HAC Logo 120

Twitter Facebook Instagram

  Uitslag CD competitie poule 61, 20 april 2013 Helmond      
               
  Voornaam Achternaam Vereniging Prestatie Wind Punten Teampunten
  Jongens C            
  100m            
1  Dirk   Aarts   HAC JC I   12.60   +1.0m/s  728 728
2  Bas   Soentjens   AV Unitas JC   12.65   +1.0m/s  720 720
3  Willem   Nijssen   AV Caesar JC   12.74   -1.4m/s  707 707
4  Niek   Brummans   Swift JC   13.26   +0.8m/s  631 631
5  Wybout   de Leeuw   HAC JC I   13.41   +0.8m/s  611 611
6  Sjoerd   Ceelen   HAC JC I   13.68   +0.8m/s  575 0
7  Arman   Behbood   Atletiek Maastricht JC   13.85   +1.0m/s  553 553
8  Johan   Crins   Swift JC   13.91   -1.4m/s  545 545
9  Tom   Morelissen   Scopias JC   13.93   -1.4m/s  543 543
10  Scott   Boesten   AV Caesar JC   14.03   +1.0m/s  530 530
11  Lucas   Hobma   AV Unitas JC   14.11   +0.8m/s  520 520
12  Daniel   Giffel   AVON JC   14.11   +1.0m/s  520 520
13  Richard   Zeegers   HAC JC II   14.17   -1.4m/s  513 513
14  Sjoerd   Geraads   Scopias JC   14.50   +0.8m/s  474 474
15  Kaj   Stevelmans   STB JC   14.56   -1.4m/s  467 467
16  Tristan   Zundert   AVON JC   14.57   +0.8m/s  466 466
17  Thom   Reynders   Swift JC   14.71   -1.4m/s  450 0
18  Tom   de Bruijn   AV Unitas JC   15.46   +1.0m/s  369 0
19  Daan   Wagemans   STB JC   15.52   -1.4m/s  363 363
20  Thijs   Hermans   HAC JC II   15.77   +1.0m/s  338 338
21  Pim   Muller   Atletiek Maastricht JC   16.25   +0.8m/s  292 292
22  Levy   Zeegers   HAC JC II   DNS   +1.0m/s  0 0
23  Pol   Akker   Atletiek Maastricht JC   DNS   -1.4m/s  0 0
               
  100 horden            
1  Dirk   Aarts   HAC JC I   17.64   -0.4m/s  508 508
2  Youri   Keulen   AVON JC   18.45   -0.9m/s  454 454
3  Sjoerd   Ceelen   HAC JC I   18.91   -0.9m/s  425 425
4  Jip   Kuijpers   AV Caesar JC   19.00   -0.9m/s  420 420
5  Bram   Mooren   HAC JC I   19.20   -0.4m/s  408 0
6  Elia   Maassen   AV Unitas JC   19.46   -0.4m/s  393 393
7  Ruben   van Herk   AV Unitas JC   19.85   -0.4m/s  371 371
8  Scott   Boesten   AV Caesar JC   19.91   -0.9m/s  367 367
9  Lars   Vorstermans   Atletiek Maastricht JC   20.48   -0.4m/s  337 337
10  Johan   Crins   Swift JC   20.49   -0.4m/s  336 336
11  Tom   Morelissen   Scopias JC   21.20   -0.4m/s  301 301
12  Guus   Winkelmolen   Swift JC   21.20   -0.4m/s  301 301
13  Sjoerd   Geraads   Scopias JC   21.76   -0.4m/s  274 274
14  Wessel   Vlemmings   HAC JC II   23.35   -0.4m/s  206 206
15  Timo   Hulst   AV Caesar JC   DNS   -0.4m/s  0 0
16  Levy   Zeegers   HAC JC II   DNS   -0.9m/s  0 0
               
  4x100m            
1  AV Unitas JC      AV Unitas JC   51.57     655 655
2  AV Caesar JC      AV Caesar JC   53.21     598 598
3  HAC JC I      HAC JC I   53.61     585 585
4  AVON JC      AVON JC   54.82     546 546
5  Scopias JC      Scopias JC   56.88     483 483
6  Atletiek Maastricht JC      Atletiek Maastricht JC   58.10     448 448
7  HAC JC II      HAC JC II   58.11     447 447
8  Swift JC      Swift JC   1:05.65     259 259
               
  800 meter            
1  Youri   Keulen   AVON JC   2:15.04     719 719
2  Guus   Winkelmolen   Swift JC   2:16.96     697 697
3  Thymon   Houben   AV Unitas JC   2:18.95     674 674
4  Quinty   van der Aa   HAC JC I   2:19.59     667 667
5  Jelle   Graat   AV Unitas JC   2:24.32     616 616
6  Floran   Thijs   HAC JC I   2:29.64     563 563
7  Kaj   Stevelmans   STB JC   2:31.66     543 543
8  Wybout   de Leeuw   HAC JC I   2:32.80     533 0
9  Thom   Reynders   Swift JC   2:35.94     504 504
10  Daan   Wagemans   STB JC   2:44.04     435 435
11  Jimmy   Gerritsen   Scopias JC   2:45.04     427 427
12  Timo   Hulst   AV Caesar JC   2:51.22     380 380
13  Alex   Smeets   AV Caesar JC   2:51.35     379 379
14  Jeroen   van Lierop   HAC JC II   2:52.70     369 369
15  Rens   Jaspers   Atletiek Maastricht JC   2:58.87     326 326
16  Stef   van Elderen   HAC JC II   3:05.98     280 280
   Ruben   van Herk   AV Unitas JC   DNS     0 0
   Levy   Zeegers   HAC JC II   DNS     0 0
               
