAC 1.50 m ptn  
4 Daan van der Velden 21-02-2000 GVAC 1.45 m ptn  
5 Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC 1.45 m ptn  
6 Daan Verbakel 2000 HAC 1.45 m ptn  
7 Wessel Vlemmings 21-03-1999 HAC 1.40 m ptn  
8 Jordi van der Kuijlen 1999 HAC 1.40 m ptn  
9 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 1.40 m ptn  
10 Floran Thijs 1999 HAC 1.35 m ptn  
11 Gijs Knoester 03-07-2000 GVAC 1.35 m ptn  
12 Sam Smit 29-04-2000 HAC 1.35 m ptn  
13 Thijs Hermans 06-03-1999 HAC 1.30 m ptn  
14 Anthony Brouwers 24-05-2000 HAC 1.20 m ptn  
15 Tom Kuijpers 1999 HAC 1.20 m ptn  
16 Bram Verhagen 27-01-2000 HAC 1.15 m ptn  
17 Sam van Aerle 1999 HAC 1.10 m ptn  
kogel17 deelnemer(s)
1 Tom Willems 04-05-2000 HAC 8.71 m ptn  
2 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 8.49 m ptn  
3 Wessel Vlemmings 21-03-1999 HAC 8.19 m ptn  
4 Tygo van de Weijer 2000 HAC 7.98 m ptn  
5 Daan van der Velden 21-02-2000 GVAC 7.85 m ptn  
6 Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC 7.43 m ptn  
7 Floran Thijs 1999 HAC 6.86 m ptn  
8 Thijs Hermans 06-03-1999 HAC 6.79 m ptn  
9 Sam van Aerle 1999 HAC 6.75 m ptn  
10 Bram Verhagen 27-01-2000 HAC 6.72 m ptn  
11 Daan Verbakel 2000 HAC 6.52 m ptn  
12 Sam Smit 29-04-2000 HAC 6.48 m ptn  
13 Gijs Knoester 03-07-2000 GVAC 6.03 m ptn  
14 Jordi van der Kuijlen 1999 HAC 5.77 m ptn  
15 Anthony Brouwers 24-05-2000 HAC 5.61 m ptn  
16 Tom Kuijpers 1999 HAC 5.50 m ptn  
17 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 5.42 m ptn  

Meisjes junioren D

600m4 deelnemer(s)
1 Vera Sneijders 2001 HAC 1.48.82 min ptn  
2 Channelyn Ambrosiussen 2001 HAC 1.58.49 min ptn  
3 Joy Langewouters 2002 HAC 2.03.12 min ptn  
4 Kia Vereijken 2002 HAC 2.09.99 min ptn  
ver4 deelnemer(s)
1 Vera Sneijders 2001 HAC 4.10 m ptn  
2 Joy Langewouters 2002 HAC 4.02 m ptn  
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 HAC 3.82 m ptn  
4 Kia Vereijken 2002 HAC 3.75 m ptn  
speer4 deelnemer(s)
1 Vera Sneijders 2001 HAC 23.88 m ptn  
2 Joy Langewouters 2002 HAC 13.84 m ptn  
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 HAC 13.83 m ptn  
4 Kia Vereijken 2002 HAC 8.82 m ptn  

