HAC Logo 120

Twitter Facebook Instagram

  Uitslag   Avondwedstrijd 25 juni 2013 HAC Helmond, update 26-6-2013   11.03 uur            
  Meerkampklassementen   staan onderaan                      
                             
  100m                          
  Serie 1     wind: +0.1                    
1 John van Viersen 10-12-1986 Msen NSAV ´t Haasje 11.27                  
2 Jan-Paul Hoekstra 21-3-1990 Msen GSAV Vitalis 11.39                  
3 Bram Teunisse 8-9-1988 Msen AV 1923 11.46                  
4 Jonathan Zammit 29-5-1993 Msen Eindhoven Atletiek 11.69                  
5 Rick Hopmans 12-8-1984 Msen Asterix 11.77                  
6 Dirk Aarts 6-4-1998 JC HAC 12.45                  
7 David Koehler 15-2-1985 Msen Eindhoven Atletiek dns                  
8 Daan Meulendijks 27-4-1992 Msen HAC dns                  
                             
  Serie 2     wind: -1.2                    
1 Martijn Meijer 22-4-1997 JB LGD 12.42                  
2 Alwin vd Heuvel 3-5-1996 JB LGD 12.43                  
3 Jop Knoppers 6-2-1998 JC LGD 12.80                  
4 Nick Honings 1-1-1999 JC LGD 13.29                  
5 Bart van Oekel 20-11-1993 Msen AVV 13.33                  
6 Michael Snijders 13-11-1971 M40 Atletiek Leudal 13.38                  
7 Zoë van Lierop 4-8-1985 Vsen Swift 13.75                  
8 Jason van Pol 4-3-1997 JB Atletiek Leudal 13.89                  
                             
  Serie 3     wind: +0.3                    
1 Esther vd Eijnde 9-5-1997 MB De Keien 13.99                  
2 Nicole Barten 3-5-1993 Vsen Swift 14.31                  
3 Sanne van Lieshout 12-12-1997 MB Fortuna ´67 14.34                  
4 Chris Blom 19-2-1997 MB Atletiek Leudal 14.66                  
5 Irene vd Velden 29-11-1994 MA Fortuna ´67 14.68                  
6 Marco Rietjens 12-6-1998 JC Atletiek Leudal 14.90                  
7 Kevin van Heel 27-4-1999 JC Atletiek Leudal 15.31                  
8 Nandy vd Hurk 1-12-1989 Vsen Prins Hendrik dns                  
                             
  Serie 4     wind: -2.1                    
1 Rebecca Gilsing 9-9-1998 MC De Keien 14.20                  
2 Leanne van Hees 11-10-1995 MA LGD 15.05                  
3 Lieke Seunis 6-3-1989 Vsen Atletiek Leudal 15.91                  
4 Kyra Manders 24-8-1997 MB Atletiek Leudal 22.13                  
5 Paul Klein Tuente 26-6-1959 M50 Scopias dns                  
                             
  200m                          
  Serie 1     wind: -0.7                    
1 Martijn Bervoets 4-3-1992 Msen De Keien 22.34                  
2 John van Viersen 10-12-1986 Msen NSAV ´t Haasje 22.42                  
3 Bram Teunisse 8-9-1988 Msen AV 1923 23.04                  
4 Jan-Paul Hoekstra 21-3-1990 Msen GSAV Vitalis 23.13                  
5 Dennis de Groot 28-1-1983 Msen AV Phoenix 23.37                  
6 Jonathan Zammit 29-5-1993 Msen Eindhoven Atletiek 23.64                  
                             
  Serie 2     wind: +0.3                    
1 Alwin vd Heuvel 3-5-1996 JB LGD 24.21                  
2 Martijn Meijer 22-4-1997 JB LGD 24.65                  
3 Tomas Snel 16-9-1992 Msen Asterix 25.28                  
4 Dirk Aarts 6-4-1998 JC HAC 25.47                  
5 Jos van Vliet 23-3-1986 Msen AVV 26.73                  
6 Jolijn Sandbrink 16-1-1990 Vsen AV GM 26.77                  
                             