  Discuswerpen            
1  Olav   van Vessem   Scopias JC   34.09     535 535
2  Rik   Goessens   AV Unitas JC   29.30     464 464
3  Jesse   Hulst   AV Caesar JC   28.41     450 450
4  Jordy   Klerkx   AV Unitas JC   22.25     348 0
5  Bram   Mooren   HAC JC I   22.08     345 345
6  Thijs   Bron   HAC JC I   21.65     337 0
7  Bram   Coenen   Swift JC   21.39     332 332
8  Jeroen   van Lierop   HAC JC II   20.06     308 308
9  Sid   Vermeulen   Scopias JC   19.74     302 0
10  Thys   Jansen   AVON JC   15.49     217 217
11  Ivo   Schmitz   STB JC   11.07     116 116
               
  Hoogspringen            
1  Dirk   Aarts   HAC JC I   1.80     854 854
2  Jim   Vaughan   Swift JC   1.80     854 854
3  Jip   Kuijpers   AV Caesar JC   1.55     663 663
4  Bas   Soentjens   AV Unitas JC   1.50     623 623
5  Elia   Maassen   AV Unitas JC   1.50     623 0
6  Olav   van Vessem   Scopias JC   1.50     623 623
7  Daan   Lutgens   AVON JC   1.35     499 499
8  Richard   Zeegers   HAC JC II   1.30     462 462
9  Koen   van den Brand   HAC JC I   1.30     462 0
10  Thijs   Hermans   HAC JC II   1.25     426 0
               
  Kogelstoten            
1  Rik   Goessens   AV Unitas JC   11.11     574 574
2  Olav   van Vessem   Scopias JC   10.68     555 555
3  Bram   Coenen   Swift JC   10.25     534 534
4  Niek   Brummans   Swift JC   10.03     524 0
5  Gijs   Annard   AV Unitas JC   9.79     512 0
6  Bram   Mooren   HAC JC I   9.23     485 485
7  Jesse   Hulst   AV Caesar JC   9.19     483 483
8  Lars   Vorstermans   Atletiek Maastricht JC   8.92     469 469
9  Wessel   Vlemmings   HAC JC II   6.69     348 348
10  Tristan   Zundert   AVON JC   5.65     284 284
11  Ivo   Schmitz   STB JC   5.07     246 246
               
  Speerwerpen            
1  Jordy   Klerkx   AV Unitas JC   34.42     562 562
2  Jesse   Hulst   AV Caesar JC   33.00     541 541
3  Ernst   Hobma   AV Unitas JC   31.45     518 0
4  Wybout   de Leeuw   HAC JC I   28.90     478 478
5  Thijs   Bron   HAC JC I   26.94     446 0
6  Daan   Lutgens   AVON JC   25.36     420 420
7  Sid   Vermeulen   Scopias JC   24.82     411 411
8  Kaj   Stevelmans   STB JC   24.58     407 407
9  Arman   Behbood   Atletiek Maastricht JC   23.10     381 381
10  Bram   Coenen   Swift JC   23.10     381 381
11  Pol   Akker   Atletiek Maastricht JC   21.48     352 0
12  Stef   van Elderen   HAC JC II   18.77     300 300
13  Alex   Smeets   AV Caesar JC   15.26     228 0
               
  Verspringen            
1  Jim   Vaughan   Swift JC   5.51    719 719
2  Elia   Maassen   AV Unitas JC   5.26    672 672
3  Niek   Brummans   Swift JC   5.09    638 0
4  Willem   Nijssen   AV Caesar JC   4.80    580 580
5  Lucas   Hobma   AV Unitas JC   4.45    508 0
6  Koen   van den Brand   HAC JC I   4.36    490 490
7  Daniel   Giffel   AVON JC   4.34    486 486
8  Daan   Wagemans   STB JC   4.17    452 452
9  Floran   Thijs   HAC JC I   3.82    382 0
10  Alex   Smeets   AV Caesar JC   3.80    378 0
11  Stef   van Elderen   HAC JC II   3.61    340 340
12  Thys   Jansen   AVON JC   3.58    334 0
13  Jimmy   Gerritsen   Scopias JC   3.46    310 310
14  Thijs   Hermans   HAC JC II   3.44    306 0
15  Pim   Muller   Atletiek Maastricht JC   3.34    286 286
               
  Jongens D            
  1000 meter            
1  Sam   Horn   Scopias JD II   3:26.34     503 503
2  Daan   Verbakel   HAC JD I   3:31.61     470 470
3  Milan   Scheepers   AV Unitas JD   3:32.39     465 465
4  Tim   Bisschops   AV Unitas JD   3:34.98     449 449
5  Jesse   de Jong   Swift JD I   3:37.13     436 436
6  Niels   Donners   AVON JD   3:39.78     421 421
7  Martijn   Jansen   Scopias JD I   3:40.26     418 418
8  Thomas   van Vlerken   HAC JD I   3:40.64     416 416
9  Siem   Winkelmolen   Swift JD I   3:41.24     413 413
10  Fabrice   Brandts   AV Caesar JD   3:43.05     402 402
11  Davy   Schoeber   HAC JD II   3:45.33     390 390
12  Luuk   Pasmans   AV Achilles Top JD   3:46.32     385 385
13  Jules   Coerver   STB JD   3:47.58     378 378
14  Daniel   Gadet   Atletiek Maastricht JD   3:47.99     376 376
15  Dirk   Schmitz   AV Caesar JD   3:48.48     373 373
16  Loek   Schlicksupp   Swift JD II   3:49.33     368 368
17  Niek   Engelen   Scopias JD I   3:54.91     340 340
18  Ties   Strijbos   Atletiek Maastricht JD   3:55.31     338 338
19  Jari   Minnen   ATV Venray JD   3:56.48     332 332
20  Pierce   Moul   AV Caesar JD   3:56.45     332 0
21  Sam   Smit   HAC JD I   4:01.30     309 0
22  Gilbert   Leenders   Atletiek Maastricht JD   4:07.86     278 0
23  Mathijn   Goossens   AV Achilles Top JD   4:19.13     230 230
24  Tom   Verleijsdonk   HAC JD II   4:19.19     229 229
   Laurens   Verhage   AVON JD   DNS     0 0
               