Jongens junioren D

600m10 deelnemer(s)
1 Jens Peeters 05-08-2001 AV Valkenswaard 1.40.77 min ptn  
2 Thijs van Lith 11-02-2002 HAC 1.50.13 min ptn  
3 Tom Honings 22-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 1.58.97 min ptn  
4 Chiel Stikkelbroeck 19-04-2001 Eindhoven Atletiek 2.01.95 min ptn  
5 Laurens Buma 2002 HAC 2.04.49 min ptn  
6 Finn van Hees 2002 HAC 2.11.54 min ptn  
7 Davy Schoeber 03-01-2001 HAC 2.16.94 min ptn  
8 Han Baselier 01-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 2.19.56 min ptn  
9 Luuk van Hal 2002 HAC 2.40.22 min ptn  
  Jack Abernethy 27-03-2002 Eindhoven Atletiek   min ptn  
ver10 deelnemer(s)
1 Jens Peeters 05-08-2001 AV Valkenswaard 4.34 m ptn  
2 Tom Honings 22-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 3.99 m ptn  
3 Thijs van Lith 11-02-2002 HAC 3.92 m ptn  
4 Davy Schoeber 03-01-2001 HAC 3.86 m ptn  
5 Laurens Buma 2002 HAC 3.85 m ptn  
6 Finn van Hees 2002 HAC 3.69 m ptn  
7 Chiel Stikkelbroeck 19-04-2001 Eindhoven Atletiek 3.61 m ptn  
8 Han Baselier 01-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 3.47 m ptn  
9 Luuk van Hal 2002 HAC 2.51 m ptn  
  Jack Abernethy 27-03-2002 Eindhoven Atletiek   m ptn  
speer10 deelnemer(s)
1 Jens Peeters 05-08-2001 AV Valkenswaard 27.35 m ptn  
2 Chiel Stikkelbroeck 19-04-2001 Eindhoven Atletiek 24.21 m ptn  
3 Tom Honings 22-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 17.43 m ptn  
4 Thijs van Lith 11-02-2002 HAC 16.35 m ptn  
5 Davy Schoeber 03-01-2001 HAC 14.95 m ptn  
6 Finn van Hees 2002 HAC 14.24 m ptn  
7 Han Baselier 01-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 11.98 m ptn  
8 Laurens Buma 2002 HAC 11.48 m ptn  
9 Luuk van Hal 2002 HAC 8.54 m ptn  
  Jack Abernethy 27-03-2002 Eindhoven Atletiek   m ptn  

Meisjes pupillen A

600 meter4 deelnemer(s)
1 Floor Alessie 29-03-2003 AV Attila 2.03.38 min ptn  
2 Lara Willems 22-01-2003 HAC 2.17.25 min ptn  
3 Maite van Hees 2004 HAC 2.22.86 min ptn  
4 Kirsten Peeters 27-04-2003 AV Valkenswaard 2.30.52 min ptn  
ver4 deelnemer(s)
1 Floor Alessie 29-03-2003 AV Attila 4.04 m ptn  
2 Lara Willems 22-01-2003 HAC 3.87 m ptn  
3 Kirsten Peeters 27-04-2003 AV Valkenswaard 3.41 m ptn  
4 Maite van Hees 2004 HAC 3.16 m ptn  
bal4 deelnemer(s)
1 Floor Alessie 29-03-2003 AV Attila 26.78 m ptn  
2 Kirsten Peeters 27-04-2003 AV Valkenswaard 22.62 m ptn  
3 Lara Willems 22-01-2003 HAC 21.23 m ptn  
4 Maite van Hees 2004 HAC 16.35 m ptn  

