HAC Logo 120

Twitter Facebook Instagram

Uitslagen Openingswedstrijd

01-04-2013

Vrouwen Senioren

150 meter2 deelnemer(s)
1 Manouk van Bussel 22-02-1993 AV Lopersgroep Deurne 20.16 sec ptn +0.5
2 Anne Moerman 29-03-1990 AVON 21.76 sec ptn +0.5
300 meter5 deelnemer(s)
1 Jolijn Sandbrink 16-01-1990 AV Generaal Michaelis 44.35 sec ptn  
2 Sheila Janssen 1980 AVON 46.29 sec ptn  
3 Manouk van Bussel 22-02-1993 AV Lopersgroep Deurne 48.60 sec ptn  
4 Solange Portengen 11-05-1986 AVON 48.96 sec ptn  
5 Anne Moerman 29-03-1990 AVON 49.87 sec ptn  
1 mijl4 deelnemer(s)
1 Solange Portengen 11-05-1986 AVON 5.51.44 min ptn  
2 Serana Kemp 12-03-1984 Eindhoven Atletiek 5.51.70 min ptn  
3 Inge van Veggel 26-10-1984 GAC 6.20.92 min ptn  
4 Jose Verstraeten 09-10-1983 Eindhoven Atletiek 6.50.08 min ptn  
2 mijl0 deelnemer(s)
ver1 deelnemer(s)
1 Manouk van Bussel 22-02-1993 AV Lopersgroep Deurne 4.91 m ptn  
speer1 deelnemer(s)
1 Mandy Heesakkers 1991 HAC 23.38 m ptn  

Mannen Senioren

150 meter9 deelnemer(s)
1 Joeri Moerman 05-07-1987 AVON 16.63 sec ptn -0.2
2 Mitchell Vereijken 03-01-1990 AV Generaal Michaelis 17.23 sec ptn -0.2
3 Rick Hendriks 1993 AV Lopersgroep Deurne 17.92 sec ptn -0.2
4 Joep Chatrou 08-08-1990 HAC 18.76 sec ptn +0.4
5 Jorrit Sandbrink 20-08-1991 GAC 18.78 sec ptn +0.3
6 Daan Meulendijks 27-04-1992 HAC 19.10 sec ptn +0.4
7 Jeroen Duif 08-05-1986 AV Generaal Michaelis 19.11 sec ptn +0.4
8 Jesper Baardman 1993 AV Lopersgroep Deurne 19.57 sec ptn +0.4
  Jos van Schijndel 09-01-1991 Prins Hendrik dns sec ptn  
300 meter5 deelnemer(s)
1 Joeri Moerman 05-07-1987 AVON 35.80 sec ptn  
2 Rick Hendriks 1993 AV Lopersgroep Deurne 37.81 sec ptn  
3 Wouter Schuwer 22-12-1991 AV Attila 38.06 sec ptn  
  Jos van Schijndel 09-01-1991 Prins Hendrik dns sec ptn  
  Mitchell Vereijken 03-01-1990 AV Generaal Michaelis dns sec ptn  
1 mijl6 deelnemer(s)
1 Werner Gentle 06-12-1986 AV Lopersgroep Deurne 4.44.99 min ptn  
2 Ronald Vos 01-04-1987 HAC 4.46.92 min ptn  
3 Maarten van der Poll 24-08-1974 Loopgroep PK 5.31.80 min ptn  
4 Daan Meulendijks 27-04-1992 HAC 5.40.45 min ptn  
5 Joep Chatrou 08-08-1990 HAC 5.43.41 min ptn  
  Koen van Kessel 1988 AV Lopersgroep Deurne dns min ptn  
2 mijl5 deelnemer(s)
1 Mark van Kessel 1989 AV Lopersgroep Deurne 9.41.40 min ptn  
2 Bas Basten 1983 Nijmegen Atletiek 11.14.51 min ptn  
3 Jeroen Duif 08-05-1986 AV Generaal Michaelis 11.18.03 min ptn  
  Rens van Dongen 1990 Scopias dnf min ptn  
  Matthijs Lipperts 05-08-1983 AVON dns min ptn  
ver3 deelnemer(s)
1 Joep Chatrou 08-08-1990 HAC 5.49 m ptn  
2 Daan Meulendijks 27-04-1992 HAC 5.32 m ptn  
3 Bart Noyen 04-01-1988 AV Oirschot 4.53 m ptn  
speer5 deelnemer(s)
1 Daan Meulendijks 27-04-1992 HAC 39.22 m ptn  
2 Jeroen Duif 08-05-1986 AV Generaal Michaelis 36.25 m ptn  
3 Rik Heijnen 12-08-1990 Atletiek Helden 31.10 m ptn  
4 Bart Noyen 04-01-1988 AV Oirschot 28.56 m ptn  
5 Jesper Baardman 1993 AV Lopersgroep Deurne 26.87 m ptn  

Meisjes junioren A

150 meter4 deelnemer(s)
1 Ilonka de Bresser 07-04-1995 AV Generaal Michaelis 19.84 sec ptn +0.5
2 Lotte van der Westen 24-11-1995 HAC 20.43 sec ptn +0.5
3 Rowen Reemers 20-01-1994 AV Lopersgroep Deurne 20.89 sec ptn +0.6
4 Leanne van Hees 11-10-1995 AV Lopersgroep Deurne 22.95 sec ptn +0.6
300 meter3 deelnemer(s)
1 Lotte van der Westen 24-11-1995 HAC 45.25 sec ptn  
2 Rowen Reemers 20-01-1994 AV Lopersgroep Deurne 49.69 sec ptn  
3 Leanne van Hees 11-10-1995 AV Lopersgroep Deurne 53.03 sec ptn  
1 mijl0 deelnemer(s)
2 mijl1 deelnemer(s)
1 Willeke A'Campo 12-02-1994 AVON 13.53.11 min ptn  
ver3 deelnemer(s)
1 Ilonka de Bresser 07-04-1995 AV Generaal Michaelis 5.15 m ptn  
2 Lotte van der Westen 24-11-1995 HAC 4.53 m ptn  
3 Rowen Reemers 20-01-1994 AV Lopersgroep Deurne 4.15 m ptn  
speer2 deelnemer(s)
1 Lotte van der Westen 24-11-1995 HAC 24.80 m ptn  
2 Ilonka de Bresser 07-04-1995 AV Generaal Michaelis 21.31 m ptn  