  Serie 3     wind: -0.7                    
1 Nick Honings 1-1-1999 JC LGD 26.99                  
2 Nandy vd Hurk 1-12-1989 Vsen Prins Hendrik 27.42                  
3 Daan vd Mortel 5-6-1999 JC LGD 27.57                  
4 Zoë van Lierop 4-8-1985 Vsen Swift 27.98                  
5 Stan Arts 17-11-1999 JC LGD 28.93                  
6 Kiki Reijners 30-9-1994 MA Swift 29.15                  
                             
  serie 4     wind: -1.7                    
1 Chantal Maas 4-7-1999 MC LGD 28.13                  
2 Irene vd Velden 29-11-1994 MA Fortuna ´67 29.81                  
3 Chris Blom 19-2-1997 MB Atletiek Leudal 29.93                  
4 Sanne van Lieshout 12-12-1997 MB Fortuna ´67 30.48                  
5 Nicole Barten 3-5-1993 Vsen Swift 30.68                  
6 Leanne van Hees 11-10-1995 MA LGD 31.61                  
                             
  400m                          
  Serie 1                          
1 Martijn Bervoets 4-3-1992 Msen De Keien 49.12                  
2 Rick Hopmans 12-8-1984 Msen Asterix 52.76                  
3 Alwin vd Heuvel 3-5-1996 JB LGD 53.12                  
4 Geoffrey Hibbs 13-12-1996 JB HAC 53.22                  
5 Jonathan Zammit 29-5-1993 Msen Eindhoven Atletiek 54.18                  
6 Dennis de Groot 28-1-1983 Msen AV Phoenix dns                  
                             
  serie 2                          
1 Joyce Puts 5-1-1985 Vsen Asterix 57.32                  
2 Jos van Vliet 23-3-1986 Msen AVV 57.99                  
3 Jop Knoppers 6-2-1998 JC LGD 58.82                  
4 Jan v Kalmthout 29-5-1963 M50 THOR 59.42                  
5 Bart van Oekel 20-11-1993 Msen AVV 1.01.66                  
6 Daan Meulendijks 27-4-1992 Msen HAC dns                  
                             
  serie 3                          
1 Nandy vd Hurk 1-12-1989 Vsen Prins Hendrik 1.01.12                  
2 Inge Sengers 22-10-1992 Vsen AVV 1.01.53                  
3 Rosa de Jong 15-5-1991 Vsen AV 1923 1.02.10                  
4 Ernst van Raaij 13-10-1962 M50 Nijmegen Atletiek 1.03.13                  
5 Jolijn Sandbrink 16-1-1990 Vsen AV Generaal Michaelis 1.03.61                  
6 Franca Somers 19-8-1998 MC AVV 1.06.17                  
                             
  serie 4                          
1 Jason van Pol 4-3-1997 JB Atletiek Leudal 1.00.81                  
2 Ton Rijkers 15-11-1969 M40 De Keien 1.02.76                  
3 Gerard Kitslaar 27-4-1956 M55 Prins Hendrik 1.03.75                  
4 Chantal Maas 4-7-1999 MC LGD 1.04.28                  
5 Nick Honings 1-1-1999 JC LGD 1.05.39                  
6 Lieke Marijnen 15-9-1993 Vsen Nijmegen Atletiek 1.08.42                  
                             
  serie 5                          
1 Stan Arts 17-11-1999 JC LGD 1.03.32                  
2 Esther vd Eijnde 9-5-1997 MB De Keien 1.06.52                  
3 Irene vd Velden 29-11-1994 MA Fortuna ´67 1.07.30                  
4 Rianne v Slooten 31-8-1993 Vsen AVV 1.07.63                  
5 Sanne van Lieshout 12-12-1997 MB Fortuna ´67 1.11.29                  
                             
  800m                          
  Serie 1                          
1 Michael Beuwer 4-12-1989 Msen Asterix 1.58.55                  
2 Arne Agten 1-3-1995 JB Vabco Mol (B) 1.58.88                  
3 Said Hayek 30-12-1980 Msen Get Running 1.59.24                  
4 Rob Michiels 8-4-1994 JA AVR '69 2.00.60                  
5 Remco Snippe 19-6-1993 Msen Unitas 2.00.63                  
6 Marc v Gils 5-6-1967 M45 Eindhoven Atletiek 2.03.57                  
7 Patrick Sanders 25-9-1985 Msen Fortuna '67 2.04.81                  
8 Oscar Mulder 19-4-1983 Msen Eindhoven Atletiek 2.06.32                  
9 Ad Peeters 26-2-1966 M45 AVV 2.10.90                  
10 Corné Haast 1-11-1959 M50 Spado 2.18.52                  
                             