Jongens pupillen A

600 meter17 deelnemer(s)
1 Merlijn van der Velden 07-01-2003 GVAC 1.46.14 min ptn  
2 Mats Keulstra 24-09-2003 AV GM 1.55.45 min ptn  
3 Max Munsters 09-01-2003 Eindhoven Atletiek 2.00.75 min ptn  
4 Tijn Stikkelbroeck 06-04-2003 Eindhoven Atletiek 2.02.96 min ptn  
5 Carlo Schoonen 2003 HAC 2.04.25 min ptn  
6 Ties Knoester 29-10-2003 GVAC 2.05.64 min ptn  
7 Mike van Bree 14-12-2004 AV GM 2.07.35 min ptn  
8 Ian van Dijk 2003 HAC 2.14.74 min ptn  
9 Joost van Mierlo 2003 HAC 2.18.99 min ptn  
10 Luuk van Lierop 20-07-2003 HAC 2.19.59 min ptn  
11 Roel van Engeland 25-01-2004 HAC 2.23.18 min ptn  
12 Quentin Adelaida 2003 HAC 2.26.74 min ptn  
13 Luke Smit 2003 HAC 2.30.03 min ptn  
14 Dennis de Jager 2003 HAC 2.30.28 min ptn  
15 Joaquin Isselt 11-11-2003 HAC 2.32.90 min ptn  
16 Jasper van Oudheusden 16-09-2003 HAC 2.38.14 min ptn  
  Mike van Wouwe 22-04-2003 HAC   min ptn  
ver17 deelnemer(s)
1 Mats Keulstra 24-09-2003 AV GM 4.27 m ptn  
2 Max Munsters 09-01-2003 Eindhoven Atletiek 4.12 m ptn  
3 Merlijn van der Velden 07-01-2003 GVAC 4.12 m ptn  
4 Mike van Wouwe 22-04-2003 HAC 3.85 m ptn  
5 Carlo Schoonen 2003 HAC 3.83 m ptn  
6 Tijn Stikkelbroeck 06-04-2003 Eindhoven Atletiek 3.78 m ptn  
7 Ties Knoester 29-10-2003 GVAC 3.65 m ptn  
8 Joost van Mierlo 2003 HAC 3.55 m ptn  
9 Ian van Dijk 2003 HAC 3.53 m ptn  
10 Jasper van Oudheusden 16-09-2003 HAC 3.50 m ptn  
11 Luuk van Lierop 20-07-2003 HAC 3.46 m ptn  
12 Mike van Bree 14-12-2004 AV GM 3.45 m ptn  
13 Roel van Engeland 25-01-2004 HAC 3.22 m ptn  
14 Joaquin Isselt 11-11-2003 HAC 2.99 m ptn  
15 Dennis de Jager 2003 HAC 2.99 m ptn  
16 Quentin Adelaida 2003 HAC 2.93 m ptn  
17 Luke Smit 2003 HAC 2.71 m ptn  
bal17 deelnemer(s)
1 Merlijn van der Velden 07-01-2003 GVAC 32.91 m ptn  
2 Carlo Schoonen 2003 HAC 26.79 m ptn  
3 Ties Knoester 29-10-2003 GVAC 24.87 m ptn  
4 Tijn Stikkelbroeck 06-04-2003 Eindhoven Atletiek 24.24 m ptn  
5 Mats Keulstra 24-09-2003 AV GM 23.76 m ptn  
6 Max Munsters 09-01-2003 Eindhoven Atletiek 23.38 m ptn  
7 Joost van Mierlo 2003 HAC 22.69 m ptn  
8 Quentin Adelaida 2003 HAC 22.61 m ptn  
9 Joaquin Isselt 11-11-2003 HAC 21.37 m ptn  
10 Luuk van Lierop 20-07-2003 HAC 21.10 m ptn  
11 Mike van Bree 14-12-2004 AV GM 16.52 m ptn  
12 Luke Smit 2003 HAC 15.67 m ptn  
13 Roel van Engeland 25-01-2004 HAC 15.33 m ptn  
14 Ian van Dijk 2003 HAC 14.99 m ptn  
15 Dennis de Jager 2003 HAC 14.64 m ptn  
16 Jasper van Oudheusden 16-09-2003 HAC 12.48 m ptn  
  Mike van Wouwe 22-04-2003 HAC   m ptn  

Meisjes pupillen B

600 meter3 deelnemer(s)
1 Eva van der Putten 2005 HAC 2.16.61 min ptn  
2 Ilse van de Wiel 2005 AV GM 2.18.58 min ptn  
3 Julie Neerhoff 2006 HAC 2.49.70 min ptn  
ver3 deelnemer(s)
1 Eva van der Putten 2005 HAC 3.46 m ptn  
2 Ilse van de Wiel 2005 AV GM 3.13 m ptn  
3 Julie Neerhoff 2006 HAC 2.15 m ptn  
kogel3 deelnemer(s)
1 Eva van der Putten 2005 HAC 4.65 m ptn  
2 Ilse van de Wiel 2005 AV GM 3.47 m ptn  
3 Julie Neerhoff 2006 HAC 1.85 m ptn  