Jongens junioren A

150 meter3 deelnemer(s)
1 Ted van der Weerden 29-05-1994 HAC 18.57 sec ptn -0.2
2 Christian van de Koppel 09-05-1995 HAC 18.83 sec ptn -0.2
3 Joost van den Brand 10-07-1994 HAC 19.01 sec ptn -0.2
300 meter3 deelnemer(s)
1 Ted van der Weerden 29-05-1994 HAC 39.58 sec ptn  
2 Christian van de Koppel 09-05-1995 HAC 39.66 sec ptn  
3 Joost van den Brand 10-07-1994 HAC 40.76 sec ptn  
1 mijl2 deelnemer(s)
1 Casper van der Putten 20-05-1995 Eindhoven Atletiek 4.27.08 min ptn  
2 Koen van de Mortel 21-10-1994 AV Lopersgroep Deurne 4.54.99 min ptn  
2 mijl0 deelnemer(s)
ver2 deelnemer(s)
1 Stefan Benders 1995 HAC 6.15 m ptn  
2 Ivo Bovendeerd 1994 HAC 4.60 m ptn  
speer2 deelnemer(s)
1 Ivo Bovendeerd 1994 HAC 41.21 m ptn  
2 Chris Franssen 1994 ATV Venray 20.40 m ptn  

Meisjes junioren B

150 meter3 deelnemer(s)
1 Sanne Schellekens 07-06-1997 DJA 21.84 sec ptn +0.6
2 Anouk Maas 09-12-1997 AV Lopersgroep Deurne 22.12 sec ptn +0.5
3 Amy Lameriks 1996 Atletiek Helden 29.14 sec ptn +0.6
300 meter1 deelnemer(s)
1 Manon van Neerven 31-05-1997 AV Lopersgroep Deurne 47.46 sec ptn  
1 mijl0 deelnemer(s)
ver8 deelnemer(s)
1 Zillah Cornelissen 21-03-1997 De Atleet 4.79 m ptn  
2 Sanne Schellekens 07-06-1997 DJA 4.35 m ptn  
3 Manon van Neerven 31-05-1997 AV Lopersgroep Deurne 4.32 m ptn  
4 Mattie Rasker 11-08-1996 ATV Venray 4.29 m ptn  
5 Manon Schellekens 07-06-1997 DJA 4.21 m ptn  
6 Maureen de Bresser 25-04-1997 AV Generaal Michaelis 3.92 m ptn  
7 Anouk Maas 09-12-1997 AV Lopersgroep Deurne 3.77 m ptn  
8 Sara Pütz 30-07-1996 ATV Venray 3.49 m ptn  
speer7 deelnemer(s)
1 Zillah Cornelissen 21-03-1997 De Atleet 37.65 m ptn  
2 Manon Schellekens 07-06-1997 DJA 25.28 m ptn  
3 Maureen de Bresser 25-04-1997 AV Generaal Michaelis 24.40 m ptn  
4 Mattie Rasker 11-08-1996 ATV Venray 22.82 m ptn  
5 Sara Pütz 30-07-1996 ATV Venray 21.22 m ptn  
6 Anouk Maas 09-12-1997 AV Lopersgroep Deurne 21.00 m ptn  
7 Amy Lameriks 1996 Atletiek Helden 15.18 m ptn  

Jongens junioren B

150 meter9 deelnemer(s)
1 Bram Elevelt 29-05-1996 AV Generaal Michaelis 18.44 sec ptn -0.9
2 Roel Meuwissen 04-07-1996 AV Weert 18.46 sec ptn +0.3
3 Max van Haren 04-07-1997 ATV Venray 19.00 sec ptn +0.3
4 Stan van Helmond 12-02-1998 AV Lopersgroep Deurne 19.60 sec ptn +0.3
5 Rens van Lierop 03-03-1997 HAC 20.04 sec ptn +0.4
6 Daan van de Mortel 05-06-1999 AV Lopersgroep Deurne 20.56 sec ptn -0.9
7 Robin Titulaer 08-01-1997 Atletiek Helden 20.62 sec ptn -0.9
8 Wesley Rijkers 20-04-1999 AV Lopersgroep Deurne 20.85 sec ptn -0.9
9 Jules Arts 1997 ATV Venray 21.73 sec ptn +0.6
300 meter4 deelnemer(s)
  Martijn Hus 1997 VABCO Mol 41.18 sec ptn  
  Rens van Lierop 03-03-1997 HAC 42.70 sec ptn  
  Daan van de Mortel 05-06-1999 AV Lopersgroep Deurne 44.65 sec ptn  
  Robin Titulaer 08-01-1997 Atletiek Helden 45.64 sec ptn  
1 mijl4 deelnemer(s)
1 Stan Zeegers 15-04-1997 AV Lopersgroep Deurne 4.47.19 min ptn  
2 Sijbren Altena 21-08-1997 Scopias 5.12.79 min ptn  
3 Rik van der Sterren 08-10-1996 Scopias 5.16.72 min ptn  
  Wesley Rijkers 20-04-1999 AV Lopersgroep Deurne dns min ptn  
ver6 deelnemer(s)
1 Bas van de Burgt 23-04-1996 GAC 5.81 m ptn  
2 Roel Meuwissen 04-07-1996 AV Weert 5.78 m ptn  
3 Bram Elevelt 29-05-1996 AV Generaal Michaelis 5.33 m ptn  
4 Max van Haren 04-07-1997 ATV Venray 4.97 m ptn  
5 Jules Arts 1997 ATV Venray 4.30 m ptn  
6 Daan Cruijsen 1997 ATV Venray 3.89 m ptn  
speer7 deelnemer(s)
1 Max van Haren 04-07-1997 ATV Venray 41.35 m ptn  
2 Olle van den Boom 02-01-1997 ATV Venray 40.82 m ptn  
3 Bas van de Burgt 23-04-1996 GAC 36.54 m ptn  
4 Bram Elevelt 29-05-1996 AV Generaal Michaelis 33.29 m ptn  
5 Roel Meuwissen 04-07-1996 AV Weert 31.44 m ptn  
6 Robin Titulaer 08-01-1997 Atletiek Helden 27.60 m ptn  
7 Daan Cruijsen 1997 ATV Venray 22.72 m ptn  