  4x80 meter            
1  HAC JD I      HAC JD I   44.97     551 551
2  Swift JD I      Swift JD I   46.13     508 508
3  AV Achilles Top JD      AV Achilles Top JD   48.33     431 431
4  AV Unitas JD      AV Unitas JD   47.16     421 421
5  HAC JD II      HAC JD II   48.89     413 413
6  Swift JD II      Swift JD II   48.94     411 411
7  Scopias JD II      Scopias JD II   49.63     390 390
8  Scopias JD I      Scopias JD I   49.86     382 382
9  Atletiek Maastricht JD      Atletiek Maastricht JD   50.72     356 356
10  AV Caesar JD      AV Caesar JD   51.31     339 339
               
  80 meter            
1  Pie   Meuwissen   Swift JD I   11.05   +0.8m/s  610 610
2  Tygo   van de Weijer   HAC JD I   11.10   +0.8m/s  602 602
3  Kenneth   Hoven   AV Achilles Top JD   11.31   -0.2m/s  569 569
4  Kevin   Mannens   AV Unitas JD   11.57   -0.6m/s  529 529
5  Roy   Schweitzer   Swift JD II   11.61   +0.8m/s  523 523
6  Rob   Raymakers   HAC JD I   11.95   +0.8m/s  475 475
7  Laurens   Verhage   AVON JD   12.36   +0.8m/s  419 419
8  Anand   de Nooijer   Atletiek Maastricht JD   12.37   -1.2m/s  418 418
9  Bram   Verhooren   AVON JD   12.39   -0.6m/s  415 415
10  Len   Reynders   Swift JD II   12.51   -1.2m/s  400 400
11  Sjoerd   Waterschoot   HAC JD I   12.58   -0.6m/s  391 0
12  Bram   Verhagen   HAC JD II   12.65   +0.8m/s  382 382
13  Jules   Coerver   STB JD   12.75   -0.2m/s  370 370
14  Siem   Winkelmolen   Swift JD I   12.80   -0.2m/s  364 364
15  Niek   Engelen   Scopias JD I   12.90   -0.2m/s  352 352
16  Timo   de Jong   AV Caesar JD   13.01   -0.2m/s  339 339
17  Rainier   Durieux   Scopias JD I   13.26   +0.8m/s  310 310
18  David   Ruiter   HAC JD II   13.27   -0.6m/s  309 309
19  Yuya   Sawafuji   Scopias JD II   13.54   -1.2m/s  279 279
20  Brad   Pilon   AV Unitas JD   13.62   -0.2m/s  270 270
21  Mathijn   Goossens   AV Achilles Top JD   13.68   +0.8m/s  264 264
22  Pim   Hendriks   Scopias JD II   13.86   -1.2m/s  245 245
23  Jari   Minnen   ATV Venray JD   13.86   -0.6m/s  245 245
24  Fabrice   Brandts   AV Caesar JD   14.03   -1.2m/s  227 227
25  Pierce   Moul   AV Caesar JD   14.37   -0.6m/s  194 0
26  Luuk   Pasmans   AV Achilles Top JD   14.53   -0.6m/s  178 0
27  Tom   Verleijsdonk   HAC JD II   14.67   -0.6m/s  165 0
28  Tom   Teeuwen   Scopias JD I   14.80   -1.2m/s  153 0
   Stefan   Reintjes   ATV Venray JD   DNS   -0.2m/s  0 0
   Gilbert   Leenders   Atletiek Maastricht JD   DNS   -1.2m/s  0 0
               
  80 horden            
1  Daan   Verbakel   HAC JD I   14.93   +0.5m/s  407 407
2  Pie   Meuwissen   Swift JD I   15.76   +0.5m/s  343 343
3  Len   Reynders   Swift JD II   16.09   -1.7m/s  320 320
4  Kevin   Mannens   AV Unitas JD   16.26   -0.1m/s  308 308
5  Tim   Bisschops   AV Unitas JD   16.86   -0.1m/s  269 269
6  Rob   Raymakers   HAC JD I   16.98   -0.1m/s  261 261
7  Olaf   Renes   AV Caesar JD   16.98   -0.1m/s  261 261
8  Sam   Horn   Scopias JD II   16.99   -1.7m/s  260 260
9  Sam   Smit   HAC JD I   17.03   -1.7m/s  258 0
10  Owen   van Dijk   Swift JD I   17.12   +0.5m/s  252 252
11  Jakob   P�tz   ATV Venray JD   17.33   -0.1m/s  239 239
12  Fabian   van Herk   AV Unitas JD   17.55   -0.1m/s  226 0
13  Remco   Visser   Scopias JD II   18.17   +0.5m/s  191 191
14  Rainier   Durieux   Scopias JD I   18.24   -0.1m/s  187 187
15  Gies   Aarts   HAC JD II   18.54   -0.1m/s  171 171
16  Tom   Verleijsdonk   HAC JD II   18.81   -0.1m/s  157 157
17  Stijn   Plat   AV Caesar JD   19.01   +0.5m/s  147 147
   Jari   Minnen   ATV Venray JD   DNS   -1.7m/s  0 0
   David   Ruiter   HAC JD II   DNF   -0.1m/s  0 0
               