  Serie 2                          
1 Mike Willems 15-10-1994 JA LG Aart Stigter 2.10.48                  
2 Thomas Spiekhout 27-7-1999 JC Eindhoven Atletiek 2.11.44                  
3 Bram van Gessel 8-7-1983 Msen Eindhoven Atletiek 2.11.49                  
4 Rens van Lierop 3-3-1997 JB HAC 2.11.65                  
5 Kim Dillen 15-1-1983 Vsen Eindhoven Atletiek 2.12.28                  
6 Peter Mijsberg 18-8-1965 M45 Eindhoven Atletiek 2.17.72                  
7 Hans Peeters 22-1-1958 M55 AVV 2.24.82                  
                             
  Serie 3                          
1 Marco Verbeek 21-3-1996 JB Fortuna '67 2.20.81                  
2 Arnold vd Putten 11-1-1963 M50 Eindhoven Atletiek 2.20.99                  
3 Tonnie de Benis 25-11-1999 JC AV GM 2.30.71                  
4 Franca Somers 19-8-1998 MC AVV 2.32.66                  
5 Thea Ottens 1-2-1957 V55 Eindhoven Atletiek 2.39.34                  
6 Jose Verstraeten 9-10-1983 Vsen Eindhoven Atletiek 2.49.09                  
7 Tessa v Slooten 21-3-2000 MC AVV 2.53.67                  
8 Natalia Fokina 31-3-1970 V40 De Springbokken 2.58.45                  
9 Simone v Wieringen 5-12-1997 MB Fortuna '67 3.17.39                  
  Peter Hellings 4-5-1946 M65 Fortuna '67 dnf                  
                             
  5000m                          
  serie 1                          
1 Noël Keijsers 22-5-1973 Msen Prins Hendrik 15.19.58                  
2 Michiel Otten 26-10-1968 M40 Prins Hendrik 15.24.39                  
3 Erik van Rijsewijk 5-5-1993 Msen Seven Hills 15.55.13                  
4 Remco Snippe 19-6-1993 Msen Unitas 16.32.83                  
5 Miranda Boonstra 29-8-1972 Vsen Nijmegen Atletiek 16.33.26   baanrecord              
6 Marco Meeuwse 15-9-1983 Msen Eindhoven Atletiek 16.33.43                  
7 Wilfred van Mill 30-10-1969 M40 Eindhoven Atletiek 16.33.81                  
8 Jaap Vink 29-11-1976 M35 AV Phoenix 16.34.51                  
9 Oscar Mulder 19-4-1983 Msen Eindhoven Atletiek 16.37.76                  
10 Arjen Donkerbroek 13-2-1980 Msen Eindhoven Atletiek 16.37.84                  
11 Wesley Sleegers 20-4-1984 Msen HAC 16.50.78                  
12 Arnold vd Putten 11-1-1963 M50 Eindhoven Atletiek 17.31.37                  
13 Sadik El Mourabite 5-8-1972 M40 Eindhoven Atletiek 17.47.88                  
  Kim Dillen 15-1-1983 Vsen Eindhoven Atletiek dnf                  
                             
  Serie 2                          
1 Eric Crombaghs 1977 M35 Eindhoven Atletiek 17.38.85                  
2 Ujendre Ramautarsing 15-8-1973 M35 Eindhoven Atletiek 17.57.31                  
3 Gwynny Hamilton 24-4-1975 V35 Eindhoven Atletiek 18.18.78                  
4 Ton Rijkers 15-11-1969 M40 De Keien 18.25.61                  
5 Raymon vd Berg 10-9-1982 Msen Prins Hendrik 18.26.34                  
6 Karen Wijlaars 26-12-1977 Vsen Prins Hendrik 18.26.75                  
7 Mart Stokmans 17-2-1963 M50 HAC 18.27.28                  
8 Edwin Kok 24-7-1972 M40 HAC 18.35.48                  
9 Andy Verhoeven 18-9-1962 M50 Eindhoven Atletiek 18.43.73                  
10 Leon Schrijvers 22-8-1965 M45 Eindhoven Atletiek 19.05.09                  
11 Marcus Pronk 12-9-1976 M35 HAC 19.26.11                  
12 H vd Sande 1-1-1956 M55 De Keien 19.37.14                  
13 Christian Tiemann 15-1-1983 Msen Eindhoven Atletiek 19.40.47                  
14 Roel Peters 7-11-1978 Msen HAC 19.47.59                  
15 Bert vd Sande 17-9-1954 M55 De Keien 20.10.31                  
16 Jos Bergervoet 28-7-1958 M50 Eindhoven Atletiek 20.16.56                  
  Bert Zwart 16-4-1974 M35 Eindhoven Atletiek dnf                  
                             