Vrouwen Masters

150 meter0 deelnemer(s)
300 meter0 deelnemer(s)
1 mijl0 deelnemer(s)
2 mijl0 deelnemer(s)
ver0 deelnemer(s)
speer0 deelnemer(s)

Mannen Masters

150 meter4 deelnemer(s)
1 Marc van Gils 05-06-1967 Eindhoven Atletiek 19.23 sec ptn +0.4
2 Peter Mijsberg 18-08-1965 Eindhoven Atletiek 21.67 sec ptn +0.3
3 Jeroen van Emmerik 28-02-1966 Swift Atletiek 21.97 sec ptn -0.9
4 Jozef van de Reijd 05-08-1955 VABCO Mol 24.33 sec ptn -0.9
300 meter4 deelnemer(s)
1 Marc van Gils 05-06-1967 Eindhoven Atletiek 40.49 sec ptn  
2 Hans van de Mortel 11-07-1961 AV Lopersgroep Deurne 42.88 sec ptn  
3 Peter Mijsberg 18-08-1965 Eindhoven Atletiek 47.17 sec ptn  
4 Frits van der Velden 08-05-1957 Atledo 51.05 sec ptn  
1 mijl2 deelnemer(s)
1 Peter van der Velden 29-11-1968 GVAC 4.51.90 min ptn  
2 Frits van der Velden 08-05-1957 Atledo 6.49.68 min ptn  
2 mijl6 deelnemer(s)
1 Erwin van Diemen 17-03-1972 AV Parthenon 10.27.29 min ptn  
2 Hans van de Mortel 11-07-1961 AV Lopersgroep Deurne 10.33.55 min ptn  
3 Jimmy Schulten 13-11-1970 AV Oss '78 11.39.09 min ptn  
4 Ruud Mom 1962 Eindhoven Atletiek 11.45.01 min ptn  
5 Leon Schrijvers 22-08-1965 Eindhoven Atletiek 12.44.62 min ptn  
  Edwin Kok 24-07-1972 HAC dns min ptn  
ver2 deelnemer(s)
1 Jeroen van Emmerik 28-02-1966 Swift Atletiek 4.04 m ptn  
2 Jozef van de Reijd 05-08-1955 VABCO Mol 3.54 m ptn  
speer2 deelnemer(s)
1 Frits van der Velden 08-05-1957 Atledo 27.99 m ptn  
2 Jeroen van Emmerik 28-02-1966 Swift Atletiek 27.19 m ptn  

Meisjes junioren C

600m8 deelnemer(s)
1 Vera Lurvink 17-04-1999 HAC 1.49.90 min ptn  
2 Franca Somers 19-08-1998 AV Valkenswaard 1.54.49 min ptn  
3 Mieke van de Reijd 09-01-1998 VABCO Mol 1.57.40 min ptn  
4 Hannah ter Braak 24-03-1998 ATV Venray 2.05.64 min ptn  
5 Silke van Nieuwenhoven 16-11-1999 Atletiek Helden 2.18.74 min ptn  
  Lena Rasker 13-05-1998 ATV Venray dns min ptn  
  Chantal Maas 04-07-1999 AV Lopersgroep Deurne dns min ptn  
  Bo Smit 03-02-1998 HAC dns min ptn  
hoog5 deelnemer(s)
1 Bo Smit 03-02-1998 HAC 1.50 m ptn  
2 Lena Rasker 13-05-1998 ATV Venray 1.45 m ptn  
3 Chantal Maas 04-07-1999 AV Lopersgroep Deurne 1.45 m ptn  
4 Silke van Nieuwenhoven 16-11-1999 Atletiek Helden 1.25 m ptn  
5 Hannah ter Braak 24-03-1998 ATV Venray 1.25 m ptn  
kogel5 deelnemer(s)
1 Chantal Maas 04-07-1999 AV Lopersgroep Deurne 9.66 m ptn  
2 Bo Smit 03-02-1998 HAC 8.01 m ptn  
3 Lena Rasker 13-05-1998 ATV Venray 6.85 m ptn  
4 Hannah ter Braak 24-03-1998 ATV Venray 6.24 m ptn  
5 Silke van Nieuwenhoven 16-11-1999 Atletiek Helden 5.89 m ptn  

