HAC Logo 120

Twitter Facebook Instagram

Uitslagen Avondwedstrijd HAC, 15-05-2014, onderstaande link gaat naar de mooiere pdf versie.

Uitslag in PDF

Uitslag Avondwedstrijd 15 mei 2014 Helmond
  100m        
serie 1 wind: +1.4
1 John van Viersen 10-12-1986 Msen t Haasje 11.31
2 Kris Riemersma 28-7-1994 Msen De Keien 11.81
3 Ingmar van der Geest 14-8-1994 Msen De Keien 11.96
4 Olle van de Boom 2-1-1997 JB ATV Venray 12.32
5 Stefan Benders 31-1-1995 JA HAC 12.48
6 Domingos Muanza 23-11-1997 JB AV Attila dns
serie 2 wind: +0.4
1 Peter Kuin 11-1-1990 Msen Asterix 12.07
2 Jordi van der Kuylen 30-1-1999 JC HAC 12.16
3 Sjoerd Verhoeven 7-10-1984 Msen 12.29
4 Dirk Aarts 6-4-1998 JB HAC 12.30
5 Domingos Muanza 23-11-1997 JB AV Attila 12.32
6 Ted van der Weerden 29-5-1994 Msen HAC 12.36
7 Tijn Vaessen 22-5-2000 JC AV Weert 12.75
serie 3 wind: +0.1
1 Ramon van Ophoven 26-4-1997 JB Atletiek Leudal 12.81
2 Eefje Swinkels 26-8-1975 V35 HAC 12.96
3 Renske van Os 31-3-1994 Vsen AV GM 13.02
4 Mark Hofma 12-1-1995 JA ATV Venray 13.32
5 Adry van den Wijngaard 24-3-1961 M50 AV Sprint 14.03
serie 4 wind: +0.7
1 Ton Winkelmolen 1-1-1997 JB Atletiek Leudal 13.03
2 Chris Rooijakkers 25-10-1998 JB HAC 13.13
3 Wybout de Leeuw 15-1-1998 JB HAC 13.24
4 Julia de Hoop 27-7-1992 Vsen t Haasje 13.35
5 Lieke Brouwers 21-1-1998 MB HAC 13.71
6 Marco Rietjens 6-12-1998 JB Atletiek Leudal 14.02
serie 5 wind: +0.2
1 Max van Haren 4-7-1997 JB ATV Venray 12.32
2 Amy Kortbeek 26-9-1987 Vsen Prins Hendrik 13.15
3 Daniël van Teteringen 18-9-2000 JC Nijmegen Atletiek 14.03
4 Sophie de Groot 29-7-1998 MB HAC 14.31
5 Elke van Rooij 17-9-1999 MC Atletiek Leudal 14.94
6 Ad van Limpt 28-10-1943 M70 DES 17.96
  200m        
Serie 1 wind: +0.5
1 John van Viersen 10-12-1986 Msen t Haasje 22.58 Prestatiebonus 750p
2 Kris Riemersma 28-7-1994 Msen De Keien 23.60
3 Rick Hendriks 13-2-1993 Msen LGD 23.73
4 Ingmar van der Geest 14-8-1994 Msen De Keien 24.88
5 Domingos Muanza 23-11-1997 JB AV Attila 26.31
serie 2 wind: +0.8
1 Geoffrey Hibbs 1-1-1996 JA HAC 24.00
2 Alwin van den Heuvel 5-3-1996 JA ATV Venray 24.29
3 Sjoerd Verhoeven 7-10-1984 Msen 24.98
4 Jordi van der Kuijlen 30-1-1999 JC HAC 25.00
5 Ted van der Weerden 29-5-1994 Msen HAC 25.28
serie 3 wind: +0.6
1 Fabiaan Hendricks 8-11-1984 Msen Orion 25.90
2 Chris Rooijakkers 25-10-1998 JB HAC 26.30
3 Mark Hofma 12-1-1995 JA ATV Venray 26.64
4 Jolijn Sandbrink 16-1-1990 Vsen AV GM 26.81
5 Nandy van den Hurk 1-12-1989 Vsen Prins Hendrik 27.07
6 Vera Lurvink 17-4-1999 MC HAC 28.13
serie 4 wind: +0.3
1 Julia de Hoop 27-7-1992 Vsen t Haasje 27.83
2 Anouk Olijve 29-4-1988 Vsen Prins Hendrik 28.47