  Discuswerpen            
1  Jan   van Gestel   Scopias JD II   23.62     372 372
2  Jelle   Schurer   AV Achilles Top JD   18.38     276 276
3  Thies   Coenen   Swift JD I   18.23     273 273
4  Tygo   van de Weijer   HAC JD I   17.64     262 262
5  Thomas   van Vlerken   HAC JD I   17.16     252 0
6  Luc   Schweitzer   Swift JD II   17.13     251 251
7  Joep   Daemen   Scopias JD I   16.75     244 244
8  Raoel   Hahnraths   AV Unitas JD   16.34     235 235
9  Dirk   Schmitz   AV Caesar JD   16.12     231 231
10  Xander   Berens   HAC JD II   15.48     217 217
11  Yoran   Simonis   Scopias JD II   13.05     164 0
12  Bart   Cortooms   AV Unitas JD   12.59     153 0
13  Davy   Schoeber   HAC JD II   12.01     139 0
14  Maarten   Kaanen   ATV Venray JD   11.16     118 118
15  Ties   Strijbos   Atletiek Maastricht JD   10.53     102 102
16  Daniel   Gadet   Atletiek Maastricht JD   9.89     86 0
17  Stefan   Reintjes   ATV Venray JD   DNS     0 0
               
  Hoogspringen            
1  Tom   Willems   HAC JD I   1.40     541 541
2  Vincent   Cootjans   Swift JD II   1.35     499 499
3  Loek   Schlicksupp   Swift JD II   1.30     462 0
4  Owen   van Dijk   Swift JD I   1.30     462 462
5  Pim   Hendriks   Scopias JD II   1.25     426 426
6  Niels   Donners   AVON JD   1.25     426 426
7  Stijn   Plat   AV Caesar JD   1.20     389 389
8  Tim   Bisschops   AV Unitas JD   1.20     389 389
9  Jakob   P�tz   ATV Venray JD   1.20     389 389
10  Gies   Aarts   HAC JD II   1.15     352 352
11  Sander   van den Beucken   Scopias JD I   1.15     352 352
   Noah   van Rossum   AV Achilles Top JD        0 0
   Tom   Teeuwen   Scopias JD I        0 0
               
  Kogelstoten            
1  Tom   Willems   HAC JD I   8.41     443 443
2  Luc   Schweitzer   Swift JD II   8.28     436 436
3  Roy   Schweitzer   Swift JD II   7.94     418 0
4  Thies   Coenen   Swift JD I   7.92     417 417
5  Jan   van Gestel   Scopias JD II   7.69     404 404
6  Sjoerd   Waterschoot   HAC JD I   7.21     378 0
7  Niels   Donners   AVON JD   6.87     358 358
8  Remie   Geurts   AV Unitas JD   6.76     352 352
9  Davy   Schoeber   HAC JD II   6.60     342 342
10  Noah   van Rossum   AV Achilles Top JD   6.46     334 334
11  Maarten   Kaanen   ATV Venray JD   5.90     300 300
12  Joep   Daemen   Scopias JD I   5.71     288 288
13  Casper   Vorstermans   Atletiek Maastricht JD   5.33     263 263
14  Dirk   Schmitz   AV Caesar JD   5.18     253 253
15  Yoran   Simonis   Scopias JD II   4.97     239 0
16  Jop   Scheren   AV Achilles Top JD   4.72     222 0
               
  Speerwerpen            
1  Fabian   van Herk   AV Unitas JD   25.35     420 420
2  Jakob   P�tz   ATV Venray JD   25.32     419 419
3  Tom   Willems   HAC JD I   23.59     390 390
4  Remco   Visser   Scopias JD II   23.14     382 382
5  Sjoerd   Waterschoot   HAC JD I   21.14     345 0
6  Xander   Berens   HAC JD II   20.70     337 337
7  Luc   Schweitzer   Swift JD II   20.28     329 329
8  Bram   Verhooren   AVON JD   17.49     275 275
9  Casper   Vorstermans   Atletiek Maastricht JD   17.06     266 266
10  Thies   Coenen   Swift JD I   16.35     251 251
11  Jelle   Schurer   AV Achilles Top JD   14.55     212 212
12  Tom   Teeuwen   Scopias JD I   14.56     212 212
13  Luuk   Pasmans   AV Achilles Top JD   14.23     205 0
14  Brad   Pilon   AV Unitas JD   14.24     205 0
15  Sander   van den Beucken   Scopias JD I   11.03     128 0
16  Olaf   Renes   AV Caesar JD   10.69     119 119
               
  Verspringen            
1  Daan   Verbakel   HAC JD I   4.35    488 488
2  Kenneth   Hoven   AV Achilles Top JD   4.15    448 448
3  Remie   Geurts   AV Unitas JD   3.98    414 414
4  Laurens   Verhage   AVON JD   3.67    352 352
5  Bram   Verhooren   AVON JD   3.59    336 0
6  Vincent   Cootjans   Swift JD II   3.55    328 328
7  Jesse   de Jong   Swift JD I   3.44    306 306
8  Anand   de Nooijer   Atletiek Maastricht JD   3.36    290 290
9  Bram   Verhagen   HAC JD II   3.34    286 286
10  Brad   Pilon   AV Unitas JD   3.24    266 0
11  Rainier   Durieux   Scopias JD I   3.21    260 260
12  Maarten   Kaanen   ATV Venray JD   3.20    258 258
13  Martijn   Jansen   Scopias JD I   3.17    252 0
14  Timo   de Jong   AV Caesar JD   3.05    228 228
15  Yoran   Simonis   Scopias JD II   2.92    202 202
16  Jules   Coerver   STB JD   2.87    192 192
17  Jop   Scheren   AV Achilles Top JD   2.86    190 0
18  Pierce   Moul   AV Caesar JD   2.81    180 0
   Stefan   Reintjes   ATV Venray JD   DNS    0 0
   Yuya   Sawafuji   Scopias JD II   DNS    0 0
               