Jongens pupillen B

600 meter8 deelnemer(s)
1 Jeroen van Lith 2005 HAC 2.12.35 min ptn  
2 Joep ten Houten 2005 HAC 2.13.61 min ptn  
3 Thijmen Martens 2005 HAC 2.18.44 min ptn  
4 Dinand Weerts 2005 HAC 2.19.09 min ptn  
5 Arno Raijmakers 2005 HAC 2.27.99 min ptn  
6 Alain Isselt 2006 HAC 2.39.81 min ptn  
7 Merijn Aarts 2005 HAC 2.41.90 min ptn  
8 Tobias van Schaik 2005 HAC 2.42.67 min ptn  
ver8 deelnemer(s)
1 Joep ten Houten 2005 HAC 3.58 m ptn  
2 Merijn Aarts 2005 HAC 3.08 m ptn  
3 Jeroen van Lith 2005 HAC 3.05 m ptn  
4 Thijmen Martens 2005 HAC 3.01 m ptn  
  Alain Isselt 2006 HAC 2.96 m ptn  
6 Dinand Weerts 2005 HAC 2.93 m ptn  
7 Arno Raijmakers 2005 HAC 2.74 m ptn  
8 Tobias van Schaik 2005 HAC 2.56 m ptn  
kogel8 deelnemer(s)
1 Joep ten Houten 2005 HAC 4.97 m ptn  
2 Dinand Weerts 2005 HAC 4.69 m ptn  
3 Tobias van Schaik 2005 HAC 4.50 m ptn  
4 Jeroen van Lith 2005 HAC 4.43 m ptn  
5 Alain Isselt 2006 HAC 4.05 m ptn  
6 Merijn Aarts 2005 HAC 3.72 m ptn  
7 Arno Raijmakers 2005 HAC 3.27 m ptn  
8 Thijmen Martens 2005 HAC 3.24 m ptn  

Meisjes pupillen C

600m11 deelnemer(s)
1 Milou Keulstra 16-01-2007 AV GM 2.17.56 min ptn  
2 Sarah Smit 2006 HAC 2.26.24 min ptn  
3 Sanne van de Wiel 2006 AV GM 2.30.51 min ptn  
4 Claire van den Hurk 2006 HAC 2.34.82 min ptn  
5 Nyva Sanders 17-09-2006 HAC 2.38.92 min ptn  
6 Lideweij Brantjes 22-05-2006 HAC 2.39.75 min ptn  
7 Maebh van Dijk 2006 HAC 2.42.16 min ptn  
8 Mirthe Reijnen 2006 HAC 2.45.52 min ptn  
9 Nelijn van Brenk 2006 HAC 3.13.24 min ptn  
10 Isabelle Könings 2006 HAC 3.14.34 min ptn  
11 Veerle Martens 2006 HAC 3.16.19 min ptn  
ver11 deelnemer(s)
1 Milou Keulstra 16-01-2007 AV GM 3.13 m ptn  
2 Maebh van Dijk 2006 HAC 2.67 m ptn  
3 Nelijn van Brenk 2006 HAC 2.52 m ptn  
4 Lideweij Brantjes 22-05-2006 HAC 2.52 m ptn  
5 Sarah Smit 2006 HAC 2.47 m ptn  
6 Sanne van de Wiel 2006 AV GM 2.40 m ptn  
7 Claire van den Hurk 2006 HAC 2.31 m ptn  
8 Mirthe Reijnen 2006 HAC 2.30 m ptn  
9 Isabelle Könings 2006 HAC 2.20 m ptn  
10 Nyva Sanders 17-09-2006 HAC 2.18 m ptn  
11 Veerle Martens 2006 HAC 2.09 m ptn  
Kogelstoten 1kg11 deelnemer(s)
1 Milou Keulstra 16-01-2007 AV GM 4.08 m ptn  
2 Lideweij Brantjes 22-05-2006 HAC 3.58 m ptn  
3 Claire van den Hurk 2006 HAC 3.57 m ptn  
4 Sarah Smit 2006 HAC 3.37 m ptn  
5 Maebh van Dijk 2006 HAC 3.30 m ptn  
6 Nelijn van Brenk 2006 HAC 3.27 m ptn  
7 Sanne van de Wiel 2006 AV GM 2.77 m ptn  
8 Mirthe Reijnen 2006 HAC 2.66 m ptn  
9 Veerle Martens 2006 HAC 2.54 m ptn  
10 Nyva Sanders 17-09-2006 HAC 2.21 m ptn  
11 Isabelle Könings 2006 HAC 2.16 m ptn  