3 Daniël van Teteringen 18-9-2000 JC Nijmegen Atletiek 29.18
4 Adry van den Wijngaard 24-3-1961 M50 AV Sprint 29.23
5 Daan van der Velden 21-2-2000 JC GVAC 30.46
serie 5 wind: +0.3
1 Wybout de Leeuw 15-1-1998 JB HAC 26.88
2 Stef van Berlo 26-11-1999 JC HAC 27.89
3 Lieke Brouwers 21-1-1998 MB HAC 28.22
4 Sophie de Groot 29-7-1998 MB HAC 29.20
5 Sanne van Liehsout 12-12-1997 MB SV Fortuna '67 30.36
6 Stefan Benders 31-1-1995 JA HAC dns
  400m        
Serie 1
1 Jos van Schijndel 9-1-1991 Msen Prins Hendrik 51.05 Prestatiebonus 750p
2 Rick Hendriks 13-2-1993 Msen LGD 51.27 Prestatiebonus 750p
3 Alwin van den Heuvel 5-3-1996 JA ATV Venray 52.17
4 Michael Beuwer 12-4-1989 Msen Asterix 52.34
5 Roy van Schendel 16-1-1992 Msen Prins Hendrik 52.73
vervolg 400 meter
serie 2
1 Peter Kuin 11-1-1990 Msen Asterix 53.07
2 Olle van de Boom 2-1-1997 JB ATV Venray 53.21
3 Casper Kremers 5-2-1997 JB Prins Hendrik 56.14
4 Mark Hofma 12-1-1995 JA ATV Venray 57.29
5 Max van Haren 4-7-1997 JB ATV Venray 58.37
serie 3
1 Ramon van Ophoven 26-4-1997 JB Atletiek Leudal 56.52
2 Fabiaan Hendricks 8-11-1984 Msen Orion 56.85
3 Jan Janssen 4-12-1997 JB Prins Hendrik 57.90
4 Renske van Os 31-3-1994 Vsen AV GM 58.10 Prestatiebonus 800p
5 Vera Lurvink 17-4-1999 MC HAC 1.01.35
serie 4
1 Wouter Nieuwhof 28-12-1998 JB Ciko ´66 56.67
2 Thomas Spiekhout 27-7-1999 JC Eindhoven Atletiek 56.97
3 Nandy van den Hurk 1-12-1989 Vsen Prins Hendrik 1.00.68 Prestatiebonus 750p
4 Nicole Jetten 23-8-1989 Vsen Prins Hendrik 1.01.00
5 Ernst van Raaij 13-10-1962 M50 Nijmegen Atletiek 1.03.81
serie 5
1 Justus van Nierop 1-4-1958 M55 DAK 59.77
2 Luca Schliekelmann 21-4-1999 JC Eindhoven Atletiek 1.02.99
3 Jolien de Haan 29-11-1987 Vsen Prins Hendrik 1.04.66
4 Britt Jacobi 19-10-1997 MB AVON 1.07.86
5 Sanne van Lieshout 12-12-1997 MB SV Fortuna ´67 1.11.49
6 Gijs Knoester 3-7-2000 JC GVAC 1.14.87
serie 6
1 Daan van der Velden 21-2-2000 JC GVAC 1.06.89
2 Bert van Venrooij 17-4-1949 M65 Nijmegen Atletiek 1.09.40
3 Elke van Rooij 17-9-1999 MC Atletiek Leudal 1.13.45
4 Ad van Limpt 28-10-1943 M70 DES 1.31.89
5 Andy Verhoeven 18-9-1962 M50 Eindhoven Atletiek dns
  800m        
Serie 1
1 Marco van Erp 23-1-1993 Msen Asterix 2.02.33
2 Bas van der Lip 10-3-1995 JA GVAC 2.02.54
3 Rob Michiels 8-4-1994 Msen AVR '69 2.03.09
4 Marc van Gils 5-6-1967 M45 Eindhoven Atletiek 2.03.66
5 Koen Joosse 1-4-1967 M45 Eindhoven Atletiek 2.03.73
6 Job van Asperen 25-2-1980 Msen De Keien 2.03.88
7 Stan van Helmond 12-2-1998 JB LGD 2.04.26
8 Mark Schriek 27-1-1991 Msen Asterix 2.07.51
vervolg 800 meter
Serie 2
1 Rens van Lierop 3-3-1997 JB HAC 2.08.31