  Meisjes C            
  1000 meter            
1  Vera   Lurvink   HAC MC   3:15.75     576 576
2  Eugenie   Young   Atletiek Maastricht MC   3:23.54     521 521
3  Nicole   Schellekens   Scopias MC   3:34.21     454 454
4  Julia   Lang   AV Unitas MC   3:37.32     435 435
5  Isabeau   van Benthem   AV Unitas MC   3:38.94     426 426
6  Anne   van den Heuvel   Atletiek Maastricht MC   3:39.70     421 421
7  Sidney   Steijvers   Swift MC   3:40.59     416 416
8  Mara   de Wolff   AVON MC   3:43.98     397 397
9  Julie   Rossell   AV Caesar MC   3:45.71     388 388
10  Emma   Ruiter   ATV Venray MC   3:45.80     387 387
11  Berbel   Boymans   AV Caesar MC   3:45.99     386 386
12  Celeste   Koster   HAC MC   3:46.14     386 386
13  Maxime   Brandts   AV Caesar MC   3:46.47     384 0
14  Lotte   Venhuizen   AV Unitas MC   3:47.08     380 0
15  Hanna   ter Braak   ATV Venray MC   3:47.65     377 377
16  Caro   Voragen   STB MC   3:49.81     366 366
17  Faye   Huntjens   AV Achilles Top MC   3:52.10     354 354
18  Lisanne   Baetsen   Swift MC   3:56.50     332 332
19  Tiphaine   Despres   HAC MC   4:00.03     315 0
20  Xiu Mei   Moonen   AVON MC   4:00.13     314 314
21  Lieke   Jaspers   Scopias MC   4:02.13     305 305
               
  4x80 meter            
1  Scopias MC      Scopias MC   43.58     606 606
2  AV Unitas MC      AV Unitas MC   44.63     564 564
3  AV Achilles Top MC      AV Achilles Top MC   44.71     561 561
4  AV Caesar MC      AV Caesar MC   44.90     554 554
5  AVON MC      AVON MC   45.35     537 537
6  ATV Venray MC      ATV Venray MC   45.39     535 535
7  Atletiek Maastricht MC      Atletiek Maastricht MC   45.54     529 529
8  Swift MC      Swift MC   45.92     515 515
9  HAC MC      HAC MC   47.55     458 458
               
  80 meter            
1  Simone   Lamberts   Scopias MC   10.77   +0.0m/s  657 657
2  Sismee   Tiggeloven   AV Achilles Top MC   10.80   -1.1m/s  652 652
3  Eva   Nagelkerke   Atletiek Maastricht MC   10.96   -0.9m/s  625 625
4  Dagmara   Killaars   Scopias MC   11.08   +0.0m/s  606 606
5  Lisanne   Baetsen   Swift MC   11.34   -0.9m/s  564 564
6  Imme   Wagemans   STB MC   11.42   -0.9m/s  552 552
7  Anouk   Schonewille   AV Unitas MC   11.51   -0.7m/s  538 538
8  Sanne   Habets   AV Caesar MC   11.61   -0.9m/s  523 523
9  Isabeau   van Benthem   AV Unitas MC   11.76   +0.0m/s  501 501
10  Sophie   de Groot   HAC MC   11.78   +0.0m/s  499 499
11  Ankie   Habets   AV Caesar MC   11.84   -1.1m/s  490 490
12  Femke   Smeets   Swift MC   11.85   -0.9m/s  489 489
13  Daphne   Sino   Scopias MC   11.85   -0.9m/s  489 0
14  Kiki   Rompen   AV Achilles Top MC   11.96   -0.7m/s  473 473
15  Emma   Ruiter   ATV Venray MC   11.97   -1.1m/s  472 472
16  Mijke   Wassenberg   AV Achilles Top MC   12.08   -0.7m/s  457 0
17  Britt   Gouw   AVON MC   12.14   -0.7m/s  448 448
18  Latifah   Asseldonk   HAC MC   12.24   -1.1m/s  435 435
19  Eugenie   Young   Atletiek Maastricht MC   12.34   +0.0m/s  422 422
20  Bo   Stavasius   AVON MC   12.38   +0.0m/s  417 417
21  Megan   Ross   HAC MC   12.40   -0.7m/s  414 0
22  Vivian   Kurvers   Swift MC   12.42   -0.9m/s  411 0
23  Julie   Rossell   AV Caesar MC   12.52   -0.7m/s  399 0
24  Caro   Voragen   STB MC   12.70   -1.1m/s  376 376
25  Xiu Mei   Moonen   AVON MC   13.24   +0.0m/s  312 0
26  Veerle   Willemsen   ATV Venray MC   15.19   -1.1m/s  119 119
               
  80 horden            
1  Simone   Lamberts   Scopias MC   12.39   +0.0m/s  656 656
2  Eva   Nagelkerke   Atletiek Maastricht MC   12.62   +0.0m/s  629 629
3  Imme   Wagemans   STB MC   13.80   +0.0m/s  507 507
4  Lisa   Oldenburger   AVON MC   14.22   +0.0m/s  468 468
5  Vera   Lurvink   HAC MC   15.37   -1.7m/s  373 373
6  Daphne   Sino   Scopias MC   15.46   +1.1m/s  366 366
7  Fleur   Visser   AV Unitas MC   15.47   -1.7m/s  365 365
8  Anne   van den Heuvel   Atletiek Maastricht MC   15.88   -0.2m/s  335 335
9  Sabine   Linden   AV Caesar MC   16.18   -0.2m/s  314 314
10  Mara   de Wolff   AVON MC   16.22   +0.0m/s  311 311
11  Charlotte   Hermans   ATV Venray MC   16.42   +1.1m/s  297 297
12  Fréderique   Ploumen   AV Achilles Top MC   16.51   -0.2m/s  291 291
13  Sannah   van der Wijst   AV Unitas MC   16.60   -1.7m/s  285 285
14  Kyra   Gidding   STB MC   16.62   -1.7m/s  284 284
15  Jet   Rutten   AV Unitas MC   17.02   +1.1m/s  258 0
16  Femke   Smeets   Swift MC   17.38   -0.2m/s  236 236
17  Juul   van der Vorst   HAC MC   17.56   -0.2m/s  226 226
18  Sidney   Steijvers   Swift MC   17.56   +0.0m/s  226 226
19  Berbel   Boymans   AV Caesar MC   19.71   -1.7m/s  113 113
   Luka   Helsen   Scopias MC   DNF   +1.1m/s  0 0
   Bo   Smit   HAC MC   DNS   +1.1m/s  0 0
               