Jongens pupillen C

600m10 deelnemer(s)
1 Lasse Reijnen 2006 HAC 2.20.94 min ptn  
2 Ramses ten Houten 2006 HAC 2.26.99 min ptn  
3 Nick van Bree 31-08-2006 AV GM 2.30.45 min ptn  
4 Luuk Verhoeven 03-11-2006 HAC 2.33.45 min ptn  
5 Lukas van der Vorst 2006 HAC 2.34.31 min ptn  
6 Kick van Vliet 2006 HAC 2.35.36 min ptn  
7 Fergus Tabor 2006 HAC 2.36.78 min ptn  
8 Ivo van Otterdijk 2006 HAC 2.40.62 min ptn  
9 Richard Könings 2006 HAC 3.22.46 min ptn  
10 Youri van Oudheusden 2006 HAC 3.23.92 min ptn  
ver10 deelnemer(s)
1 Ivo van Otterdijk 2006 HAC 22.61 m ptn  
2 Fergus Tabor 2006 HAC 2.88 m ptn  
3 Luuk Verhoeven 03-11-2006 HAC 2.88 m ptn  
4 Lasse Reijnen 2006 HAC 2.82 m ptn  
5 Ramses ten Houten 2006 HAC 2.80 m ptn  
6 Lukas van der Vorst 2006 HAC 2.58 m ptn  
7 Nick van Bree 31-08-2006 AV GM 2.42 m ptn  
8 Kick van Vliet 2006 HAC 2.41 m ptn  
9 Youri van Oudheusden 2006 HAC 2.14 m ptn  
10 Richard Könings 2006 HAC 1.58 m ptn  
Kogelstoten 1kg10 deelnemer(s)
1 Ramses ten Houten 2006 HAC 4.76 m ptn  
2 Youri van Oudheusden 2006 HAC 4.70 m ptn  
3 Nick van Bree 31-08-2006 AV GM 4.40 m ptn  
4 Richard Könings 2006 HAC 3.89 m ptn  
5 Fergus Tabor 2006 HAC 3.87 m ptn  
6 Lasse Reijnen 2006 HAC 3.67 m ptn  
7 Ivo van Otterdijk 2006 HAC 3.44 m ptn  
8 Lukas van der Vorst 2006 HAC 3.41 m ptn  
9 Luuk Verhoeven 03-11-2006 HAC 3.28 m ptn  
10 Kick van Vliet 2006 HAC 3.24 m ptn  

VB atleten

150 meter6 deelnemer(s)
1 Luc Stappers 2003 HAC 24.72 sec ptn +0.3
2 Jamie Mulder 1995 HAC 25.13 sec ptn +0.3
3 Rick Aarts 1990 HAC 28.54 sec ptn +0.3
4 Tim Heesakkers 1994 HAC 30.46 sec ptn +0.3
5 Thomas Follmer 1981 HAC 48.06 sec ptn +0.3
  Femke Vriens 1990 HAC   sec ptn +0.3
ver6 deelnemer(s)
1 Luc Stappers 2003 HAC 3.90 m ptn  
2 Jamie Mulder 1995 HAC 3.00 m ptn  
3 Rick Aarts 1990 HAC 2.81 m ptn  
4 Tim Heesakkers 1994 HAC 2.55 m ptn  
5 Thomas Follmer 1981 HAC 1.45 m ptn  
  Femke Vriens 1990 HAC   m ptn  
bal6 deelnemer(s)
1 Rick Aarts 1990 HAC 17.95 m ptn  
2 Jamie Mulder 1995 HAC 16.48 m ptn  
3 Luc Stappers 2003 HAC 16.48 m ptn  
4 Tim Heesakkers 1994 HAC 8.76 m ptn  
5 Thomas Follmer 1981 HAC 5.33 m ptn  
  Femke Vriens 1990 HAC   m ptn  

Onze sponsoren