Jongens junioren C

600m13 deelnemer(s)
1 Stan van Helmond 12-02-1998 AV Lopersgroep Deurne 1.39.10 min ptn  
2 Daan van de Mortel 05-06-1999 AV Lopersgroep Deurne 1.41.97 min ptn  
3 Dirk Aarts 06-04-1998 HAC 1.45.89 min ptn  
4 Glenn Pols 19-06-1998 Atledo 1.49.36 min ptn  
5 Floran Thijs 1999 HAC 1.50.10 min ptn  
6 Scott Pols 10-08-1999 Atledo 1.50.27 min ptn  
7 Tonnie de Benis 25-11-1999 AV Generaal Michaelis 1.50.51 min ptn  
8 Stan Arts 1999 AV Lopersgroep Deurne 1.54.42 min ptn  
9 Guus Heijnen 24-03-1999 Atletiek Helden 1.54.83 min ptn  
10 Tijmen van den Bosch 09-03-1999 HAC 2.01.19 min ptn  
11 Bram Mooren 30-07-1999 HAC 2.12.05 min ptn  
  Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC dns min ptn  
  Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC dns min ptn  
hoog12 deelnemer(s)
1 Dirk Aarts 06-04-1998 HAC 1.60 m ptn  
2 Glenn Pols 19-06-1998 Atledo 1.50 m ptn  
3 Stan van Helmond 12-02-1998 AV Lopersgroep Deurne 1.50 m ptn  
4 Guus Heijnen 24-03-1999 Atletiek Helden 1.45 m ptn  
5 Scott Pols 10-08-1999 Atledo 1.45 m ptn  
6 Stan Arts 1999 AV Lopersgroep Deurne 1.45 m ptn  
7 Bram Mooren 30-07-1999 HAC 1.40 m ptn  
8 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 1.35 m ptn  
9 Koen van den Brand 15-07-1998 HAC 1.30 m ptn  
10 Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC 1.30 m ptn  
11 Floran Thijs 1999 HAC 1.25 m ptn  
12 Tijmen van den Bosch 09-03-1999 HAC 1.25 m ptn  
kogel12 deelnemer(s)
1 Glenn Pols 19-06-1998 Atledo 9.97 m ptn  
2 Stan van Helmond 12-02-1998 AV Lopersgroep Deurne 9.75 m ptn  
3 Bram Mooren 30-07-1999 HAC 8.22 m ptn  
4 Scott Pols 10-08-1999 Atledo 7.98 m ptn  
5 Sjoerd Ceelen 02-01-1999 HAC 7.44 m ptn  
6 Dirk Aarts 06-04-1998 HAC 7.09 m ptn  
7 Jeroen van Lierop 31-01-1999 HAC 6.72 m ptn  
8 Tijmen van den Bosch 09-03-1999 HAC 6.56 m ptn  
9 Koen van den Brand 15-07-1998 HAC 6.34 m ptn  
10 Stan Arts 1999 AV Lopersgroep Deurne 6.30 m ptn  
11 Floran Thijs 1999 HAC 4.11 m ptn  
  Guus Heijnen 24-03-1999 Atletiek Helden dns m ptn  

Meisjes junioren D

600m15 deelnemer(s)
1 Amy Hasselton 10-06-2001 THOR 1.52.17 min ptn  
2 Bente Wagenveld 28-02-2001 Atverni 1.54.90 min ptn  
3 Noortje van Ooij 21-04-2000 AV Lopersgroep Deurne 1.55.36 min ptn  
4 Vera Sneijders 2000 HAC 2.00.93 min ptn  
5 Brynn Wagenveld 28-02-2001 Atverni 2.01.21 min ptn  
6 Muna Isgoowe 05-11-2000 GAC 2.01.37 min ptn  
7 Manon Stringa 25-08-2001 AV Atverni 2.02.03 min ptn  
8 Pien Korstanje 16-03-2001 AV Attila 2.03.88 min ptn  
9 Laura van Mierlo 2000 HAC 2.05.62 min ptn  
10 Femke Manders 06-09-2000 GAC 2.10.99 min ptn  
11 Channelyn Ambrosiussen 19-12-2001 HAC 2.15.69 min ptn  
12 Anne Bergsma 24-01-2000 GAC 2.28.56 min ptn  
  Karlijn de Jong 30-04-2000 HAC dns min ptn  
  Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK dns min ptn  
  Maxime Beverwijk 23-01-2000 Atledo dns min ptn  
ver13 deelnemer(s)
1 Pien Korstanje 16-03-2001 AV Attila 4.21 m ptn  
2 Amy Hasselton 10-06-2001 THOR 4.18 m ptn  
3 Muna Isgoowe 05-11-2000 GAC 3.98 m ptn  
4 Femke Manders 06-09-2000 GAC 3.68 m ptn  
5 Laura van Mierlo 2000 HAC 3.63 m ptn  
6 Maxime Beverwijk 23-01-2000 Atledo 3.55 m ptn  
7 Channelyn Ambrosiussen 19-12-2001 HAC 3.41 m ptn  
8 Noortje van Ooij 21-04-2000 AV Lopersgroep Deurne 3.37 m ptn  
9 Anne Bergsma 24-01-2000 GAC 3.07 m ptn  
  Karlijn de Jong 30-04-2000 HAC dns m ptn  
  Manon Stringa 25-08-2001 AV Atverni dns m ptn  
  Vera Sneijders 2000 HAC dns m ptn  
  Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK dns m ptn  
speer13 deelnemer(s)
1 Maxime Beverwijk 23-01-2000 Atledo 26.91 m ptn  
2 Pien Korstanje 16-03-2001 AV Attila 19.27 m ptn  
3 Muna Isgoowe 05-11-2000 GAC 15.20 m ptn  
4 Laura van Mierlo 2000 HAC 14.10 m ptn  
5 Amy Hasselton 10-06-2001 THOR 13.98 m ptn  
6 Vera Sneijders 2000 HAC 13.49 m ptn  
7 Channelyn Ambrosiussen 19-12-2001 HAC 11.44 m ptn  
8 Femke Manders 06-09-2000 GAC 10.06 m ptn  
9 Noortje van Ooij 21-04-2000 AV Lopersgroep Deurne 10.04 m ptn  
10 Anne Bergsma 24-01-2000 GAC 6.42 m ptn  
  Karlijn de Jong 30-04-2000 HAC dns m ptn  
  Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK dns m ptn  
  Manon Stringa 25-08-2001 AV Atverni dns m ptn  