  Hoogspringen                          
1 Joram Knigge 24-1-1990 Msen AV 1923 1.98                  
2 Dirk Aarts 6-4-1998 MC HAC 1.65                  
3 Jasper vd Berkmortel 10-10-1995 JA HAC 1.65                  
4 Silke Peeters 27-4-1999 MB AVV 1.55                  
5 Rebecca Gilsing 9-9-1998 MC De Keien 1.40                  
6 Esther vd Eijnde 9-5-1997 MB De Keien 1.40                  
7 Lieke Seunis 6-3-1989 Vsen Atletiek Leudal 1.35                  
8 Chris Blom 19-2-1997 MB Atletiek Leudal 1.35                  
9 Nicole Barten 3-5-1993 Vsen Swift 1.35                  
10 Michael Snijders 13-11-1971 M40 Atletiek Leudal 1.30                  
11 Kevin van Heel 27-4-1999 JC Atletiek Leudal 1.30                  
12 Marco Rietjens 12-6-1998 JC Atletiek Leudal 1.25                  
  Mitchell Vereijken 3-1-1990 Msen AV Generaal Michaelis nr                  
                             
  Kogelstoten                          
1 Stephan Wapperom 11-12-1990 Msen PAC 15.51                  
2 Axel Hermanns 1944 M65 SC Bayer 05 Uerdingen (D) 12.82                  
3 Jim van Oostrom 6-6-1993 Msen AV 1923 12.81                  
4 Sina Mai Holthuijsen 17-7-1996 MB Swift 11.76                  
5 Beauty Dapaw 16-7-1997 MB Eindhoven Atletiek 11.57                  
6 Torsten Lange 1945 M65 TSG Mutterstadt (D) 11.00                  
7 Eefje Swinkels 26-8-1975 V35 HAC 9.15                  
8 Frans Klep 29-11-1948 M60 Swift 9.00                  
9 Paul Klein Tuente 26-6-1959 M50 Scopias 8.41                  
10 Anja Korff 11-10-1953 V55 Eindhoven Atletiek 8.09                  
11 Mandy Heesakkers 9-4-1991 Vsen HAC 7.61                  
12 Tessa v Slooten 21-3-2000 MC AVV 7.26                  
13 Harrie vd Heuvel 24-6-1943 M70 AVV 7.25                  
14 Peggy vd Vijfeijken 20-9-1993 Vsen HAC 6.63                  
                             
  Discuswerpen                          
1 Jan v Hooft 7-12-1949 M60 Swift 46.64                  
2 Sander Stok 9-12-1982 Msen AV 1923 44.35                  
3 Vanessa Sterckendries 15-9-1995 MA Sparta Vilvoorde (B) 43.68                  
4 Stephan Wapperom 11-12-1990 Msen PAC 41.36                  
5 Colin Schalken 20-5-1985 Msen Prins Hendrik 38.88                  
6 Jacques Janssen 16-2-1946 M65 Scopias 36.34                  
7 Jan Titulaer 25-5-1947 M65 Swift 35.89                  
8 Maaike Schetters 10-10-1983 Vsen Eindhoven Atletiek 33.21                  
9 Frans Klep 29-11-1948 M60 Swift 31.42                  
10 Toon vd Heijden 2-7-1950 M60 DES 30.38                  
11 Bieneke Bauling 18-9-1968 V40 AVV 28.22                  
12 Tim Schreurs 16-8-1973 M35 Scopias 26.96                  
13 Paul Klein Tuente 26-6-1959 M50 Scopias 20.67                  
14 Anja Korff 11-10-1953 V55 Eindhoven Atletiek 20.53                  
15 Eefje Swinkels 26-8-1975 V35 HAC 20.27                  
16 Jan Smit 22-9-1931 M80 Eindhoven Atletiek 19.69                  
17 Mandy Heesakkers 9-4-1991 Vsen HAC 19.42                  
18 Marco Verbeek 21-3-1996 JB Fortuna '67 19.41                  
19 Harrie vd Heuvel 24-6-1943 M70 AVV 18.25                  
20 Peggy vd Vijfeijken 20-9-1993 Vsen HAC 17.67                  
21 Patrick Sanders 25-9-1985 Msen Fortuna '67 16.20                  
22 Riet Jonkers 4-10-1943 V65 Atledo 14.68                  
                             