2 Abdikhani  25-9-1999 JC Nijmegen Atletiek 2.09.61
3 Ahmed Abubakar 4-4-1997 JB DAK 2.13.02
4 Jan Boer 24-11-1973 M40 De Keien 2.16.28
5 Juul Knoester 3-7-2000 JC GVAC 2.20.07
6 Wannes Hendrickx 13-2-1978 M35 VABCO Mol (B) 2.20.83
7 Michiel van Dijk 1-1-1968 M45 GAC Hilversum dns
8 Erik Negerman (HAAS) 1-1-1975 M35 GAC Hilversum dns
Serie 3
1 Kevin Bek 27-2-1976 Msen Eindhoven Atletiek 2.15.95
2 Peter Mijsberg 18-8-1965 M45 Eindhoven Atletiek 2.18.30
3 Nikkie van Willigen 14-10-1987 Vsen Eindhoven Atletiek 2.25.81
4 Serana Tielbeek-Kemp 1-1-1984 Vsen Eindhoven Atletiek 2.27.13
5 René Arts 6-10-1959 M50 LGD 2.28.35
6 Andy van Hoek 1-4-1995 JA HAC 2.33.81
7 Yorma Wolters 6-2-1992 Vsen Asterix 2.34.39
8 Jos Bergervoet 28-7-1958 M55 Eindhoven Atletiek 2.36.99
9 Tonnie de Benis 25-11-1999 JC Generaal Michaelis dns
Serie 4
1 Stef van Berlo 26-11-1999 JC HAC 2.35.67
2 Hans Steijaert 14-12-1970 M40 HAC 2.37.43
3 Marjan Wintjes 15-8-1962 V50 GAC Gemert 2.44.13
4 Viola van den Berk 3-4-1987 Vsen Eindhoven Atletiek 2.47.49
5 Jose Verstraeten 9-10-1983 Vsen Eindhoven Atletiek 2.48.34
6 Chanella Elfrink 29-1-2002 MD Eindhoven Atletiek 2.49.75
7 Hoss Wilstra 19-4-1966 M45 AV LGD 3.08.89
8 Simone van Wieringen 5-12-1997 MB SV Fortuna '67 3.21.02
9 Inge Timmermans 31-12-2000 MC SV Fortuna '67 3.26.69
  5000m        
Serie 1
1 Mark van Kessel 12-9-1989 Msen LGD 15.28.28 Prestatiebonus 750p
2 Marco Meeuwse 15-9-1983 Msen Eindhoven Atletiek 16.18.36
3 Ruden Grim 27-3-1991 Msen Eindhoven Atletiek 16.23.06
4 Arjen Donkerbroek 13-2-1980 Msen Eindhoven Atletiek 16.31.77
5 Joost Bouwman 2-1-1980 Msen Eindhoven Atletiek 16.42.43
6 Wim Verkampen 16-10-1963 M50 GAC Gemert 16.42.79
7 Wesley Sleegers 20-4-1984 Msen HAC 16.46.87
8 Dennis Sebregts 17-2-1995 JA AV Sprint 17.02.46
9 Erik Negerman 1-1-1975 M35 GAC Hilversum 17.13.23
10 Michiel van Dijk 1-1-1968 M45 GAC Hilversum 17.13.79
11 H Perk 3-4-1979 Msen Rotterdam Atletiek 17.15.09
12 Sebastian Steegemans 8-7-1993 Msen Eindhoven Atletiek 17.37.37
13 Ad Peeters 26-2-1966 M45 AVV 17.51.66
14 Casper van der Putten 20-5-1995 JA Eindhoven Atletiek dnf
vervolg 5000 meter
Serie 2
1 Edwin Kok 24-7-1972 M40 HAC 17.28.46
2 Bas Basten 25-2-1982 Msen Nijmegen Atletiek 17.35.64
3 Jack van de Walle 30-9-1982 Msen U-track 17.43.79
4 Bert Zwart 16-4-1974 M40 Eindhoven Atletiek 17.57.51
5 Thijs Thielemans 14-8-1977 M35 Fortuna '67 18.12.49
6 Andy Verhoeven 18-9-1962 M50 Eindhoven Atletiek 18.26.87
7 Ujendre Ramautarsing 15-8-1973 M40 Eindhoven Atletiek 18.35.95
8 Ruud Mom 22-11-1962 M50 Eindhoven Atletiek 18.41.33
9 Eef Schellens 19-11-1961 M50 Eindhoven Atletiek 19.02.58