Jongens junioren D

600m17 deelnemer(s)
1 Juul Knoester 03-07-2000 GVAC 1.48.96 min ptn  
2 Daan van der Velden 21-02-2000 GVAC 1.52.90 min ptn  
3 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 1.55.06 min ptn  
4 Pieter Vriends 02-11-2001 AV Lopersgroep Deurne 1.58.65 min ptn  
5 Rens Hoogendorp 23-09-2000 GVAC 2.00.51 min ptn  
6 Tom Willems 04-05-2000 HAC 2.02.78 min ptn  
7 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 2.04.87 min ptn  
8 Tygo van de Weijer 2000 HAC 2.06.86 min ptn  
9 Martijn Jansen 29-01-2001 Scopias 2.07.48 min ptn  
10 Sam Smit 2000 HAC 2.07.49 min ptn  
11 Phill Pols 20-02-2001 Atledo 2.08.35 min ptn  
12 Jakob Pütz 2000 ATV Venray 2.17.36 min ptn  
13 Sjoerd Waterschoot 15-08-2001 HAC 2.18.10 min ptn  
14 Davy Schoeber 03-01-2001 HAC 2.20.04 min ptn  
15 Frans Willems 2000 HAC 2.21.42 min ptn  
16 Tom Verlijsdonk 2000 HAC 2.21.50 min ptn  
  Gijs Knoester 03-07-2000 GVAC dnf min ptn  
ver17 deelnemer(s)
1 Juul Knoester 03-07-2000 GVAC 4.13 m ptn  
2 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 4.09 m ptn  
3 Daan van der Velden 21-02-2000 GVAC 4.08 m ptn  
4 Tygo van de Weijer 2000 HAC 3.98 m ptn  
5 Jakob Pütz 2000 ATV Venray 3.97 m ptn  
6 Phill Pols 20-02-2001 Atledo 3.94 m ptn  
7 Pieter Vriends 02-11-2001 AV Lopersgroep Deurne 3.85 m ptn  
8 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 3.75 m ptn  
9 Tom Willems 04-05-2000 HAC 3.65 m ptn  
10 Gijs Knoester 03-07-2000 GVAC 3.62 m ptn  
11 Sam Smit 2000 HAC 3.58 m ptn  
12 Frans Willems 2000 HAC 3.56 m ptn  
13 Rens Hoogendorp 23-09-2000 GVAC 3.56 m ptn  
14 Sjoerd Waterschoot 15-08-2001 HAC 3.50 m ptn  
15 Davy Schoeber 03-01-2001 HAC 3.06 m ptn  
16 Martijn Jansen 29-01-2001 Scopias 2.95 m ptn  
17 Tom Verlijsdonk 2000 HAC 2.93 m ptn  
speer17 deelnemer(s)
1 Phill Pols 20-02-2001 Atledo 29.36 m ptn  
2 Daan Verbakel 23-08-2000 HAC 25.67 m ptn  
3 Jakob Pütz 2000 ATV Venray 25.13 m ptn  
4 Daan van der Velden 21-02-2000 GVAC 23.92 m ptn  
5 Tom Willems 04-05-2000 HAC 23.71 m ptn  
6 Sjoerd Waterschoot 15-08-2001 HAC 21.64 m ptn  
7 Rens Hoogendorp 23-09-2000 GVAC 21.62 m ptn  
8 Gijs Knoester 03-07-2000 GVAC 20.35 m ptn  
9 Frans Willems 2000 HAC 18.99 m ptn  
10 Juul Knoester 03-07-2000 GVAC 17.96 m ptn  
11 Pieter Vriends 02-11-2001 AV Lopersgroep Deurne 17.81 m ptn  
12 Sam Smit 2000 HAC 16.61 m ptn  
13 Thomas van Vlerken 05-09-2000 HAC 13.02 m ptn  
14 Tom Verlijsdonk 2000 HAC 11.43 m ptn  
15 Davy Schoeber 03-01-2001 HAC 10.62 m ptn  
16 Tygo van de Weijer 2000 HAC 9.97 m ptn  
17 Martijn Jansen 29-01-2001 Scopias 9.83 m ptn  

Meisjes pupillen A

600 meter15 deelnemer(s)
1 Joy Langewouters 21-06-2002 HAC 2.02.27 min ptn  
2 Thyra van Diemen 04-07-2003 AV Parthenon 2.09.52 min ptn  
3 Anouk Terheijden 28-08-2002 HAC 2.11.44 min ptn  
4 Lara Willems 22-01-2003 HAC 2.13.79 min ptn  
5 Silke Damen 21-05-2003 HAC 2.19.47 min ptn  
6 Floor Alessie 29-03-2003 AV Attila 2.19.47 min ptn  
7 Sam Rovers 4-4-2003 HAC 2.24.48 min ptn  
8 Nyana Jacobs 2003 HAC 2.32.18 min ptn  
9 Irene de Beer 25-04-2003 HAC 2.32.74 min ptn  
10 Karlijn Hoogendorp 23-03-2003 GVAC 2.34.74 min ptn  
11 Meike Schaap 21-04-2002 HAC 2.35.96 min ptn  
12 Julia van Veen 19-06-2003 HAC 2.36.65 min ptn  
13 Floortje van Meerwijk 2002 HAC 2.37.42 min ptn  
  Anke Mols 22-01-2002 AV Achilles Top   min ptn  
  Sterre Haasnoot 2002 HAC dns min ptn  
ver15 deelnemer(s)
1 Floor Alessie 29-03-2003 AV Attila 3.88 m ptn  
2 Joy Langewouters 21-06-2002 HAC 3.70 m ptn  
3 Lara Willems 22-01-2003 HAC 3.48 m ptn  
4 Anke Mols 22-01-2002 AV Achilles Top 3.43 m ptn  
5 Thyra van Diemen 04-07-2003 AV Parthenon 3.37 m ptn  
6 Silke Damen 21-05-2003 HAC 3.36 m ptn  
7 Meike Schaap 21-04-2002 HAC 3.26 m ptn  
8 Anouk Terheijden 28-08-2002 HAC 3.21 m ptn  
9 Irene de Beer 25-04-2003 HAC 3.21 m ptn  
10 Karlijn Hoogendorp 23-03-2003 GVAC 3.12 m ptn  
11 Nyana Jacobs 2003 HAC 2.95 m ptn  
12 Floortje van Meerwijk 2002 HAC 2.93 m ptn  
13 Sam Rovers 4-4-2003 HAC 2.90 m ptn  
14 Julia van Veen 19-06-2003 HAC 2.81 m ptn  
  Sterre Haasnoot 2002 HAC dns m ptn  
bal15 deelnemer(s)
1 Floor Alessie 29-03-2003 AV Attila 27.52 m ptn  
2 Anouk Terheijden 28-08-2002 HAC 22.79 m ptn  
3 Karlijn Hoogendorp 23-03-2003 GVAC 20.38 m ptn  
4 Meike Schaap 21-04-2002 HAC 20.32 m ptn  
5 Joy Langewouters 21-06-2002 HAC 20.32 m ptn  
6 Thyra van Diemen 04-07-2003 AV Parthenon 15.00 m ptn  
7 Lara Willems 22-01-2003 HAC 14.61 m ptn  
8 Silke Damen 21-05-2003 HAC 14.45 m ptn  
9 Anke Mols 22-01-2002 AV Achilles Top 14.39 m ptn  
10 Irene de Beer 25-04-2003 HAC 14.09 m ptn  
11 Julia van Veen 19-06-2003 HAC 11.67 m ptn  
12 Nyana Jacobs 2003 HAC 11.10 m ptn  
13 Sam Rovers 4-4-2003 HAC 10.04 m ptn  
14 Floortje van Meerwijk 2002 HAC 8.22 m ptn  
  Sterre Haasnoot 2002 HAC dns m ptn  