  Kogelslingeren                          
1 Michelle Döpke 21-7-1997 MB Leichlinger TV (D) 59.34                  
2 Sander Stok 9-12-1982 Msen AV 1923 58.05                  
3 Sina Mai Holthuijsen 17-7-1996 MB Swift 53.54                  
4 Vanessa Sterckendries 15-9-1995 MA Sparta Vilvoorde (B) 51.04   baanrecord              
5 Maaike Schetters 10-10-1983 Vsen Eindhoven Atletiek 50.98                  
6 Jim van Oostrom 6-6-1993 Msen AV 1923 50.76                  
7 Yuri Benders 9-7-1989 Msen Eindhoven Atletiek 40.36                  
8 Jan Titulaer 25-5-1947 M65 Swift 39.28                  
9 Annie v Anholt 22-2-1947 V65 AV Attila 38.32                  
10 Jan v Hooft 7-12-1949 M60 Swift 34.50                  
11 Torsten Lange 1945 M65 TSG Mutterstadt (D) 31.11                  
12 Frans Klep 29-11-1948 M60 Swift 30.25                  
13 Tim Schreurs 16-8-1973 M35 Scopias 29.13                  
14 Marlies v Woerden 9-4-1967 V45 Prins Hendrik 28.97                  
15 Carla Ekkels 16-3-1981 Vsen Eindhoven Atletiek 28.83                  
16 Anja Korff 11-10-1953 V55 Eindhoven Atletiek 24.10                  
17 Jan Smit 22-9-1931 M80 Eindhoven Atletiek 21.67                  
18 Riet Jonkers 4-10-1943 V65 Atledo 20.23                  
19 Paul Klein Tuente 26-6-1959 M50 Scopias 15.62                  
20 Harrie vd Heuvel 24-6-1943 M70 AVV 14.04                  
                             
  Uitslag sprintmeerkamp   avondwedstrijd Helmond 25/6/2013          
                             
  Vrouwen   Senioren/Veteranen 100m wind ptn 200m wind ptn 400m ptn totaal  
1 Nandy vd Hurk 1-12-1989 Vsen Prins Hendrik     0 27,42 -0,7 653 61,12 743 1396  
2 Jolijn Sandbrink 16-01-1990 Vsen AV Generaal Michealis     0 26,77 0,3 702 63,61 671 1373  
3 Zoë van Lierop 4-8-1985 Vsen Swift 13,75 -1,2 548 27,98 -0,7 613   0 1161  
4 Nicole Barten 3-5-1993 Vsen Swift 14,31 0,3 460 30,68 -1,7 441   0 901  
5 Joyce Puts 5-1-1985 Vsen Asterix     0     0 57,32 864 864  
6 Inge Sengers 22-10-1992 Vsen AVV     0     0 61,53 731 731  
7 Rosa de Jong 15-5-1991 Vsen AV 1923     0     0 62,10 714 714  
8 Rianne van Slooten 31-08-1993 Vsen AVV     0     0 67,63 567 567  
9 Lieke Marijnen 15-09-1993 Vsen Nijmegen Atletiek     0     0 68,42 548 548  
10 Lieke Seunis 6-3-1989 Vsen Atletiek Leudal 15,91 -2,1 245     0   0 245  
                             
  Meisjes A/B       100m wind ptn 200m wind ptn 400m ptn totaal  
1 Chantal Maas 04-07-1999 MC LGD     0 28,13 -1,7 603 64,28 653 1256  
2 Esther vd Eijnde 09-05-1997 MB De Keien 13,99 0,3 509     0 66,52 594 1103  
3 Irene vd Velden 29-11-1994 MA Fortuna ´67 14,68 0,3 0 29,81 -1,7 493 67,30 575 1068  
4 Sanne van Lieshout 12-12-1997 MB Fortuna ´67 14,34 0,3 456 30,48 -1,7 0 71,29 482 938  
5 Chris Blom 19-2-1997 MB Atletiek Leudal 14,66 0,3 409 29,93 -1,7 486   0 895  
6 Leanne van Hees 11-10-1995 MA LGD 15,05 -2,1 355 31,61 -1,7 389   0 744  
7 Franca Somers 19-8-1998 MC AVV     0     0 66,17 603 603  
8 Kiki Reijners 30-09-1994 MA Swift      0 29,15 -0,7 535   0 535  
9 Rebecca Gilsing 09-09-1998 MC De Keien 14,20 -2,1 477     0   0 477  
10 Kyra Manders 24-8-1997 MB Atletiek Leudal 22,13 -2,1 10     0   0 10  
                             