10 John Kocken 3-5-1961 M50 HAC 19.13.19
11 Jan de Kok 21-11-1981 Msen GVAC 19.27.73
12 Nicole Loeve 1-1-1964 V50 HAC 19.38.89
13 C Tiemann 15-1-1983 Msen Eindhoven Atletiek 19.41.48
14 Andre Matthijssen 5-6-1966 M45 LGD 19.48.27
15 Anita Opheij 14-8-1966 V45 Eindhoven Atletiek 22.02.59
16 Noël van Selow 2-3-1995 MA LGD 22.31.26
17 Jos van Uden 6-7-1952 M60 Fortuna '67 24.10.83
18 Mike Willems 15-10-1994 Msen Eindhoven Atletiek dnf
  Kogel        
1 Stephan Wapperom 11-12-1990 Msen PAC 15.35 Prestatiebonus 800p
2 Michelle Döpke 21-7-1997 MB Leichlinger TV (D) 11.35
3 Jan Janssen 4-12-1997 JB Prins Hendrik 11.16
4 Torsten Lange 1-1-1945 M65 TSG Mutterstadt (D) 10.79
5 Jan Titulaer 25-5-1947 M65 Swift 10.78
6 Moniek Riemersma 12-1-1987 Vsen t Haasje 10.40
7 Henk van Bakel 14-2-1953 M60 Swift 10.30
8 Ivo Bovendeerd 28-3-1994 Msen Asterix 9.98
9 Jan van Hooft 7-12-1949 M60 Swift 9.93
10 Jesper Baardman 6-9-1993 Msen LGD 9.52
11 Lisa Wassenaar 3-9-1996 MA AV '47 9.12
12 Frans Klep 29-11-1948 M65 Swift 8.67
13 Eefje Swinkels 26-8-1975 V35 HAC 8.15
14 Mandy Heesakkers 4-9-1991 Vsen HAC 7.77
15 Ingrid Merkx 8-11-1984 Vsen ATV Venray 7.52
16 Henk Knapen 12-2-1944 M70 DES 7.18
17 Hélène Duijf-Merkx 15-12-1958 V55 ATV Venray 7.15
18 Anja Korff 11-10-1953 V60 Eindhoven Atletiek 7.01
19 Harrie Hagemans 27-3-1938 M75 Nijmegen Atletiek 6.94
20 Enrico van der List 20-7-1988 Msen AV Sprint dns
21 Albert van de Mee 29-1-1960 M50 AV Sprint dns
  Discuswerpen        
1 Stephan Wapperom 11-12-1990 Msen PAC 44.56 Prestatiebonus 750p
2 Jan van Hooft 7-12-1949 M60 Swift 43.78 Prestatiebonus 750p
3 Sander Stok 9-12-1982 Msen AV 1923 42.42
4 Henk van Bakel 14-2-1953 M60 Swift 35.18
5 Albert vd Mee 29-1-1960 M50 AV Sprint 34.79
6 Elles de Graaf 30-6-1973 V40 Prins Hendrik 34.10
7 Frans Klep 29-11-1948 M65 Swift 34.01
8 Jan Titulaer 25-5-1947 M65 Swift 33.84
9 Olle van de Boom 2-1-1997 JB ATV Venray 31.80
10 Enrico van der List 20-7-1988 Msen AV Sprint 31.06
11 Sina Mai Holthuijsen 1-1-1996 MA AV Unitas 30.90
12 Maaike Schetters 10-10-1983 Vsen Eindhoven Atletiek 29.99
13 Max van Haren 4-7-1997 JB ATV Venray 29.90
14 Jesper Baardman 6-9-1993 Msen LGD 26.87
15 Lisa Wassenaar 3-9-1996 MA AV '47 26.16
16 Ivo Bovendeerd 28-3-1994 Msen Asterix 24.62
17 Ingrid Merkx 8-11-1984 Vsen ATV Venray 24.46
18 Harrie Hagemans 27-3-1938 M75 Nijmegen Atletiek 21.34
19 Anja Korff 11-101-953 V560 Eindhoven Atletiek 20.51
20 Henk Knapen 12-2-1944 M70 DES 20.27
21 Hélène Duijf-Merkx 15-12-1958 V55 ATV Venray 17.98
22 Mandy Heesakkers 4-9-1991 Vsen HAC 16.64
23 Gijs Knoester 3-7-2000 JC GVAC 13.00
  Kogelslingeren        