Jongens pupillen A

600 meter20 deelnemer(s)
1 Willem Korstanje 22-10-2002 AV Attila 1.49.26 min ptn  
2 Merlijn van der Velden 07-01-2003 GVAC 1.50.78 min ptn  
3 Thijs van Lith 2002 HAC 1.55.74 min ptn  
4 Jack Abernethy 27-03-2002 Eindhoven Atletiek 1.59.07 min ptn  
5 Mike van Wouwe 22-04-2003 HAC 2.07.99 min ptn  
6 Chuck Pols 04-07-2003 Atledo 2.10.66 min ptn  
7 Max Munsters 09-01-2003 Eindhoven Atletiek 2.10.78 min ptn  
8 Rafaël Pronk 2003 HAC 2.13.11 min ptn  
9 Luuk van Lierop 20-07-2003 HAC 2.14.17 min ptn  
10 Ties Knoester 29-10-2003 GVAC 2.14.84 min ptn  
11 Jesper Gloudemans 21-11-2002 AV Lopersgroep Deurne 2.19.72 min ptn  
12 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 2.19.82 min ptn  
13 Han Baselier 01-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 2.21.42 min ptn  
14 Luc Stappers 15-12-2003 HAC 2.30.64 min ptn  
15 Quentin Adelaida 01-09-2003 HAC 2.40.44 min ptn  
16 Thijmen Baartse 2002 HAC 2.42.95 min ptn  
17 Tom Saris 23-06-2003 HAC 2.57.68 min ptn  
18 Jasper van Oudheusden 16-09-2003 HAC 2.57.70 min ptn  
19 Joaquin Isselt 11-11-2003 HAC 3.00.87 min ptn  
20 Sven Kranen 19-01-2003 Atletiek Helden 3.03.29 min ptn  
ver20 deelnemer(s)
1 Willem Korstanje 22-10-2002 AV Attila 3.98 m ptn  
2 Merlijn van der Velden 07-01-2003 GVAC 3.86 m ptn  
3 Han Baselier 01-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 3.73 m ptn  
4 Thijs van Lith 2002 HAC 3.68 m ptn  
5 Mike van Wouwe 22-04-2003 HAC 3.56 m ptn  
6 Jack Abernethy 27-03-2002 Eindhoven Atletiek 3.56 m ptn  
7 Max Munsters 09-01-2003 Eindhoven Atletiek 3.43 m ptn  
8 Chuck Pols 04-07-2003 Atledo 3.33 m ptn  
9 Ties Knoester 29-10-2003 GVAC 3.32 m ptn  
10 Jesper Gloudemans 21-11-2002 AV Lopersgroep Deurne 3.25 m ptn  
11 Rafaël Pronk 2003 HAC 3.18 m ptn  
12 Luc Stappers 15-12-2003 HAC 3.18 m ptn  
13 Jasper van Oudheusden 16-09-2003 HAC 3.16 m ptn  
14 Luuk van Lierop 20-07-2003 HAC 3.12 m ptn  
15 Quentin Adelaida 01-09-2003 HAC 2.71 m ptn  
16 Joaquin Isselt 11-11-2003 HAC 2.60 m ptn  
17 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 2.47 m ptn  
18 Sven Kranen 19-01-2003 Atletiek Helden 2.10 m ptn  
  Thijmen Baartse 2002 HAC dns m ptn  
  Tom Saris 23-06-2003 HAC dns m ptn  
bal20 deelnemer(s)
1 Willem Korstanje 22-10-2002 AV Attila 33.86 m ptn  
2 Merlijn van der Velden 07-01-2003 GVAC 31.70 m ptn  
3 Jack Abernethy 27-03-2002 Eindhoven Atletiek 29.88 m ptn  
4 Chuck Pols 04-07-2003 Atledo 27.42 m ptn  
5 Thijs van Lith 2002 HAC 26.36 m ptn  
6 Rafaël Pronk 2003 HAC 23.60 m ptn  
7 Max Munsters 09-01-2003 Eindhoven Atletiek 23.46 m ptn  
8 Jesper Gloudemans 21-11-2002 AV Lopersgroep Deurne 21.73 m ptn  
9 Ties Knoester 29-10-2003 GVAC 21.70 m ptn  
10 Quentin Adelaida 01-09-2003 HAC 20.62 m ptn  
11 Thijmen Baartse 2002 HAC 20.30 m ptn  
12 Luuk van Lierop 20-07-2003 HAC 19.48 m ptn  
13 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 17.94 m ptn  
14 Han Baselier 01-02-2002 AV Lopersgroep Deurne 16.74 m ptn  
15 Joaquin Isselt 11-11-2003 HAC 15.66 m ptn  
16 Tom Saris 23-06-2003 HAC 15.02 m ptn  
17 Mike van Wouwe 22-04-2003 HAC 14.80 m ptn  
18 Jasper van Oudheusden 16-09-2003 HAC 12.00 m ptn  
19 Sven Kranen 19-01-2003 Atletiek Helden 11.08 m ptn  
20 Luc Stappers 15-12-2003 HAC 9.65 m ptn  