  Mannen Senioren/Veteranen 100m wind ptn 200m wind ptn 400m ptn totaal  
1 Martijn Bervoets 04-03-1992 Msen De Keien     0 22,34 -0,7 807 49,12 845 1652  
2 John van Viersen 10-12-1986 Msen NSAV ´t Haasje 11,27 0,1 740 22,42 -0,7 799   0 1539  
3 Jan-Paul Hoekstra 21-3-1990 Msen GSAV Vitalis 11,39 0,1 712 23,13 -0,7 727   0 1439  
4 Bram Teunisse 08-09-1988 Msen AV 1923 11,46 0,1 697 23,04 -0,7 736   0 1433  
5 Jonathan Zammit 29-05-1993 Msen Eindhoven Atletiek 11,69 0,1 646 23,64 -0,7 678 54,18 0 1324  
6 Rick Hopmans 12-8-1984 Msen Asterix 11,77 0,1 629     0 52,76 688 1317  
7 Jos van Vliet 23-3-1986 Msen AVV     0 26,73 0,3 421 57,99 497 918  
8 Bart van Oekel 20-11-1993 Msen AVV 13,33 -1,2 335     0 60,66 412 747  
9 Dennis de Groot 28-1-1983 Msen AV Phoenix     0 23,37 -0,7 704   0 704  
10 Tomas Snel 16-9-1992 Msen Asterix     0 25,28 0,3 534   0 534  
11 Jan van Kalmthout 29-5-1963 M50 THOR     0     0 59,42 450 450  
12 Ton Rijkers 15-11-1969 M40 De keien     0     0 62,76 350 350  
13 Ernst van Raaij 13-10-1962 M50 Nijmegen Atletiek     0     0 63,13 339 339  
14 Michael Snijders 13-11-1971 M40 Atletiek Leudal 13,38 -1,2 327     0   0 327  
15 Gerard Kitslaar 27-4-1956 M55 PH     0     0 63,75 322 322  
16 David Koehler 15-2-1985 Msen Eindhoven Atletiek     0     0   0 0  
17 Daan Meulendijks 27-4-1992 Msen HAC     0     0   0 0  
18 Paul Klein Tuente 26-6-1959 M50 Scopias     0     0   0 0  
                             
  Jongens A/B     100m wind ptn 200m wind ptn 400m ptn totaal  
1 Alwin vd Heuvel 3-5-1996 JB LGD 12,43 -1,2 0 24,21 0,3 626 53,12 674 1300  
2 Martijn Meijer 22-4-1997 JB LGD 12,42 -1,2 497 24,65 0,3 587   0 1084  
3 Dirk Aarts 6-4-1998 JC HAC 12,45 0,1 491 25,47 0,3 518   0 1009  
4 Jop Knoppers 06-02-1998 JC LGD 12,80 -1,2 427     0 58,82 469 896  
5 Nick Honings 1-1-1999 JC LGD 13,29 -1,2 341 26,99 -0,7 402 65,39 0 743  
6 Geoffrey Hibbs 13-12-1996 JB HAC     0     0 53,22 670 670  
7 Jason van Pol 4-3-1997 JB Atletiek Leudal 13,89 -1,2 245     0 60,81 407 652  
8 Stan Arts 17-11-1999 JC LGD     0 28,93 -0,7 271 63,32 334 605  
9 Daan v.d. Mortel 5-6-1999 JC LGD     0 27,57 -0,7 361   0 361  
10 Marco Rietjens 12-6-1998 JC Atletiek Leudal 14,90 0,3 101     0   0 101  
11 Kevin van Heel 27-4-1999 JC Atletiek Leudal 15,31 0,3 48     0   0 48  
                             