  Discuswerpen            
1  Anouk   Wouters   AV Caesar MC   22.79     357 357
2  Vera   Lurvink   HAC MC   20.20     311 311
3  Laura   Wood   Atletiek Maastricht MC   19.96     306 306
4  Zyra   van Oers   AV Unitas MC   18.85     285 285
5  Maxime   Brandts   AV Caesar MC   18.38     276 0
6  Kailey   Haenraets   Scopias MC   18.09     270 270
7  Hanna   ter Braak   ATV Venray MC   17.27     254 254
8  Kyra   Gidding   STB MC   16.84     245 245
9  Annemiek   Zwartkruis   AV Unitas MC   16.58     240 0
10  Kyona   Pranger   AVON MC   15.68     221 221
11  Loes   Donders   Swift MC   15.34     214 214
12  Vivienne   Klinkhamer   AV Achilles Top MC   14.96     206 206
13  Sacha   de Greef   HAC MC   14.90     205 0
14  Marit   Bouma   Swift MC   14.83     203 0
               
  Hoogspringen            
1  Lena   Rasker   ATV Venray MC   1.50     623 623
2  Annemiek   Zwartkruis   AV Unitas MC   1.50     623 623
3  Bo   Smit   HAC MC   1.50     623 623
4  Nicole   Schellekens   Scopias MC   1.45     582 582
5  Dagmara   Killaars   Scopias MC   1.40     541 0
6  Zoe   Beyer   AVON MC   1.40     541 541
7  Anouk   Wouters   AV Caesar MC   1.40     541 541
8  Tinka   Broekman   AV Unitas MC   1.35     499 0
9  Kyra   Gidding   STB MC   1.35     499 499
10  Lisa   Oldenburger   AVON MC   1.35     499 0
11  Mijke   Wassenberg   AV Achilles Top MC   1.30     462 462
12  Kaija   Berendschot   Atletiek Maastricht MC   1.25     426 426
13  Vivian   Kurvers   Swift MC   1.25     426 426
14  Fréderique   Ploumen   AV Achilles Top MC   1.20     389 0
15  Celeste   Koster   HAC MC   1.20     389 0
16  Loes   Donders   Swift MC   1.15     352 0
17  Maxime   Brandts   AV Caesar MC   DNS     0 0
               
  Kogelstoten            
1  Ankie   Habets   AV Caesar MC   8.91     469 469
2  Fleur   Visser   AV Unitas MC   8.79     462 462
3  Zyra   van Oers   AV Unitas MC   8.77     461 0
4  Faye   Huntjens   AV Achilles Top MC   8.46     445 445
5  Sophie   de Groot   HAC MC   8.38     441 441
6  Kaija   Berendschot   Atletiek Maastricht MC   7.84     412 412
7  Esther   Voncken   AV Caesar MC   7.65     402 0
8  Kailey   Haenraets   Scopias MC   7.57     398 398
9  Florenske   Bremmers   Swift MC   7.14     374 374
10  Vivienne   Klinkhamer   AV Achilles Top MC   7.08     370 0
11  Manouk   Cartigny   Scopias MC   6.98     364 0
12  Yoell   Schuivens   AVON MC   6.89     359 359
13  Sacha   de Greef   HAC MC   6.82     355 0
14  Loes   Donders   Swift MC   6.80     354 0
15  Bo   Stavasius   AVON MC   6.22     320 0
16  Veerle   Willemsen   ATV Venray MC   4.05     173 173
               
  Speerwerpen            
1  Jet   Rutten   AV Unitas MC   27.15     450 450
2  Eva   Nagelkerke   Atletiek Maastricht MC   25.87     429 429
3  Kyona   Pranger   AVON MC   25.86     428 428
4  Annemiek   Zwartkruis   AV Unitas MC   24.66     408 0
5  Bo   Smit   HAC MC   23.55     389 389
6  Faye   Huntjens   AV Achilles Top MC   21.60     354 354
7  Kailey   Haenraets   Scopias MC   20.47     333 333
8  Lena   Rasker   ATV Venray MC   20.19     328 328
9  Esther   Voncken   AV Caesar MC   19.88     322 322
10  Florenske   Bremmers   Swift MC   19.48     314 314
11  Juul   van der Vorst   HAC MC   18.03     286 0
12  Yoell   Schuivens   AVON MC   15.07     223 0
13  Berbel   Boymans   AV Caesar MC   14.24     205 0
14  Marit   Bouma   Swift MC   13.68     192 0
15  Luka   Helsen   Scopias MC   13.41     186 0
16  Caro   Voragen   STB MC   8.75     66 66
               
  Verspringen            
1  Sismee   Tiggeloven   AV Achilles Top MC   4.64    548 548
2  Imme   Wagemans   STB MC   4.42    502 502
3  Sanne   Habets   AV Caesar MC   4.41    500 500
4  Manouk   Cartigny   Scopias MC   4.35    488 488
5  Lisa   Oldenburger   AVON MC   4.28    474 474
6  Tinka   Broekman   AV Unitas MC   4.27    472 472
7  Sophie   de Groot   HAC MC   4.11    440 440
8  Charlotte   Hermans   ATV Venray MC   4.10    438 438
9  Laura   Wood   Atletiek Maastricht MC   4.02    422 422
10  Latifah   Asseldonk   HAC MC   3.75    368 0
1  Femke   Sluijsmans   AV Unitas MC   3.69    356 0
2  Sabine   Linden   AV Caesar MC   3.65    348 0
13  Marit   Bouma   Swift MC   3.48    314 314
14  Florenske   Bremmers   Swift MC   3.28    274 0
15  Lieke   Jaspers   Scopias MC   3.03    224 0
16  Veerle   Willemsen   ATV Venray MC   2.55    128 0
               