Meisjes pupillen B

600 meter6 deelnemer(s)
1 Carlijn Mols 21-01-2004 AV Achilles Top 2.12.95 min ptn  
2 Nienke Gloudemans 2004 AV Lopersgroep Deurne 2.26.94 min ptn  
3 Demi de Vries 2004 HAC 2.27.34 min ptn  
4 Eva Mooren 06-03-2004 HAC 2.32.83 min ptn  
5 Minke Manders 07-06-2004 AV Lopersgroep Deurne 2.35.18 min ptn  
6 Femke Kusters 2004 HAC 2.36.85 min ptn  
ver6 deelnemer(s)
1 Carlijn Mols 21-01-2004 AV Achilles Top 3.09 m ptn  
2 Nienke Gloudemans 2004 AV Lopersgroep Deurne 2.79 m ptn  
3 Demi de Vries 2004 HAC 2.78 m ptn  
4 Minke Manders 07-06-2004 AV Lopersgroep Deurne 2.73 m ptn  
5 Eva Mooren 06-03-2004 HAC 2.58 m ptn  
6 Femke Kusters 2004 HAC 2.55 m ptn  
bal6 deelnemer(s)
1 Nienke Gloudemans 2004 AV Lopersgroep Deurne 14.26 m ptn  
2 Femke Kusters 2004 HAC 14.16 m ptn  
3 Minke Manders 07-06-2004 AV Lopersgroep Deurne 14.06 m ptn  
4 Eva Mooren 06-03-2004 HAC 13.16 m ptn  
5 Demi de Vries 2004 HAC 12.12 m ptn  
6 Carlijn Mols 21-01-2004 AV Achilles Top 12.10 m ptn  

Jongens pupillen B

600 meter6 deelnemer(s)
1 Roel van Engeland 25-01-2004 HAC 2.30.21 min ptn  
2 Luke Smit 2004 HAC 2.46.64 min ptn  
3 Dennis de Jager 05-08-2004 HAC 2.50.80 min ptn  
4 Harm van den Berkmortel 09-06-2004 AV Lopersgroep Deurne 2.55.97 min ptn  
5 Robert Abernethy 04-10-2004 Eindhoven Atletiek 2.56.07 min ptn  
6 Bart van de Berkmortel 2004 AV Lopersgroep Deurne 3.22.96 min ptn  
ver6 deelnemer(s)
1 Harm van den Berkmortel 09-06-2004 AV Lopersgroep Deurne 3.01 m ptn  
2 Roel van Engeland 25-01-2004 HAC 2.83 m ptn  
3 Luke Smit 2004 HAC 2.55 m ptn  
4 Bart van de Berkmortel 2004 AV Lopersgroep Deurne 2.47 m ptn  
5 Dennis de Jager 05-08-2004 HAC 2.33 m ptn  
6 Robert Abernethy 04-10-2004 Eindhoven Atletiek 2.30 m ptn  
bal6 deelnemer(s)
1 Harm van den Berkmortel 09-06-2004 AV Lopersgroep Deurne 21.73 m ptn  
2 Luke Smit 2004 HAC 15.47 m ptn  
3 Roel van Engeland 25-01-2004 HAC 13.88 m ptn  
4 Dennis de Jager 05-08-2004 HAC 13.83 m ptn  
5 Robert Abernethy 04-10-2004 Eindhoven Atletiek 11.72 m ptn  
6 Bart van de Berkmortel 2004 AV Lopersgroep Deurne 11.68 m ptn  

Meisjes pupillen C

600m12 deelnemer(s)
1 Floore Wijnen 2005 HAC 2.24.73 min ptn  
2 Maud Tollens 2005 HAC 2.36.18 min ptn  
3 Yenthe Schaap 2005 HAC 2.38.14 min ptn  
4 Annekee Mager 19-05-2005 HAC 2.45.46 min ptn  
5 Sarah Smit 2005 HAC 2.46.08 min ptn  
6 Maureen Mols 24-06-2005 AV Achilles Top 2.50.47 min ptn  
7 Lidwien Hoogendorp 16-08-2005 GVAC 3.01.15 min ptn  
8 Sophie Kusters 30-09-2006 HAC 3.05.50 min ptn  
9 Isabelle Könings 2006 HAC 3.15.07 min ptn  
  Yinte Jacobs 2006 HAC   min ptn  
  Eva van der Putten 2005 HAC dns min ptn  
  Domenique La Sala 2005 HAC   min ptn  
ver12 deelnemer(s)
1 Floore Wijnen 2005 HAC 2.91 m ptn  
2 Maud Tollens 2005 HAC 2.73 m ptn  
3 Lidwien Hoogendorp 16-08-2005 GVAC 2.59 m ptn  
4 Annekee Mager 19-05-2005 HAC 2.37 m ptn  
5 Yenthe Schaap 2005 HAC 2.32 m ptn  
6 Maureen Mols 24-06-2005 AV Achilles Top 2.30 m ptn  
7 Sarah Smit 2005 HAC 2.16 m ptn  
8 Domenique La Sala 2005 HAC 2.12 m ptn  
9 Isabelle Könings 2006 HAC 1.97 m ptn  
10 Sophie Kusters 30-09-2006 HAC 1.91 m ptn  
11 Yinte Jacobs 2006 HAC 1.74 m ptn  
  Eva van der Putten 2005 HAC dns m ptn  
bal12 deelnemer(s)
1 Yinte Jacobs 2006 HAC 13.18 m ptn  
2 Annekee Mager 19-05-2005 HAC 10.36 m ptn  
3 Lidwien Hoogendorp 16-08-2005 GVAC 10.06 m ptn  
4 Maud Tollens 2005 HAC 9.59 m ptn  
5 Domenique La Sala 2005 HAC 9.20 m ptn  
6 Maureen Mols 24-06-2005 AV Achilles Top 9.06 m ptn  
7 Floore Wijnen 2005 HAC 8.94 m ptn  
8 Yenthe Schaap 2005 HAC 7.63 m ptn  
9 Sarah Smit 2005 HAC 7.54 m ptn  
10 Sophie Kusters 30-09-2006 HAC 5.99 m ptn  
  Isabelle Könings 2006 HAC   m ptn  
  Eva van der Putten 2005 HAC dns m ptn  