  Uitslag werpmeerkamp   avondwedstrijd Helmond 25/6/2013            
  Er is geworpen/gestoten   met de werpmaterialen behorende bij de eigen categorie                    
  Vrouwen   Senioren/Veteranen kogelstoten ptn discuswerpen ptn kogelslingeren ptn totaal      
1 Maaike Schetters 10-10-1983 Vsen Eindhoven Atletiek   0 33,21 608 50,98 894 1502      
2 Anja Korff 11-10-1953 V55 Eindhoven Atletiek 8,09 453 20,53 0 24,10 485 938      
3 Eefje Swinkels 26-8-1975 V35 HAC 9,15 530 20,27 325   0 855      
4 Mandy Heesakkers 9-4-1991 Vsen HAC 7,61 416 19,42 304   0 720      
5 Annie van Anholt 22-2-1947 V65 AV Attila   0   0 38,32 720 720      
6 Peggy vd Vijfeijken 20-9-1993 Vsen HAC 6,63 337 17,67 258   0 595      
7 Riet Jonkers 4-10-1943 V65 Atledo   0 14,68 174 20,23 409 583      
8 Marlies van Woerden 9-4-1967 V45 Prins Hendrik   0   0 28,97 571 571      
9 Carla Ekkels 16-3-1981 Vsen Eindhoven Atletiek   0   0 28,83 569 569      
10 Bieneke Bauling 18-9-1968 V40 AVV   0 28,22 507   0 507      
                             
  Mannen Senioren/Veteranen kogelstoten ptn discuswerpen ptn kogelslingeren ptn totaal      
1 Sander Stok 9-12-1982 Msen AV 1923   0 44,35 770 58,05 911 1681      
2 Stephan Wapperom 11-12-1990 Msen PAC 15,51 819 41,36 713   0 1532      
3 Jim van Oostrom 6-6-1993 Msen AV 1923 12,81 653   0 50,76 813 1466      
4 Jan van Hooft 7-12-1949 M60 Swift   0 46,64 812 34,50 567 1379      
5 Jan Titulaer 25-5-1947 M65 Swift   0 35,89 603 39,28 644 1247      
6 Torsten Lange 1945 M65 TSG Mutterstadt (D) 11,00 532   0 31,11 508 1040      
7 Frans Klep 29-11-1948 M60 Swift 9,00 0 31,42 506 30,25 493 999      
8 Tim Schreurs 16-8-1973 M35 Scopias   0 26,96 403 29,13 473 876      
9 Colin Schalken 20-5-1985 Msen Prins Hendrik   0 38,88 664   0 664      
10 Yuri Benders 9-7-1989 Msen Eindhoven Atletiek   0   0 40,36 661 661      
11 Axel Hermanns 1944 M65 SC Bayer 05 Uerdingen (D) 12,82 654   0   0 654      
12 Jacques Janssen 16-2-1946 M65 Scopias   0 36,34 612   0 612      
13 Paul Klein Tuente 26-6-1959 M50 Scopias 8,41 339 20,67 242 15,62 0 581      
14 Jan Smit 22-9-1931 M80 Eindhoven Atletiek   0 19,69 214 21,67 326 540      
15 Toon vd Heijden 2-7-1950 M60 DES   0 30,38 483   0 483      
16 Harrie vd Heuvel 24-6-1943 M70 AW 7,25 243 18,25 173 14,04 0 416      
17 Patrick Sanders 25-9-1985 Msen Fortuna '67   0 16,20 111   0 111      
18 Marco Caspers 11-1-1988 Msen Swift   0   0   0 0      
                             
  Meisjes A/B       kogelstoten ptn discuswerpen ptn kogelslingeren ptn totaal      
1 Vanessa Sterckendries 15-9-1995 MA Sparta Vilvoorde (B)   0 43,68 799 51,04 895 1694      
2 Sina Mai Holthuijsen 17-7-1996 MB Swift 11,76 704   0 53,54 926 1630      
3 Michelle Döpke 21-7-1997 MB Leichlinger TV (D)   0   0 59,34 997 997      
4 Beauty Dapaw 16-7-1997 MB Eindhoven Atletiek 11,57 692   0   0 692      
5 Tessa van Slooten 21-3-2000 MC AW 7,26 388   0   0 388      
6 Kyra Manders 24-8-1997 MB Atletiek Leudal 5,65 252   0   0 252      
                             
  Jongens A/B     kogelstoten ptn discuswerpen ptn kogelslingeren ptn totaal      
1 Marco Verbeek 21-3-1996 JB Fortuna '67   0 19,41 207   0 207      

Onze sponsoren