1 Michelle Döpke 21-7-1997 MB Leichlinger TV (D) 59.47 Prestatiebonus 950p
2 Sander Stok 9-12-1982 Msen AV 1923 57.54 Prestatiebonus 900p
3 Maaike Schetters 10-10-1983 Vsen Eindhoven Atletiek 51.90 Prestatiebonus 900p
4 Sina Mai Holthuijsen 1-1-1996 MA AV Unitas 50.07 Prestatiebonus 850p
5 André Döpke 13-7-1994 Msen Leichlinger TV (D) 45.50
6 Jan Titulaer 25-5-1947 M65 Swift 38.00
7 Albert vd Mee 29-1-1960 M50 AV Sprint 36.32
8 Henk v Bakel 14-2-1953 M60 Swift 34.77
9 Jan van Hooft 7-12-1949 M60 Swift 33.05
10 Tim Schreurs 16-8-1973 M40 Scopias 32.59
11 Enrico van der List 20-7-1988 Msen AV Sprint 32.13
12 Torsten Lange 1-1-1945 M65 TSG Mutterstadt (D) 31.61
13 Joris van Est 30-5-1998 JA Eindhoven Atletiek 30.79
14 Lisa Wassenaar 3-9-1996 MA AV '47 30.36
15 Frans Klep 29-11-1948 M65 Swift 30.17
16 Anja Korff 11-10-1953 V60 Eindhoven Atletiek 24.87
17 Harrie Hagemans 27-3-1938 M75 Nijmegen Atletiek dnf
  Hoogspringen        
1 Dirk Aarts 6-4-1998 JB HAC 1.80
2 Ton Winkelmolen 1-1-1997 JB Atletiek Leudal 1.55
3 Bo Smit 3-2-1998 MB HAC 1.50
4 Chantal Maas 4-7-1999 MC LGD 1.50
5 Elles de Graaf 30-6-1973 V40 Prins Hendrik 1.35
6 Sanne van Liehsout 12-12-1997 MB SV Fortuna '67 1.25
7 Irene vd Velden 29-11-1994 Vsen SV Fortuna '67 1.25
8 Marco Rietjens 6-12-1998 JB Atletiek Leudal dnf
Uitslag sprintmeerkamp avondwedstrijd Helmond 15/05/2014
Vrouwen Senioren/Masters+Meisjes A/B 100m ptn 200m ptn 400m ptn totaal
1 Renske van Os 31-3-1994 Vsen AV GM 13,02 673   0 58,10 838 1511 2e senioren sprintmeerkamp
2 Nandy van den Hurk 1-12-1989 Vsen Prins Hendrik 0 27,07 679 60,68 756 1435 3e senioren sprintmeerkamp
3 Vera Lurvink 17-4-1999 MC HAC 0 28,13 603 61,35 736 1339 1e junioren sprintmeerkamp
4 Julia de Hoop 27-7-1992 Vsen ´t Haasje 13,35 615 27,83 624 0 1239
5 Lieke Brouwers 21-1-1998 MB HAC 13,71 554 28,22 597 0 1151
6 Sophie de Groot 29-7-1998 MB HAC 14,31 460 29,20 531 0 991
7 Sanne van Lieshout 12-12-1997 MB SV Fortuna '67 0 30,36 460 71,49 478 938
8 Elke van Rooij 17-9-1999 MC Atletiek Leudal 14,94 370   0 73,45 436 806
9 Nicole Jetten 23-8-1989 Vsen Prins Hendrik 0   0 61,00 746 746
10 Jolijn  Sandbrink 16-1-1990 Vsen AV GM 0 26,81 699 0 699
11 Eefje Swinkels 26-8-1975 Vsen HAC 12,96 684   0 0 684
12 Amy Kortbeek 26-9-1987 Vsen Prins Hendrik 13,15 649   0 0 649
13 Jolien de Haan 29-11-1987 Vsen Prins Hendrik 0   0 64,66 643 643
14 Anouk Olijve 29-04-1988 Vsen Prins Hendrik 0 28,47 580 0 580
15 Britt Jacobi 19-10-1997 MB AVON 0   0 67,86 561 561
Mannen Senioren/Masters + Jongens A/B 100m ptn 200m ptn 400m ptn totaal
1 John van Viersen 10-12-1986 Msen NSAV ´t Haasje 11,31 731 22,58 782 0 1513 1e senioren sprintmeerkamp