Jongens pupillen C

600m12 deelnemer(s)
1 Jeroen van Lith 2005 HAC 2.21.09 min ptn  
2 John Linders 2005 AV Lopersgroep Deurne 2.28.90 min ptn  
3 Kevin Terheijden 2005 HAC 2.30.04 min ptn  
4 Joep ten Houten 2005 HAC 2.30.79 min ptn  
5 Remco Linders 2005 AV Lopersgroep Deurne 2.35.14 min ptn  
6 Arno Raijmakers 17-06-2005 HAC 2.38.37 min ptn  
7 Niels Yuen 2005 HAC 2.43.77 min ptn  
8 Merijn Aarts 2005 HAC 2.43.98 min ptn  
9 Alain Isselt 20-11-2005 HAC 2.48.47 min ptn  
10 Lars Vermazeren 2005 AV Lopersgroep Deurne 3.02.36 min ptn  
11 Youri van Oudheusden 2006 HAC 3.57.36 min ptn  
  Richard Könings 2006 HAC   min ptn  
ver12 deelnemer(s)
1 Joep ten Houten 2005 HAC 2.91 m ptn  
2 Jeroen van Lith 2005 HAC 2.91 m ptn  
3 Merijn Aarts 2005 HAC 2.72 m ptn  
4 Kevin Terheijden 2005 HAC 2.63 m ptn  
5 John Linders 2005 AV Lopersgroep Deurne 2.61 m ptn  
6 Niels Yuen 2005 HAC 2.56 m ptn  
7 Arno Raijmakers 17-06-2005 HAC 2.39 m ptn  
8 Lars Vermazeren 2005 AV Lopersgroep Deurne 2.14 m ptn  
9 Remco Linders 2005 AV Lopersgroep Deurne 1.95 m ptn  
10 Alain Isselt 20-11-2005 HAC 1.88 m ptn  
11 Youri van Oudheusden 2006 HAC 1.77 m ptn  
12 Richard Könings 2006 HAC 1.55 m ptn  
bal12 deelnemer(s)
1 Alain Isselt 20-11-2005 HAC 24.19 m ptn  
2 Joep ten Houten 2005 HAC 17.68 m ptn  
3 Merijn Aarts 2005 HAC 16.84 m ptn  
4 Niels Yuen 2005 HAC 16.59 m ptn  
5 Jeroen van Lith 2005 HAC 15.51 m ptn  
6 Kevin Terheijden 2005 HAC 13.70 m ptn  
7 Arno Raijmakers 17-06-2005 HAC 12.40 m ptn  
8 John Linders 2005 AV Lopersgroep Deurne 11.78 m ptn  
9 Youri van Oudheusden 2006 HAC 9.69 m ptn  
10 Lars Vermazeren 2005 AV Lopersgroep Deurne 7.07 m ptn  
11 Remco Linders 2005 AV Lopersgroep Deurne 7.01 m ptn  
  Richard Könings 2006 HAC dnf m ptn  

VB atleten

150 meter9 deelnemer(s)
1 Ilke Klomp 27-12-1994 HAC 24.44 sec ptn -0.2
2 Jamie Mulder 28-12-1995 HAC 27.37 sec ptn -0.2
3 Liam van de Kerkhof 24-03-2000 HAC 27.86 sec ptn -0.1
4 Duncan Sterken 22-02-2000 HAC 28.17 sec ptn -0.1
5 Owen van de Kerkhof 2000 HAC 30.06 sec ptn -0.2
6 Collin Sterken 13-12-2002 HAC 31.78 sec ptn -0.2
7 Tim Heesakkers 04-05-1994 HAC 31.86 sec ptn -0.1
8 Femke Vriens 1990 HAC 37.17 sec ptn -0.1
9 Thomas Follmer 25-07-1981 HAC 45.00 sec ptn -0.1
ver9 deelnemer(s)
1 Duncan Sterken 22-02-2000 HAC 3.10 m ptn  
2 Ilke Klomp 27-12-1994 HAC 3.01 m ptn  
3 Liam van de Kerkhof 24-03-2000 HAC 2.97 m ptn  
4 Owen van de Kerkhof 2000 HAC 2.63 m ptn  
5 Tim Heesakkers 04-05-1994 HAC 2.62 m ptn  
6 Jamie Mulder 28-12-1995 HAC 2.60 m ptn  
7 Collin Sterken 13-12-2002 HAC 1.89 m ptn  
8 Femke Vriens 1990 HAC 1.60 m ptn  
9 Thomas Follmer 25-07-1981 HAC 1.40 m ptn  
bal9 deelnemer(s)
1 Ilke Klomp 27-12-1994 HAC 18.21 m ptn  
2 Liam van de Kerkhof 24-03-2000 HAC 15.92 m ptn  
3 Jamie Mulder 28-12-1995 HAC 15.63 m ptn  
4 Owen van de Kerkhof 2000 HAC 15.13 m ptn  
5 Collin Sterken 13-12-2002 HAC 13.03 m ptn  
6 Duncan Sterken 22-02-2000 HAC 12.35 m ptn  
7 Tim Heesakkers 04-05-1994 HAC 10.78 m ptn  
8 Femke Vriens 1990 HAC 9.39 m ptn  
9 Thomas Follmer 25-07-1981 HAC 4.81 m ptn  

Onze sponsoren