  Meisjes D            
  1000 meter            
1  Famke   Schoenmakers   AV Caesar MD   3:24.78     513 513
2  Vera   Sneijders   HAC MD   3:41.02     414 414
3  Channelyn   Ambrosiussen   HAC MD   3:44.22     396 396
4  Fenne   Janssen   ATV Venray MD   3:47.57     378 378
5  Myrthe   Winkelhuijzen   AV Unitas MD   3:48.04     375 375
6  Julie   Heckers   Atletiek Maastricht MD   3:49.04     370 370
7  Sarah   Bopp   Swift MD I   3:49.20     369 369
8  Julie   van de Wal   Swift MD I   3:51.43     358 358
9  Anouk   Rensink   AV Unitas MD   3:52.06     354 354
10  Denice   Jacobs   Scopias MD I   3:53.46     347 347
11  Anouk   Daemen   STB MD   3:54.31     343 343
12  Myrthe   Hamers   AV Achilles Top MD   3:55.32     338 338
13  Amy   Brendel   AV Unitas MD   3:56.73     331 0
14  Tess   Vluggen   Atletiek Maastricht MD   3:57.20     328 328
15  Anne   van Heeckeren   Scopias MD I   3:58.04     324 324
16  Kimmy   Koerts   Swift MD I   3:59.57     317 0
17  Elina   Feierabend   AV Achilles Top MD   4:00.43     313 313
18  Noor   Wishaupt   AV Caesar MD   4:02.69     302 302
19  Renee   Koenigs   AV Caesar MD   4:03.12     300 0
20  Noa   van Hees   HAC MD   4:07.36     280 0
21  Lisa   Dekker   AV Achilles Top MD   4:20.49     224 0
22  Dounia   Salhi   ATV Venray MD   4:21.69     219 219
               
   4x60 meter            
1  AV Unitas MD      AV Unitas MD   34.38     592 592
2  Swift MD I      Swift MD I   34.63     580 580
3  HAC MD      HAC MD   34.70     576 576
4  AV Caesar MD      AV Caesar MD   35.39     543 543
5  Scopias MD I      Scopias MD I   35.87     521 521
6  AV Achilles Top MD      AV Achilles Top MD   37.35     405 405
7  ATV Venray MD      ATV Venray MD   38.90     392 392
8  Atletiek Maastricht MD      Atletiek Maastricht MD   37.78     387 387
               
   60 meter            
1  Isa   Stommels   HAC MD   8.66   -1.1m/s  616 616
2  Anouk   Rensink   AV Unitas MD   9.00   -1.1m/s  549 549
3  Lieke   Severens   AV Achilles Top MD   9.02   -0.1m/s  545 545
4  Laura   Vluggen   AV Caesar MD   9.06   -1.1m/s  537 537
5  Sara   Rey   Swift MD I   9.08   -1.1m/s  534 534
6  Demy   van der Spoel   AV Unitas MD   9.26   -1.1m/s  501 501
7  Adanna   Abusomwan   HAC MD   9.29   -0.9m/s  495 495
8  Sanne   Verdellen   Scopias MD I   9.29   -0.3m/s  495 495
9  Misha   Meijers   Atletiek Maastricht MD   9.44   -0.1m/s  469 469
10  Floor   Jansen   ATV Venray MD   9.52   -0.1m/s  455 455
11  Anneke   Royakkers   Swift MD I   9.63   -1.1m/s  437 437
12  Devon   Bills   AV Unitas MD   9.81   -0.1m/s  408 0
13  Vera   Sneijders   HAC MD   9.83   -0.1m/s  405 0
14  Selma   Vogt   AV Achilles Top MD   9.84   -0.3m/s  403 403
15  Jill   Jaspers   AV Caesar MD   9.97   -0.9m/s  383 383
16  Sarah   Bopp   Swift MD I   9.97   -1.1m/s  383 0
17  Imke   van Rens   ATV Venray MD   10.00   -0.9m/s  378 378
18  Ellen   Theuws   Scopias MD I   10.26   -0.3m/s  339 339
19  Anne   van Heeckeren   Scopias MD I   10.28   -0.3m/s  336 0
20  Noor   Wishaupt   AV Caesar MD   10.38   -0.3m/s  322 0
21  Iza   Siersema   STB MD   10.40   -0.3m/s  319 319
22  Lynn   Weegels   STB MD   10.42   -0.1m/s  316 316
23  Sterre   Boutz   Atletiek Maastricht MD   10.57   -0.3m/s  295 295
24  Anouk   Daemen   STB MD   10.64   -0.9m/s  286 0
25  Dounia   Salhi   ATV Venray MD   10.73   -0.9m/s  273 0
26  Lisa   Dekker   AV Achilles Top MD   10.96   -0.9m/s  243 0
               
  60 horden            
1  Isa   Stommels   HAC MD   10.99   -2.5m/s  482 482
2  Veerle   van der Meulen   AV Achilles Top MD   11.71   +0.0m/s  404 404
3  Sara   Rey   Swift MD I   12.01   -2.5m/s  374 374
4  Ella   Bloo   Scopias MD I   12.20   +0.0m/s  356 356
5  Laura   van Mierlo   HAC MD   12.24   -1.2m/s  352 352
6  Julie   van de Wal   Swift MD I   12.41   -2.5m/s  336 336
7  Anna-Moon   Crutzen   AV Achilles Top MD   12.55   +0.0m/s  324 324
8  Merel   Visser   AV Unitas MD   12.86   +0.1m/s  297 297
9  Manon   Lutt   AV Caesar MD   12.91   -1.2m/s  292 292
10  Jill   Jaspers   AV Caesar MD   13.26   +0.1m/s  264 264
11  Demy   van der Spoel   AV Unitas MD   13.31   +0.0m/s  260 260
12  Denice   Jacobs   Scopias MD I   13.66   -1.2m/s  233 233
13  Elina   Feierabend   AV Achilles Top MD   14.03   -2.5m/s  205 0
14  Noa   van Hees   HAC MD   14.13   +0.0m/s  198 0
15  Devon   Bills   AV Unitas MD   14.28   -1.2m/s  188 0
16  Floor   Jansen   ATV Venray MD   14.48   +0.1m/s  174 174
17  Jitte   Goossens   ATV Venray MD   14.57   -1.2m/s  168 168
18  Lynn   Weegels   STB MD   14.74   +0.1m/s  157 157
19  Kimmy   Koerts   Swift MD I   16.22   -2.5m/s  70 0
               