2 Rick Hendriks 13-2-1993 Msen LGD 0 23,73 669 51,27 750 1419
3 Alwin van den Heuvel 5-3-1996 JA ATV Venray 0 24,29 618 52,17 712 1330 2e junioren sprintmeerkamp
4 Kris Riemersma 28-07-1994 MSen De Keien 11,81 620 23,60 682 0 1302
5 Mark Hofma 12-1-1995 JA ATV Venray 13,32 336 26,64 427 57,29 520 1283 3e junioren sprintmeerkamp
6 Peter Kuin 11-1-1990 Msen Asterix 12,07 566   0 53,07 676 1242
7 Olle van den Boom 2-1-1997 JB ATV Venray 12,32 517   0 53,21 670 1187
8 Ingmar van der Geest 14-8-1994 Msen De Keien 11,96 589 24,88 567 0 1156
9 Jordi van der Kuylen 30-1-1999 JC HAC 12,16 548 25,00 557 0 1105
 vervolg sprintmeerkamp      
10 Sjoerd Verhoeven 7-10-1984 Msen 12,29 522 24,98 559 0 1081
11 Ted van der Weerden 29-5-1994 Msen HAC 12,36 509 25,28 534 0 1043
12 Fabiaan Hendricks 8-11-1984 Msen Orion 0 25,90 484 56,85 535 1019
13 Max van Haren 4-7-1997 JB ATV Venray 12,32 517   0 58,37 484 1001
14 Ramon van Ophoven 26-4-1997 JB Atletiek Leudal 12,81 425   0 56,52 547 972
15 Domingos Muanza 23-11-1997 JB AV Attila 12,32 517 26,31 452 0 969
16 Chris Rooijakkers 25-10-1998 JB HAC 13,13 369 26,30 453 0 822
17 Wybout de Leeuw 15-01-1998 JB HAC 13,24 350 26,88 410 0 760
18 Jos van Schijndel 9-1-1991 MSen Prins Hendrik 0   0 51,05 759 759
19 Michael Beuwer 12-4-1989 Msen Asterix 0   0 52,34 705 705
20 Roy van Schendel 16-1-1992 Msen Prins Hendrik 0   0 52,73 689 689
21 Geoffrey Hibbs 1-1-1996 JA HAC 0 24,00 645 0 645
22 Casper Kremers 5-2-1997 JB Prins Hendrik 0   0 56,14 560 560
23 Wouter Nieuwhof 28-12-1998 JB Ciko '66 0   0 56,67 542 542
24 Thomas Spiekhout 27-07-1999 JC Eindhoven Atletiek 0   0 56,97 531 531
25 Dirk Aarts 6-4-1998 JB HAC 12,30 520   0 0 520
26 Jan Janssen 4-12-1997 JB Prins Hendrik 0   0 57,90 500 500
27 Stefan Benders 31-1-1995 JA HAC 12,48 486   0 0 486
28 Daniël van Teteringen 18-9-2000 JC Nijmegen Atletiek 14,03 224 29,18 255 0 479
29 Adry van den Wijngaard 24-3-1961 M50 AV Sprint 14,03 224 29,23 252 0 476
30 Justus van Nierop 1-4-1958 M55 DAK 0   0 59,77 439 439
31 Tijn Vaessen 22-5-2000 JC AV Weert 12,75 436   0 0 436
32 Daan van der Velden 21-2-2000 JC GVAC 0 30,46 180 66,89 240 420
33 Ton Winkelmolen 1-1-1997 JB Atletiek Leudal 13,03 386   0 0 386
34 Luca Schliekelmann 21-4-1999 JC Eindhoven Atletiek 0   0 62,99 343 343
35 Stef van Berlo 26-11-1999 JC HAC 0 27,89 339 0 339
36 Ernst van Raaij 13-10-1962 M50 Nijmegen Atletiek 0   0 63,81 321 321
37 Marco Rietjens 06-12-1998 JB Atletiek Leudal 14,02 226   0 0 226
38 Bert van Venrooij 17-4-1949 M65 Nijmegen Atletiek 0   0 69,40 179 179
39 Gijs Knoester 03-07-2000 JC GVAC 0   0 74,87 61 61
40 Ad van Limpt 28-10-1943 M70 DES 17,96 10   0 91,89 10 20
41 Juul Knoester 03-07-2000 JC GVAC 0   0 0 0
Uitslag werpmeerkamp avondwedstrijd Helmond 15/05/2014
Er is geworpen/gestoten met de werpmaterialen behorende bij de eigen categorie
Vrouwen Senioren/Masters+Meisjes A/B kogelstoten ptn discuswerpen ptn kogelslingeren ptn totaal
1 Michelle Döpke 21-7-1997 MB Leichlinger TV (D) 11,35 678   0 59,47 999 1677 1e junioren werpmeerkamp
2 Maaike Schetters 10-10-1983 Vsen Eindhoven Atletiek 0 29,99 544 51,90 906 1450 3e senioren werpmeerkamp
3 Sina Mai Holthuijsen 1-1-1996 MA AV Unitas 0 30,90 563 50,07 882 1445 2e junioren werpmeerkamp
4 Lisa Wassenaar 3-9-1996 MA AV '47 9,12 528 26,16 0 30,36 595 1123 3e junioren werpmeerkamp
5 Anja Korff 11-10-1953 V60 Eindhoven Atletiek 7,01 368 20,51 0 24,87 499 867
6 Ingrid Merkx 8-11-1984 Vsen ATV Venray 7,52 409 24,46 425 0 834
7 Mandy Heesakkers 9-4-1991 Vsen HAC 7,77 428 16,64 230 0 658
8 Hélène Duijf-Merkx 15-12-1958 V50 ATV Venray 7,15 380 17,98 266 0 646
9 Elles de Graaf 30-6-1973 V40 Prins Hendrik 0 34,10 626 0 626
10 Moniek Riemersma 12-1-1987 Vsen t Haasje 10,40 616   0 0 616
11 Eefje Swinkels 26-8-1975 V35 HAC 8,15 457   0 0 457
     
Mannen Senioren/Masters+Jongens A/B kogelstoten ptn discuswerpen ptn kogelslingeren ptn totaal
1 Sander Stok 9-12-1982 Msen AV 1923 0 42,42 733 57,54 904 1637 1e senioren werpmeerkamp
2 Stephan Wapperom 11-12-1990 Msen PAC 15,35 810 44,56 773 0 1583 2e senioren werpmeerkamp
3 Jan van Hooft 7-12-1949 M60 Swift 9,93 0 43,78 759 33,05 542 1301
4 Jan Titulaer 25-5-1947 M65 Swift 10,78 0 33,84 559 38,00 624 1183
5 Albert vd Mee 29-1-1960 M50 AV Sprint 0 34,79 579 36,32 597 1176
6 Henk van Bakel 14-2-1953 M60 Swift 10,30 0 35,18 588 34,77 571 1159
7 Frans Klep 29-11-1948 M60 Swift 8,67 0 34,01 563 30,17 491 1054
8 Torsten Lange 1945 M65 TSG Mutterstadt (D) 10,79 517   0 31,61 517 1034
9 Enrico van der List 20-7-1988 Msen AV Sprint 0 31,06 498 32,13 526 1024
10 Jesper Baardman 6-9-1993 Msen LGD 9,52 425 26,87 401 0 826
11 Ivo Bovendeerd 28-3-1994 Msen Asterix 9,98 459 24,62 345 0 804
12 Andre Döpke 13-7-1994 Msen Leichlinger TV (D) 0   0 45,50 739 739
13 Jan Janssen 4-12-1997 JB Prins Hendrik 11,16 543   0 0 543
14 Tim Schreurs 16-8-1973 M40 Scopias 0   0 32,59 534 534
15 Olle van den Boom 2-1-1997 JB ATV Venray 0 31,80 515 0 515
16 Joris van Est 30-5-1998 JB Eindhoven Atletiek 0   0 30,79 502 502
17 Harrie Hagemans 27-3-1938 M75 Nijmegen Atletiek 6,94 216 21,34 260 0 476
18 Max van Haren 4-7-1997 JB ATV Venray 0 29,90 472 0 472
19 Henk Knapen 12-2-1944 M70 DES 7,18 237 20,27 231 0 468
20 Gijs Knoester 3-7-2000 JC GVAC 0 13,00 7 0 7

Onze sponsoren