  Discuswerpen            
1  Sanne   Verdellen   Scopias MD I   22.28     348 348
2  Anna-Moon   Crutzen   AV Achilles Top MD   21.46     334 334
3  Sofie   ter Braak   ATV Venray MD   16.94     247 247
4  Eline   Visser   AV Unitas MD   16.50     239 239
5  Selma   Vogt   AV Achilles Top MD   16.18     232 0
6  Manon   Lutt   AV Caesar MD   16.12     231 231
7  Laura   van Mierlo   HAC MD   14.17     189 189
8  Kim   Schlicksupp   Swift MD I   13.95     184 184
9  Valea   Hahnraths   AV Unitas MD   13.68     178 0
10  Tess   Vluggen   Atletiek Maastricht MD   13.52     174 174
11  Ellen   Theuws   Scopias MD I   13.52     174 0
12  Gwyneth   Steijvers   Swift MD I   12.15     142 0
13  Julie   Heckers   Atletiek Maastricht MD   12.02     139 0
14  Eline   Demandt   AV Caesar MD   10.99     114 0
15  Anna   Morang   HAC MD   10.78     109 0
               
  Hoogspringen            
1  Demy   van der Spoel   AV Unitas MD   1.35     499 499
2  Adanna   Abusomwan   HAC MD   1.30     462 462
3  Myrthe   Hamers   AV Achilles Top MD   1.25     426 426
4  Jill   van de Vinne   Scopias MD I   1.20     389 389
5  Renee   Koenigs   AV Caesar MD   1.15     352 352
6  Amy   Brendel   AV Unitas MD   1.15     352 0
7  Misha   Meijers   Atletiek Maastricht MD   1.15     352 352
8  Anouk   Daemen   STB MD   1.10     316 316
9  Sarah   Bopp   Swift MD I   1.10     316 0
10  Anneke   Royakkers   Swift MD I   1.10     316 316
11  Imke   van Rens   ATV Venray MD   1.10     316 316
12  Ella   Bloo   Scopias MD I   1.05     279 0
13  Fenne   Janssen   ATV Venray MD   1.05     279 0
14  Lisa   Dekker   AV Achilles Top MD   1.05     279 0
               
  Kogelstoten            
1  Manyima   Stevelmans   AV Unitas MD   10.95     567 567
2  Veerle   van der Meulen   AV Achilles Top MD   10.62     552 552
3  Manon   Lutt   AV Caesar MD   8.25     434 434
4  Liesje   Knelissen   Swift MD I   8.23     433 433
5  Ilse   Daemen   Scopias MD I   7.92     417 417
6  Kim   Schlicksupp   Swift MD I   6.94     362 0
7  Malou   Dehing   AV Unitas MD   6.70     348 0
8  Ella   Bloo   Scopias MD I   6.47     335 0
9  Channelyn   Ambrosiussen   HAC MD   6.25     321 321
10  Dounia   Salhi   ATV Venray MD   6.21     319 319
11  Iza   Siersema   STB MD   5.72     288 288
12  Sanne   Dekker   AV Achilles Top MD   5.64     283 0
13  Anna   Morang   HAC MD   5.45     271 0
14  Alyssa   Heuts   AV Caesar MD   4.95     238 0
               
  Speerwerpen            
1  Veerle   van der Meulen   AV Achilles Top MD   24.45     405 405
2  Sofie   ter Braak   ATV Venray MD   20.61     336 336
3  Vera   Sneijders   HAC MD   20.42     332 332
4  Renee   Koenigs   AV Caesar MD   15.58     235 235
5  Eline   Visser   AV Unitas MD   12.50     164 164
6  Jill   van de Vinne   Scopias MD I   12.24     158 158
7  Kim   Schlicksupp   Swift MD I   11.81     148 148
8  Valea   Hahnraths   AV Unitas MD   11.47     139 0
9  Gwyneth   Steijvers   Swift MD I   10.66     118 0
10  Anna   Morang   HAC MD   10.55     115 0
11  Anne   van Heeckeren   Scopias MD I   9.25     80 0
12  Sanne   Dekker   AV Achilles Top MD   8.55     60 0
13  Eline   Demandt   AV Caesar MD        0 0
               
  Verspringen            
1  Manyima   Stevelmans   AV Unitas MD   4.61    542 542
2  Lieke   Severens   AV Achilles Top MD   4.29    476 476
3  Isa   Stommels   HAC MD   4.20    458 458
4  Ilse   Daemen   Scopias MD I   3.94    406 406
5  Merel   Visser   AV Unitas MD   3.70    358 0
6  Jitte   Goossens   ATV Venray MD   3.65    348 348
7  Liesje   Knelissen   Swift MD I   3.59    336 336
8  Noa   van Hees   HAC MD   3.39    296 0
9  Dahnee   Villerius   AV Caesar MD   3.33    284 284
10  Imke   van Rens   ATV Venray MD   3.21    260 0
11  Ellen   Theuws   Scopias MD I   3.21    260 0
12  Kimmy   Koerts   Swift MD I   3.20    258 0
13  Alyssa   Heuts   AV Caesar MD   2.81    180 0
14  Lynn   Weegels   STB MD   2.79    176 176
15  Iza   Siersema   STB MD   2.77    172 0
16  Sanne   Dekker   AV Achilles Top MD   2.50    118 0

Onze sponsoren